Oblafli jste někdy pravidla nějaké soutěže? Pochlubte se.

Spotřebitelské soutěže jsou v módě. Za časté nákupy či platby kartou, můžete vyhrát auto či dovolenou. Občas lze pravidla oblafnout a snadno tak přijít k výhře. Už se vám někdy něco takového povedlo? Napište, jak jste to dokázali.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

13. 8. 2009 16:05

Citace - DA / 13.08.2009 08:21

Asi nejvic jsem se napakoval na promo akci Sazky ... Po zapojeni svych znamych zisk cca 55000.-Kč
+ spoustu internetových soutěží ..... v radu nekolika desitek tisic. )


No tak jestli vam pribuzni (celkem jich bylo 34,375, resp. 55000/1600 = 34,375) skutecne jen tak nezistne poskytli udaje a venovali tomu cas, tak to mate super fajn sirokou rodinu. Take jak hledate ty flashove chyby v animacich a pak vydelavate desitky tisic. Fakt jste dobrej. Docela by me zajimalo, ktera vila na Orechovce je vase a ktere Ferrari (v CR je jich jen par) patri vam. Ono pri tomto tempu vydelavani penez to za chvili bude probelm utratit. Pozor na "chybu ve spotrebe". To se vlozi penize do nejake investice a tu nekdo jiny vytuneluje a ejhle. Penize nejsou. Neboli jeden vykuk prihral druhemu vykukovi atd. Takze pozor na to, drzte se soutezi. To je "sichr"

Zobrazit celé vlákno

+4
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

17. 8. 2009 14:03 | cml11

oprava: nehraje :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2009 14:03 | cml11

Osobně se rád účastním různých soutěží, zřejmě jsem soutěživý typ. Hlavně si ale říkám, že kdo hraje, nevyhraje. Vzhledem k tomu, že soutěžím vždy v rámci slušného chování jsem zatím nikdy nic moc nevyhrál. Ale nijak zvlášť mě to netrápí. Aspoň mám čisté svědomí. Největší výhrou u nás doma bylo zapůjčení auta na víkend, které vyhrála přítelkyně na základě jednoho jediného anketního lístku v osudí na brněnském autosalonu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2009 13:52 | cml11

No, klidně si tomu říkejte "oblafnout", ale fakticky je to vždy zneužití systému přinejmenším proti jeho duchu, když už ne proti liteře. Sazka se dá ještě pochopit. Když udělá takovýhle kolos chybu v určení pravidel, tak za to holt musí zaplatit. Ale hledání chyb ve flashi a překódovávání webu je už opravdu prasečina nejvyššího kalibru. Vytahovat se něčím takovým mi přijde být poněkud ubohé.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2009 21:23

:) DA
1) napsal jsem v řádech 10 tisíc, jestli vám stačí k životu vyhrát jednou za čas noťas, foťak atd. tak jste hodně skromnej . 2) Z rodiny jsem zaregistroval 7 členů. Ostatní byli kamarádi a známí. Systém: pojď se mnou a registruj se do Sazky a ja ti za to dam petikilo. Ze svyho vlozim 2000 a pak 4x jdu vybrat po litru z terminalu (pri vyberu obcanky nekontrolovali). Takhle jsem to dělal cca 8 dni než zavedli pravidlo vícenásobnýho prosázení. Pak už jsem nechtěl riskovat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 8. 2009 16:05

Citace - DA / 13.08.2009 08:21

Asi nejvic jsem se napakoval na promo akci Sazky ... Po zapojeni svych znamych zisk cca 55000.-Kč + spoustu internetových soutěží ..... v radu nekolika desitek tisic. )

No tak jestli vam pribuzni (celkem jich bylo 34,375, resp. 55000/1600 = 34,375) skutecne jen tak nezistne poskytli udaje a venovali tomu cas, tak to mate super fajn sirokou rodinu. Take jak hledate ty flashove chyby v animacich a pak vydelavate desitky tisic. Fakt jste dobrej. Docela by me zajimalo, ktera vila na Orechovce je vase a ktere Ferrari (v CR je jich jen par) patri vam. Ono pri tomto tempu vydelavani penez to za chvili bude probelm utratit. Pozor na "chybu ve spotrebe". To se vlozi penize do nejake investice a tu nekdo jiny vytuneluje a ejhle. Penize nejsou. Neboli jeden vykuk prihral druhemu vykukovi atd. Takze pozor na to, drzte se soutezi. To je "sichr"
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 8. 2009 14:39

Jenže to se potom, Patriku, můžeme přenést o něco dál, do politiky a byznysu, kde se dějí morální svinstva, která jsou však právně v pořádku. Podstata věci je stejná.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 8. 2009 13:45 | Patrik

Citace - petr estvan / 13.08.2009 12:43

nikdy jsem nic takoveho neudelal a ani by me to nenapadlo.... ale cesi na to maji talent
On je rozdíl mezi podvodem a využitím možností soutěže v rámci pravidel - Sazku jsem taky podojil :D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 8. 2009 12:43 | petr estvan

nikdy jsem nic takoveho neudelal a ani by me to nenapadlo.... ale cesi na to maji talent
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2009 8:21 | DA

Asi nejvic jsem se napakoval na promo akci Sazky pri spusteni sazeni na netu. Za vlozenych 2000.-Kč přidali další 2000. Pak stacilo jednou vsadit na rovnocené kurzy a slo vybrat 1600.-Kč - Po zapojeni svych znamych zisk cca 55000.-Kč
+ spoustu internetových soutěží (flash animace vždycky obsahujou nějakou chybu, která se jen musí najít.) na hlasovací soutěže zase vetsinou staci vlozit kod do cizich stranek, takze navstevnik hlasuje pri kazdem vstupu. (vyhry zajezdy, elektronika, pocitace atd atd. v radu nekolika desitek tisic. )
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Meda Mládková

sběratelka umění a podnikatelka

Ladislav Jakl

bývalý tajemník prezidenta

Meda Mládková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů
×
Ladislav Jakl
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services