Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41 komentářů)

19. 1. 2022 11:27

hradí vzp opravu sluchátka
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2022 11:22

hradí vzp opravu sluchátka
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2022 11:21

hradí vzp opravu sluchátka
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 1. 2022 12:13 | Ema

Dobrý den, prosím o informaci jaký n árok vznikne po amputaci PDK nad kolenem. Mám protézu, která již nevyhovuje, kde a jak mohu žádat o vylepšenou? Stačí odkaz. děkuji
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 9. 2021 19:24 | Lenka Machalová

Dobrý den,chtěla bych se u vás registrovat.aknel.mach@email.c z
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 4. 2021 0:19 | Martin Bedroš

... autor tohoto příspěvku je také autorem jedné z nejhezčích knih, které jsem v mem případě poslouchal ... Alaska Joe ... vřele doporučuji ... netusim, jestli kyslík domu nakonec dostal, ale v roce 2020 zemřel ...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 3. 2021 17:53 | jiridlabaja

hradi vzp injekci moderna obcanum s polskym obcanstvim?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2021 17:49 | jiridlabaja

plati vzp inkci moderna na kovid obcanum s cizim obcanstvim?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 9. 2020 23:10 | Plachy

Mám nárok na příspěvek na dentální hygienu?
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2020 21:01

Dovoluji si touto cestou vás upozornit na chování vašeho klienta, pana Michala Brizu z Králík. Velmi často marodi a pobírá nemocenskou, přitom ale doma i na chatě tvrdě pracuje. Myslím si že není správné takhle zneuzivat nemocenskou podporu.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2020 11:56 | Petr

Dobrý den,
jak je to prosím s aktuálními zálohami zdravotního pojištění pro OSVČ,
musím je platit?
Děkuji Petr
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2019 15:10 | Jana///

Dobrý den, jsem po OP šedého zákalu při dalším vyšetření se přišlo na to že mám poškozenou rohovku a OP si musím zaplatit OP rohovky prý nehradite,, děkuji za odpověď
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2019 14:50 | Pavel Kavina

Mám zdravotní potíže a vzhledem mým nemocím jsem byl nucen koupit invalidní elektrický vozík.Manželka navštívila vzp a chtěla formulář na příspěvek na vozík,Bzla odmítnuta s tím,že musím napřed požádat o příspěvek a potom si opatřit vozík.Jsem odkázán na invalidní vozík,protože minimálně dvakrát do měsíce musím navštívit doktory.nesouhlasím s postupem vzp.Můžu dostat vysvětlení? Předem děkuji
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2019 5:51 | Benoni Jassik

Od roku 2009 se léčím na plicním oddělením s CHOPN IV a žádám o přidělení kyslíku domů. Zamítnuto, protože jsem -li v klidu má saturace kyslíku v krvi je na 92- 94 % ZA POUŽITÍ KYSLÍKU. Když se ráno probudím bez kyslíku, mám 73 - 83 %, musím volat rychlou sanitku abych se neudusil, potom 5 dní na JIPce a celkem 9 dní v Motodle. To nebude levná záležitost. Já si našel firmu, která pronajímá kyslík za 40.-Kč na den, což si musím platit z mého malého důchodu, ale ani tady VZP nepřidá a do rakve kyslík potřebovat nebudu. B. Jassik
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2019 15:47 | Laco

ne nalette na hnus jsov lepsi pojistovny 211.201
-19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2019 15:39 | dddd

najhnusnejsi pojistovna
-16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2018 9:55 | valný karel R.Č,470723/173 69301 hustopeče,javorov

prosím o zaslání všech lékařských úkonů za rok 2017
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2018 9:53 | lydie valná R.Č.515607077, 69301 hustopeče,javorov

prosím o zaslání všech lékařských úkonů za rok 2017
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2018 12:39 | František

Hradí pojišťovna polohovací lůžko pro nemocného seniora?
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 3. 2018 11:26

Citace - Vladimíra Brtnová / 22.02.2018 14:40

Dobrý den. Zajímalo by mě, kolik peněz jsem v roce 2017 doplatila za ředepsané léky a zda VZP proplací peníze nad stanovený limit? Kolegyni, která je u jiné zdravotní pojišťovny přišel doplatek 2 500,-- Kč. Děkuji za odpověd
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Zeman

prezident

Jaromír Soukup

mediální magnát, Médea

Miloš Zeman
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jaromír Soukup
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services