Diskuze - Osobní účty

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 46 komentářů)

15. 5. 2012 17:55 | Eva

Ahoj chtěla bych poradit, mám uřet od ČS kde platím vysoké poplatky, který platit nechci, protože učet a peníze využívám minimálně - z důvodu dlouhodobého pobytu v zahraničí. uvažuji tedy o založení nějakého učtu bez poplatků, kde bych měla uložené peníze pro případ potřeby, ale neplatila žádné poplatky, když třeba mi nepřijdou žádné peníze a nebo neuskutečním žádnou platbu po dobu několika měsíců. Existuje nějaký takový učet? Díky hezký den.
-57
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2012 19:06 | Marcela

Dobrý den, exekutor má právo sáhnout na Váš účet ,pokud by jste byli manželé nebo pokud je přítel jakýmkoliv způsobem veden u Vašeho účtu (to ,že mu tam zaměstnavatel posíla peníze je bezpředmětné). Postup exekutora je dle mého selského rozumu protiprávní. V každém větším městě by měla být právní poradna zdarma (patronát město ,které tuto formu pomoci poskytuje pro lidi v nouzy).Banka taky nemůže uvolnit vaše peníze pokud není přítel veden u účtu.Držte se a běžte za právníkem
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 1. 2012 17:13 | Marie

Dobry den uz nevim kam se mam obratit a snad mi tu nekdo poradi.Mam bezny ucet u GE kam mi chodi materska a uz druhy mesic pritelova vyplata podotykam ze je to muj ucet.Dnes prisel s tim ze mu byla dana exekuce a strhli mi to z uctu.Je mozne aby to tak bylo?Obratila jsem se na GE a tam mi bylo receno ze ne,ze to se dava vedet firme nebo zamestnavateli.Muze mi nekdo z vas poradit?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2011 22:26 | jul

"při celkových měsíčních vkladech přes 100000,- Kč " Až budu měsíčně celkem vzdělávat 100000 tis, také tam budu. Nebo si s kamarádem posíláte vzájemně dokola 10 tis, abyste splnili podmínku výše příchozích částek?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 11. 2011 13:15 | Honza

Nemáte pravdu.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 2. 2016 19:19 | lukas

Dle Vaší logiky byste mi půjčil peníze, abych s nimi mohl obchodovat, a ještě byste mi zaplatil poplatek za to že jste mi je půjčil. Nedáte mi na sebe kontakt?
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 1. 2016 12:34 | Aneta

Dobry den, mam ucet u CS, drahe, neflexibilni. Rozhoduji se mezi Airbank nebo EquaBank. Jedna se mi o bezny ucet, ale i o sporici ucet. Dekuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 1. 2016 8:51

Pani Novotna, jak nuzete rict ze je to od bank sproste? Vzyt je preci naprosto normalni za nejakou sluzbu nebo odvedenou praci platit nebo vy jste cely zivot delala zadarmo? A k tomu ukladani penez, banky nase penize nechteji a nepotrebuji, takze to ze vy tam ulozite penize tu banku taky neco stoji. Tot vse :)
-11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 4. 2015 16:36 | novotná drahoslava

je sprosté od bank,že jim svěříte své peníze,oni je půjčují za nemalé úroky.na úrocích z těch vašich peněz vydělají a vy jim ještě musíte platit za služby,jakoby by nestačilo že vlastně vydělávají na něčem co ji m nepatří.navíc jsou naše banky asociální stejně jako stát,čím méně peněz na účtě tím více platíte,vždy,když peníze jen na účtě leží a nehýbáte s nimi banka nemá s vaším účtem žádnou práci a tím pádem by měli být menší náklady,ale i tady platí zákon padajícího hovna,nahoře nesmrdí a dole se rozpleskne a smradu a je až až,a někdy když je přímý zásah nejen smrad
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2014 16:20

Co se týká standardních transakcí je Fio super! Bohužel s hypotékou nemají zkušenosti. Rámcová smlouva na hypotéku neexistuje, soudě dle zvláštních formulací jim to snad psal nějaký student. Takže standard u Fia, hypo jinde.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2014 17:13 | Profesional

Zdravím, chci poradit... Co je lepší zvolit? Fio nebo Equa? Vím, že jsou obě v tuto chvíli TOP na trhu a nemůžu se rozhodnout, dám na osobní zkušenost. Chci převést i osobní účet i firemní.. Děkuji.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2013 20:27 | milan novák

Je možné zasílat výpis z účtu prostřednictvím mailu? děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 3. 2013 21:02 | Drahomir

Dobry den! Chtel sjem se zeptat a jak je to s vkladem? Vetsina bank v Cr si uctuje 1% z vkladu. Dekuji za odpoved. D.H.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2013 10:49 | petrcaska

Mám platební kartu VIS Electron u ČSOB.Ta nyní nabízí výměnu za bezkontaktní.V tuto chvíli ale už jen za MasterCard. Dotaz:Jaký je mezi nimi rozdíl? Děkuji za odpověď. PC
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 12. 2012 12:40 | marcela

Běžný účet máme u Poštovní spořitelny jako senioři platíme okolo 30,-Kč.Mám to kvůli tomu, že pošta je blízko a kdybych potřebovala, tak se tam dá zajít není to jen přes internet.Druhý účet mám u Zuno bank,kde mám běžný a spořící za 0,-Kč.Spokojenost.
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2012 22:34 | EVA

Fio banka. Levný účet, rychlý přístup a snadný přístup. Přesně to účty u Fio bank splňují. Jsou zdarma. Můžete využívat internetové bankovnictví či bezpečné mobilní aplikace. A během krátké chvíle okamžitě víte, jak jste na tom. Příkazy, transakce, vedení účtu a celá řada dalších služeb od Fio bank jsou zcela zdarma.Platební kartu zašlou s pinem, a pokud nemáte bankomat ve svém městě---to zjistíte na netu., tak u ČSOB je výběr 6 kč
+80
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 10. 2012 19:21 | Bára

Já ted testuji Air Banka jsem max spokojená . Převedou bývalý učet. Je tam spoříci učet .Dokonce na interenetovém bankovnictví jsou ev. neprovedené platby .
-66
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 7. 2012 21:48 | jeniczek

Zdravim, doporučuji jednoznačně mKonto od mBank. Mám jej 4 rokem a jsem na max spokojen, 0 za vedení,0 za platby do 10 položek a výběr v jakýmkoliv bankomatu za 9 Kč, v poho :-)
-135
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 7. 2012 21:10 | kai

Eva:ziji take v zahranici a pred par lety jsem si zalozil konto u Fio,do dnesni doby jsem s nim spokojen,zadarmo,vse se da zpravovat online,doporucuji.
+273
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2012 12:30 | Gabriel Pleska

Evo, je jich spousta. Mezi nimi i takové, co založíte po internetu. Zkuste pro začátek třeba tenhle článek: http://www.penize.cz/bezne-ucty/237873-je-libo-bankovni-ucet-za-babku
-73
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomio Okamura

senátor a podnikatel

Martin Dvořák

manažer a podnikatel

Tomio Okamura
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Martin Dvořák
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services