Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 67 komentářů)

18. 2. 2022 5:56

Přišel dopis od pojišťovny RBP že jsem podepsala registraci hned jsem tam volala ,psala.Sla na pobočku sepsala zrušení registrace ,dala napsaný průvodní dopis řekly že se do měsíce ozvou .Nadale jsem psala email kde jsem napsala,že jsem podala trestné oznámení.Damozrejme přišel dopis že u ní musím rok zustat .Pry vše proběhlo v pořádku.Tak jsem šla na policii a opravdu trestné oznámení podala.Nic jsem nepodepsala.nikoho nekontaktovala.Tak teď čekám co bude.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 12. 2021 19:15 | Zuzana

Dobrý den. Pochodila jste s trestním oznámením? Mám s nimi také problém a syn k nim má od nového roku přejít(jsme ze záp Čech). Pořád si s nimi dopisuji a vedou si svojí...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 9. 2021 10:55

Já bych to žalobou neřešil, je to na dlouho, soudy stojí za 123.
Někdo na tom dokladu je podepsaný a za tím bych si došel a na místě to řešil klidně i ručně stručně. Volal jsem na tu pojišťovnu a tam mi tvrdili, že bez formuláře a podpisu klienta nemohou nové přijímat a neděje se to. Baba byla arogantní, když slyšela, že je případů na internetu dostatek, že si nevymýšlím a položila mi telefon. Naše země se mění na fasistický režim.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 9. 2021 14:52 | Jarmila

Dobrý den, Jsem ráda alespoň, že nejsem jediný případ. Stalo se mně to taky i mým malým dětem a jsem z Prahy a žádný lékař nemá s nimi smlouvu a komu jsem volala, nechce mít s nimi nic spoločné. Nejsou z této podvodné pojišťovny schopni mi dát na dostupného lékaře kontakt, děti jsou zrovna nemocné a já 2 dny hledám, kdo nás vezme a nedaří se. Poraďte mi prosím, kam se obrátit se stížností a podat na nich oznámení, nebo jakoukoli radu. Děkuji.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2021 14:03 | Tomáš

Já se to dozvěděl dnes,hned jsem jim volal,že jsem nic nepodepsal a že chci vidět kopii registračky a ona hned plno výmluv,že selhal lidský faktor a někde unikly informace.Nakonec,že mi pošle tiskopisy a vrátí mě zpět do mojí pojišťovny,ale,že už tam u nich mám dluh,jelikož můj zaměstnavatel platí pojištění mé původní pojišťovny,tak jsem ji sdělil,že podám trestní oznámení a dluh byl najednou pryč.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2021 14:15 | Helča

Dobrý den, prosím řešil někdo přes trestní oznámení nebo nějak tuhle podvodnou pojišťovnu? Právě jsem zjistila jako většina tady, že mě od nového roku přeregistrovali k této podvodné pojišťovně, nikdo mi nic nedal vědět a do teď chodím k lékaři s kartičkou VZP. A ještě se dozvím že u nich musím zůstat až do konce roku..... opravdu nejsem ovce a podám trestní oznámení.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2021 16:01

Stalo se me to same
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 4. 2021 22:35 | Lída, Jirkov

Mně přišel dopis od mé pojišťovny o přeregistrování včera. Zítra jdu podat trestní oznámení za zneužití osobních údajů na neznámého pachatele. Tentokrát podvedly, koho neměly!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2021 11:54 | stefan

zdravim dnes jsem take zjistil ze uz nejsem 209 ale 213,nic js3m nepodepsal a muaim ted resit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 2. 2021 21:44 | kristyna

Zdravím, stalo to stejné, jen mi nikdo neoznámil, že přechazím k jiné pojistovně...zitra jdu na pobočku a budu to řesit
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2021 13:25 | Bedřich

Zdravím všechny - dnes mi paní z VZP volala, že prý přecházím do RBP, že jsem musel dát rodné číslo a podepsat přechod....nic jsem nikde nepodepsal a nikomu jsem nedal rodné číslo, ale to si sežene kde kdo, kor když máte obchodní rejstřík, různé pojistky atd., už jsem podnikl nějaké kroky abych zůstal u VZP a chci znát jméno dealera. Takže za mne nepoctivá pojišťovna.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2021 15:16 | Robin

