Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Jak na to | 1. 9. 2009 | 5 komentářů
Pokud vám firma dluží výplatu a víte, že nejste sami, můžete poslat svého zaměstnavatele do konkurzu. Musíte ale zdůvodnit, proč si myslíte, že firma není schopna své dluhy platit.

1. 10. 2009 9:56 | mexxican

Já měl za to, že konkurs a insolvenční řízení jsou dva různé postupy, není tomu tak?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

28. 1. 2011 17:41 | Libor

Firma u ktere jsem jezdil s kamionem nemela praci ani kamiony byl mi nabydnut odchod s firmy coz jsem udelal ale firma mi nechce vyplatit mzdu na kterou mam podle zakona pravo pry vyplati prvne ridice kteri jim vydelavaji penize a pak teprve dostanu vyplatu ja chci se zeptat jestly na toto maji pravo?
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

24. 2. 2011 12:01 | ludmila

Dobrý den chci se zeptat co mám dělat.Firma krachuje ,já marodím a zaměstnavatel mě nechce proplatit dovolenou 22dní.Kam se mám obrátit.děkuju Adámková L.odpovězte mě na mail děkuji.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

2. 8. 2011 17:47 | Daniela Lukšová

Zdravím , co má dělat muj přítel když pracuje cca od Března roku 2011 u jedné firmy kde jezdí s tranzitem od šéfa do této doby nedostal ani korunu ani brigádnický list ani smlouvu já ho musím živit a mé peníze už nestačí ani na polatky , které mám já sama a i on se dostal do problému , kde nemuže platit to co má nařízené . Do práce jezdí na Telefon ne každý den . Jediný dukaz je na CMR kde je podepsán při převzetí nakladu . Má vubec šanci dostat své peníze?? Jak by měl postupovat??? Děkuji za odpověd Lukšová
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

23. 7. 2015 7:40 | Adriana

dobry den chcem sa opytat my mame taky problem ze sme v lednu podali 4 zamestnanci na firmu insolve navrh ktory bol doruceny sudu ale dostali sme zle info ohladom uradu prace a vcera sme zistili ze sme zmeskali prihlasenie do 5 mesiacov a 15 dni. da sa to nejaky sposobom este nejakou kluckkou obist? jedna sa o dost penazi pre vsetkych.dakujem za info
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  6 603 120 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Jiří Devát

ředitel Cisco Systems

Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
72,35 %

z 340 duelů
Jiří Devát
ÚSPĚŠNOST
17,86 %

z 168 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Akciové riziko, Dlouhá pozice, Paradox spořivosti, ltv, dovolená, povinné ručení, auto, hypoteční banka, starší, doplatek do výše minimální mzdy, geert wilders, MInisterstvo vnitra, SVATOPLUK, nabytí, Medvědi, fondy fondů, lata, IDEA

2SU4602, 2SL1606, 2B10661, M1111111, 4T17842

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK