Jak postupovat, když voda odnese či zatopí dům

Věra Tůmová | rubrika: Jak na to | 26. 6. 2009 | 2 komentáře
Tisíce lidí, kterým nynější povodně poškodily dům, hlásí pojišťovnám škody na majetku. Ve spolupráci s pojišťovnami jsme připravili stručný manuál, jak nejlépe postupovat a na co nezapomenout při hlášení pojistné události související s přírodní katastrofou.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 2 komentářů)

27. 6. 2009 10:52

Citace - Supa / 26.06.2009 13:15

když jsem si přečetl, co všechno musím udělat ve chvíli,kdy mi celý můj život, vše co jsem budoval uplavalo po vodě (schované účtenky ....sic!! ),tak si myslím,že je nejlepší se na celou pojišťovnu a pojištění vykašlat a místo toho se radši přestěhovat ze záplavové oblasti a začít šetřit pro podobný náhlý případ, navíc toto je jedna z mála oprávěných situací,kde stát může a dokonce musí zafungovat a pomoci postiženému daňovému poplatníkovi - bez řecí a bez formulářů ....


Nechci platiti podporu blbcům, co bydlí u vody.
Pojišťovna pochopitelně odškodňuje i bez složenek, kde byste je tak asi vzal, když je voda odplaví. A jsem zvědavej, jak si našetříte 2 mil na nový dům, když by Vám lehl celý k zemi kvůli požáru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2009 13:15 | Supa

když jsem si přečetl, co všechno musím udělat ve chvíli,kdy mi celý můj život, vše co jsem budoval uplavalo po vodě (schované účtenky ....sic!! ),tak si myslím,že je nejlepší se na celou pojišťovnu a pojištění vykašlat a místo toho se radši přestěhovat ze záplavové oblasti a začít šetřit pro podobný náhlý případ, navíc toto je jedna z mála oprávěných situací,kde stát může a dokonce musí zafungovat a pomoci postiženému daňovému poplatníkovi - bez řecí a bez formulářů ....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Matěj Hollan

aktivista

Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Matěj Hollan
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services