Nejhorší pojišťovna, co znám. Hodně jsme s manželkou cestovali po světě asi 10 let. U této pojišťovny je naštěstí jenom manželka a já ne. Naše zkušenost je, že rok po vráceni do Česka stále počítají kolik má manželka doplatit a chtějí stále nové dokumenty. Začalo to už ve Švýcarsku kdy ji odmítají znovu pojistit než dojedeme .To jsem začal poprvé pochybovat o tom ,že není  u nich něco v pořádku. U mojí pojišťovny opět bez problémů. Chtějí blbosti jako je pod jakou vlajkou lodi jsme pluly, při práci na říční lodi přitom mají zemi pojišťovny i smlouvu. Mají doklady o ukončení pracovních smluv, ale stále chtějí i výplatní pásky a to i když mají kartičku pojišťovny Allianz. Chtějí ať od Allianz na Kypru získáte dokumenty než aby se pokusili tam zavolat. Nic nedělají a vše zdržuji ať platíte co nejvíce za naskakující penále. Ovšem jak to zaplatit, když ani oni neví kolik, protože to počítají už 1 rok. Chtějí  blbosti už rok. Jejich personál to není schopen spočítat volá asi 20x první měsíc a ptala se kolegů .Pak se odmlčí a chce něco co měsíc poslat.  Pokud jsme speciální případ proč to neřeší někdo kdo to umí .Divím se všem kdo u nich ještě jste. U mojí pojišťovny to trvalo 3 měsíce a nic s těchto blbostí jako vlajku atd. vůbec nechtěli a na pojišťovnu Allianz z lodi si zavolali sami. U pojišťovny 213 se jen vymlouvají, že jednají ze zákona, to bych chtěl vidět jakého. Navíc se nám narodilo dítě a kvůli jejich zdržování jsme neměli šanci se odhlásit a přihlásit k jiné. A po té ,co jsme si tam zažili, teď plánujeme že se odhlásím.  Teda pokud nám vůbec někdy dají vyúčtování. Považuji za mojí povinnost o tom informovat ostatní. Dejte si na ně pozor. Za mě nejhorší pojišťovna na světě!!!!!!!! Radím vám pokud jedete pracovat jinde přihlaste se jinam.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2021 18:31

Dobrý den. Mám to stejné..mám se obrátit na pobočku?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2020 10:10 | Jana

Jak jste vyřešili? Nám se to stalo teď zrovna, děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 9. 2020 5:48 | Alena

Mě se stalo totéž, přišel dopis od stávající VZP pojišťovny,že se mnou k 31.12. končí.Tak jsem ihned volala a bylo mi řečeno ,že jsem přešla Rbp.Někdo zneužil moje rodné číslo.Napsala jsem čestné prohlášení,že jsem nic nepodepisovala,vyžádala si veškeré dokumenty,slíbili,že to stačí k zpětvzetí, když jsem to stihla do konce září.Ale i tak jsem volala na úřad ombudsmana a tam jsme domluvení na dalším postupu,tohle kupčení s rodnými čísly už je vrchol a neminim to tak nechat.Tohle si prostě nemůže nikdo dovolit!!!!!?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 9. 2020 23:07 | L.J.

ZDRAVI V PATEK MANŽEL DOSTAL DOPIS ŽE OD 1.1.2021 JE KLIENTEM RBP ALE NIC JSME NEŽADALI MĚLI ADRESU RODNĚ ČISLO JMENO A ŽE JEJICH PRACOVNIK S NIM UZAVŘEL SMLOUVU MANŽEL O NIČEM NEVÍ NIC NEMĚNIL NECHAPU ODKUD MAJI JEHO INICIALI ZAJIMAVE V PONDĚLI TAM LETIME KDOPAK TO ZA MANŽELA PODEPSAL
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 3. 2020 16:45 | vašíčkova dana

mam nárok na proplacení leku na hemeroidy 65 let
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2019 5:20 | Jan Jurčaga

Prosím o informace,jestli mám nárok na náhradu částky 500,-kč.za vyšetření očního tlaku,Je mi 53 let a slyšel jsem,že mám nárok na náhradu.S pozdravem,.Jurčaga.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 8. 2019 4:40 | S.B.

dobrý den, prosím přispívá RBP celiakovi na vysoké ceny potravin. Celiakie je nemoc a proto se ptám. děkuji brozova
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 1. 2019 14:03 | Jarda

Dnes sem navštívil pobočku na Karolíně chtěl jsem jiste informace a ty dvě carevny svým přístupem by zasloužily par facek... Pana předemnou za jeho zády posunky zhodnotily jako by byl nějaký šmudla na obtíž,když někdo volal a potřeboval zjistit nějaký kontakt carevna na druhou otravně prohlásila k*rva a u mne ani na pozdrav nereagovaly a jednaly neochotně a povznešeně.Humus Brutus doufám,že tam nebudu muset už jít!!!!
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/4

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radim Passer

podnikatel, Passerinvest Group

Radovan Krejčíř

podnikatel a kriminálník

Radim Passer
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Radovan Krejčíř
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services