Na kolik vás přijde průjem na dovolené?

Jan Stuchlík | rubrika: Otázka dne | 20. 5. 2009 | 10 komentářů
Nejčastější zdravotní komplikací na dovolené bývají zažívací problémy. Často kvůli nim musí čeští turisté k místnímu lékaři nebo do nemocnice. A pokud nemají cestovní pojištění, dovolená se jim slušné prodraží. Víte, kolik takové ošetření stojí? Tipněte si a dozvíte se víc.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

3. 7. 2009 11:09, Barbora

Mám šestiletou holčičku a přípravek Enterol používáme na zažívací potíže i na průjmy. Doporučila jsem Enterol kamarádce, která trpí na cestovní průjmy a byla s ním velmi spokojená. Mohu jen doporučit.

+4
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

24. 4. 2017 20:22 | Nikola

Pěkný den Majko, je to docela individuální, protože malá dostala enterol v nemocnici již ve dvou měsících, tak to spíš záleží na konzultaci s lékařem, každopádně jí zabral, takže za mě spokojenost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2017 13:04 | Jindra

Ahoj Majko, tak se mrkni na jejich stránky, je tam ke stažení i příbalový leták a píšou jestli je to vhodné i pro děti ať máš jistotu www.enterol.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2017 18:07 | Majka

A od jakého věku ho dítěti můžu dát ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2017 15:11 | Petra

Máme doma tří letého syna a Enterol nám byl doporučen na rotavira, protože Hidrase nám nezabral. Takže za mě enterol naprostá jednička. Ryhle účinkuje, je šetrný a opravdu pomáhá.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2016 14:08 | sandram

hele za me enterol taky jednicka :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2015 20:43 | Katka

Dobrý večer, já si dovolím reagovat místo Majky:) já jsem brala Biopron Premium, protože mi ho doporučila kolegyně a brala jsem ho jenom když se vyskytly problémy, hlavně kvůli stresu v práci...Mě to určitě pomohlo. Pak už jsem se snažila i hlídat abych se tak nestresovala a víc hlídala jídelníček, ale na začátku to byl hlavně ten biopron. S dovolenou zkušenosti jako takové nemám, ale nebála bych se ho vzít s sebou, "kdyby něco"
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 6. 2015 21:21 | Klarys

Dobrý večer, já se chci zeptat jestli si myslíte že vám to pomáhá, nebo jestli jste v mnulosti skutečně měla potíže na dovolené a teď když jste ten biopron začala brát je znatelná změna!!! Znám lidi co dělají věci preventivně a né prptoto že by měli problém. Já osobně mám opravdu veliké zažívací potíže po dobu dovolené, bez algifenu bych to na dovolené vůbec nadávala,ale zase si na něj nemůžu dát alkohol, abych si neodrovnala játra. Myslíte že i mě by mohli pomoct? Dá se to koupit i dr. Maxovi?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2015 9:14 | majka

Vůbec netuším, kolik může stát ošetření v zahraničí, když vás trápí průjem. Sama žádnou zkušenost naštěstí nemám a ani nikdo z mých známých. Před dovolenou to řeším tak, že minimálně týden před odjezdem nasadím biopron forte(probiotika) a díky nim mě průjem během dovolené netrápí. Samozřejmě že si dávám pozor na vodu, takže piju jenom tu balenou a nedávám si do pití ani led. Teď jsem probiotika kupovala a navíc jsem k nim měla i termoobal, takže je můžu v pořádku uchovávat i během cestování, takže je to moc dobře vymyšlené :)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 7. 2009 11:09 | Barbora

Mám šestiletou holčičku a přípravek Enterol používáme na zažívací potíže i na průjmy. Doporučila jsem Enterol kamarádce, která trpí na cestovní průjmy a byla s ním velmi spokojená. Mohu jen doporučit.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2009 19:01 | Markéta Dvořáková

Já mám skvělé zkušenosti s výrobkem Enterol. Zažívacím potížím se naše rodina vyhla a ani jsme tak moc neutratili.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Bohumír Ďuričko

podnikatel

Lenka Bradáčová

vrchní státní zástupkyně

Bohumír Ďuričko
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Lenka Bradáčová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services