O kolik desítek miliard zchudli kvůli krizi ruští oligarchové?

redakce Peníze.CZ | rubrika: Otázka dne | 10. 10. 2008 | 5 komentářů
Na konci devadesátých let přišli Rusové s dobrými konexemi k miliardovým majetkům. Ten nyní kvůli finanční krizi ztrácí hodnotu. Pětadvacet nejbohatších Rusů přišlo od května o 62 procent majetku. Víte, kolik desítek miliard dolarů zatím prodělali? Tipněte si a dozvíte se víc.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

12. 10. 2008 10:07

Citace - Isak / 10.10.2008 19:34

Kdopak se nám to tady ozval , ani nick , abych věděl komu odpovídám . Ty toho moc o životě , a o tom , co je všechno možný , moc nevíš . Ty budeš z té nové garnitury , co si v 90 letech , na sebe dali ty růžový saka , a udělali si makléřský kurz , a dnes chcou všem radit . ty ještě budeš potřebovat tak odhaduji v nejlepším 20 roků a budeš teprve tam , kde já byl , když mě bylo 20 . Znám jednoho makléře rychlokvášku , je to můj přítel , kterýmu když jsem říkal před 2 roky , že to nebude trvat možná ani 5 roků , a bude celosvětová ekonomická krize , s pády bank a velkých krachů , tak říkal , že jsem magor , a že jsem paranoik , a dnes se předemnou klaní , a říká že jsem měl pravdu a omlouvá se . On patřil dříve totiž taky k těm , co já rád říkám , co četli noviny od zadu . Já měl tu výhodu , že jsem je odjakživá četl zepředu . Nevím ovšem , jestli ty pochopíš , co tím myslím . Ty se ještě budeš v životě divit , a až se začneš divit , tak si vzpomen na isaka co ti tenkrát psal , vem si nitroglicerin pod jazyk a jestli bude toto všechno jestě existovat , tak to pak sem napiš , napiš ISAKU měl jsi tenkrát pravdu ,


A rychle si běž k Cimickému pro prášek...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 10. 2008 23:10 | d.jr

Trochu narcis co? Všudybýlek. Četl jsi Svejka? Měl bys, pasoval bys na postavu nadporučíka Duba taky všechno ještě před válkou probral s panem řiditelem... Jinak všechno dobrý?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 10. 2008 19:34 | Isak

Kdopak se nám to tady ozval , ani nick , abych věděl komu odpovídám . Ty toho moc o životě , a o tom , co je všechno možný , moc nevíš . Ty budeš z té nové garnitury , co si v 90 letech , na sebe dali ty růžový saka , a udělali si makléřský kurz , a dnes chcou všem radit . ty ještě budeš potřebovat tak odhaduji v nejlepším 20 roků a budeš teprve tam , kde já byl , když mě bylo 20 . Znám jednoho makléře rychlokvášku , je to můj přítel , kterýmu když jsem říkal před 2 roky , že to nebude trvat možná ani 5 roků , a bude celosvětová ekonomická krize , s pády bank a velkých krachů , tak říkal , že jsem magor , a že jsem paranoik , a dnes se předemnou klaní , a říká že jsem měl pravdu a omlouvá se . On patřil dříve totiž taky k těm , co já rád říkám , co četli noviny od zadu . Já měl tu výhodu , že jsem je odjakživá četl zepředu . Nevím ovšem , jestli ty pochopíš , co tím myslím . Ty se ještě budeš v životě divit , a až se začneš divit , tak si vzpomen na isaka co ti tenkrát psal , vem si nitroglicerin pod jazyk a jestli bude toto všechno jestě existovat , tak to pak sem napiš , napiš ISAKU měl jsi tenkrát pravdu ,
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 10. 2008 17:50

Citace - isak / 10.10.2008 16:23

Nebude to nakonec, cíleně vyvolaná ekonomická krize , která byla vyvolána ve snaze , ekonomicky poškodit Rusko ? a která se možná těm , kdo ji vymysleli , vymkla z rukou . Kdoví ?


A rychle si běž k Cimickému pro prášek...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 10. 2008 16:23 | isak

Nebude to nakonec, cíleně vyvolaná ekonomická krize , která byla vyvolána ve snaze , ekonomicky poškodit Rusko ? a která se možná těm , kdo ji vymysleli , vymkla z rukou . Kdoví ?
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Endrle

podnikatel, Geewa

Jan Fischer

politik

Miloš Endrle
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Fischer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services