Světová ekonomika se v létě určitě ještě nezahřeje

Světová ekonomika se v létě určitě ještě nezahřeje
Prudký propad amerických kapitálových trhů z přelomu června a července se zvolnil. Ale lépe na trzích není. Hospodářský růst zůstává ohrožen v USA, v Evropské unii i domácí ekonomice inflace nepolevuje.
Jan Pekař, rubrika: Analýza, 15.07.2008, 5 komentářů
Tisknout

15.07.2008 07:56, Hm

To není dobré skončíme jako GB a USA s naší silnou měnou začneme dovážet ve velkém a pak i tisknout peníze aby jsme měli za co dovážet.

15.07.2008 08:20

Opravdu, chudáci Američani a Angličani se mají špatně. Na dovolenou můžou jenom jednou ročně a musí jezdit ve starých ojetinách z dovozu.

Zobrazit komentovanou zprávu (Hm 15.07.2008 07:56)

16.07.2008 04:45, Luboš

Češi umí jen hloupě pomlouvat a závidět. Časem se přesvědčí, že Amerika a Japonsko jsou jim nedosažitelné a že jim zbývá jen ta záliba v pomlouvání.

16.07.2008 08:58, Michal Stupavský

Velice dobrý článek, dobře jsem si početl. Děkuji.

18.07.2008 23:34, Gabra

Souhlasím s vámi..

Přidat nový příspěvek

„Diskuse na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuse, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.“

 


Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se


Spočítejte si

Životní minimum

Počet členů rodiny

Ještě doporučujeme:

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás a vaše dotazy.

Mám dotaz
Vstoupit do poradny

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Osoby v obchodním rejstříku

Subjekty v obchodním rejstříku

Klíčová slova

Ministerstvo financí, 330/2001 Sb., run na banku, bagatelní pohledávky, union banka, bankovní dohled, Federal Deposit Insurance Corporation, platební rozkaz, družstevní záložny, dlužníci

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nevím heslo

Nemáte regstraci? Zaregistrujte se zde!

O webu Peníze.cz | Redakční tým | Inzerce | Pravidla a obchodní podmínky | Kontakt

Mapa stránek | RSS | Mobilní verze | Doplňky pro vaše stránky

Všechny materiály © 2000 - 2011 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Partneři: E15 | Obyvatele.cz | Zpravodajství | Optimalizace webu: Onmeco
Výjimečně spolehlivé kuchyňské spotřebiče.