Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 30 komentářů)

18. 11. 2021 15:56 | anna.grochalova

mam akcie v moravskočeskem IF a taty jsem zdedila po mamince anne petrišakove zajimalo by mne kde zmizeli nebo jestli existuji.dekuji grochalova.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2021 20:43 | Petr Kořenek

Odkupuji listinné akcie spol. Equity Holding a.s. za cenu 220 Kč na akcii, tj. převzaté listinné akcie a řádně zapsané v seznamu akcionářů. Odkoupím drobné podíly (v desítkách kusů) i větší podíly (ve stovkách kusů) v držení drobných akcionářů. Kupní smlouva, úhrada kupní ceny předem na bankovní účet, následné doručení rubopisovaných listinných akcií. Tel: 777 130 031, email: akcie.equity@email.cz
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2020 13:40 | Trnkova

Prosim, mám cenne papiry Kovopetrolu a.s.. Zdědila jsem je po otci v roce 2000. Děkuji
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2019 16:09 | Anna Smyčková

Švagrová zdědila po mém bratrovi 33 akcií unipetrolu.Reg.č.účtu :100004670161 450712461.Soud rozhodl, že švagrová je jedinný dědic.Ona by chtěla prodat tyto akcie.Ve spořitelně mi řekli, že si máme stáhnout formulář a vyplnit.Nejsem tolik sběhlá v počítači,švagrová počítač nemá.Formulář jsem nenašla. Prosím o radu, kde ho najdu. Děkuji Smyčková
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2017 1:06 | Anděla Králová

Dobrý den,mám výpis z učtu cenných papírů REG.číslo účtu 100054159662 číslo KK. 00735717-6, ale nevím co stím dělat. Děkuji předem za odpověď S pozdravem Králová
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2016 15:17 | Petr Škába

Dobrý den, jsem majitelem cenných papírů z 2. vlny kup. priv.. Název eminenta : C. S. FOND KAPITAL. RUSTU IČO eminenta :0043871666. Rád bych akcie odprodal můžete mě sdělit postup? Děkuji
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2015 19:29 | Otakar lacny

Dobrý den mám dotaz vlastním cenné papíry z 28.31973 ,mají vůbec nějakou hodnotu .Číslo účtu:100001133367 prosím o zhodnocení .Předem děkují .Lacný
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2015 10:47 | Václav kužel

Dobrý den.pri výplatě dividend z akcii ČEZ mne bylo zdeleno,že ne vyplacení propadají po 10 letech. na koho se mohu obrátit s proplacení nebo s info.Dekuji Kužel
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2015 10:28 | Vlastimil Piontek

Vážení, kde jsou odpovědi na tyto otázky, všechny mně zajímají. Děkuji za odpověď.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2014 21:19 | Radek Šindelář

Mám cenné papíry společnosti Akro investični společnost,a.s. Mohli by jste mi poradit kam se obrati
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2014 20:15 | Miroslava Hanzlová

Dobrý den, Objevila jsem po rodičích v šuplíku kupónové knížky, ráda bych se dozvěděla co s tím dalo dělat. Děkuji
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2014 18:40 | Hana Čermáková

Rádi bychom věděli,kam se obrátit na jako adresu nebo telefon ohledně hodnoty kuponových knížek a akcií. Děkuji Hana Čermáková
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2014 18:38 | Hana Čermáková

Prosím o radu ,kam se obrátit s dotazem jakou hodnotu mají kuponové knížky ,které vlastníme.,vlastním s manželem kuponové knížky. Děkuji za informaci Čermáková Hana
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2014 13:38

Citace - Stefania / 04.02.2013 00:34

Som zo Slovenska, mam u vas v Cesku nejake cenne papiere, ale neviem presne kde a kolko. Chcela by som to zistit a potom, ked maju nejaku hodnotu aj predat. Viete mi s tymto pomoct ?Kde by som tieto informacie dostala? Za odpoved dakujem.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2013 0:34 | Stefania

Som zo Slovenska, mam u vas v Cesku nejake cenne papiere, ale neviem presne kde a kolko. Chcela by som to zistit a potom, ked maju nejaku hodnotu aj predat. Viete mi s tymto pomoct ?Kde by som tieto informacie dostala? Za odpoved dakujem.
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2013 16:19 | Šandera Bohumil

Dobrý den , mám kuponové knížky z 1 a 2 vlny kuponové privatizace. Chtěl bych se zeptat co mám udělat abych získal výpis o stavu účtu. a případně jak se jich zbavit. Děkuji za odpověd Šandera
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2012 13:17 | Slávka

Dobrý den, jsem majitelkou kmenových akcií v listinné podobě Grandhotelu Pupp, ale nevím, kde si mám tyto akcie vyzvednout a jak lze s nimi obchodovat a kde zjistím jejich hodnotu.Mám výpis z účtu majitele z roku 2001 ze SCP. Děkuji Cíbová
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2012 11:55 | Josef Třiska

Dobrý den,chleli bychom se informovat.Máme odvás akcie. Zavolejte mi prosím na císlo 774943552 co nejdřív děkuji Josef Třiska
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2012 12:52 | Alena Titzeová

Dobrý den, můj otec by potřeboval vědět, co mu zbylo z kupónové privatizace, jakou mají jeho akcie hodnotu a kam se má obrátit ohledně výpisu. Prosím o informaci jak má otec postupovat - nyní je dlouhodobě hospitalizován a požádal mne, abych se jeho jménem zeptala. Jaho identifikační číslo je 270520023. Děkuji mnohokrát za radu a pomoc - A. Titzeová
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2012 13:36 | vlastimil růžička

Dobré odpoledne,chtěl bych jse zeptat.Mám nějaké boby s kuponové knížky. Zda to má vůbec ještě nějakou cenu.Jedná jse o Pramen Orlová a.s Děkuji S pozdravem Vlastimil Růžička
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Stanislav Bernard

podnikatel, pivovar Bernard

Boleslav Polívka

herec a podnikatel

Stanislav Bernard
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Boleslav Polívka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services