ZPMV – příspěvek na očkování proti rakovině děložního čípku

Eva Sovová | rubrika: Příloha | 20. 10. 2008 | 12 komentářů

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 4. 2009 18:29, Pohunková Alena

Očkování proti rakovině děložního čípku stojí okolo deseti tisíc. Cena je rozložena stejně jako očkování do tří dávek v průběhu šesti měsíců. Těch deset tisíc není jednoznačně daná cena, někde stojí jedna dávka 3300 jinde 3500.Taky stojí za to se informovat o tom kolik doplácí zdravotní pojišťovna.

+1
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

24. 3. 2016 17:00 | Andrea

Ahoj uvažuju o přechodu k pojištovně ministerstva vnitra jsou nějake vyhody pro prodiny s dětmi?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2009 5:13 | Karásková Adriana

Taky sjem byla na těch stránkách a dozvěděla jsems se zajímavé věci.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2009 19:03 | Sehnalová Ludmila

Ten, jak vy píšete systém, je zřejmě o tom, že s počátkem sexuálního životas reálně stoupá riziko nakažení infekcí hpv, která přináší rakovinu děložního čípku. V okamžiku probíhající či vyléčené infekce už zřejmě očkování není tolik úspěšné, popřípadě nemá účinek žádný. Z toho jasně vyplývá nutnost očkovat mladé dívky. Já bych v tom žádnou diskriminaci neviděla.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2009 18:44 | Patáková Zdenka

Já tedy nedovedu pochopit ten sy\stém určující striktně věkovou hranici na očkování proti rakovině děložního čípku, vždyt takhle nejsou vůbec chráněny ženy které to poitřebujou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 5. 2009 20:07 | Nejezová Vlasta

AQ bude to drahé, že si to nebudeme moct dovolit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2009 16:55 | Bublíková Božena

A co my nad 40 se toho ještě dočkáme?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 5. 2009 15:31 | Vanessa Dobiášová

Neklesejte dámy na mysli. V kuloárech se již naznačuje, že by snad měly být ženy až do 45 let očkovány a možná i za nicotnou cenu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2009 20:49 | Nejezová Vlasta

Samozřejmě. Mladý maj všechno a jsou neohleduplný až hrůza. Já když byla mladá musela jsem poslouchat jak hodinky. Dneska mají mladí všechno a ničeho si neváží.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 5. 2009 16:56 | Bublíková Božena

Kdoví jak to funguje. a proč to nejni o pro ostatní ženský? mělo by se to očkování rozšířit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2009 15:22 | Blechová Marcela

Stačí se zeptat na své zdravotní pojišťovně - všichni nejsou u všeobecný - a každá pojišťovna má svoji info linku a tam zodpoví dotazy kolik doplácejí
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2009 19:16 | Pospíchalová Irena

Vůbec nechápu diskuse o tom zda očkovat. Každý ať se rozhodne podle svého svědomí. Moje volba byla jednoznačná. Teta zemřela na rakovinu děložního čípku a i když vím, že tato nemoc není genetická, raději volím jistotu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2009 18:29 | Pohunková Alena

Očkování proti rakovině děložního čípku stojí okolo deseti tisíc. Cena je rozložena stejně jako očkování do tří dávek v průběhu šesti měsíců. Těch deset tisíc není jednoznačně daná cena, někde stojí jedna dávka 3300 jinde 3500.Taky stojí za to se informovat o tom kolik doplácí zdravotní pojišťovna.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Komárek

podnikatel, KKCG

Jaromír Drábek

politik

Karel Komárek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jaromír Drábek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services