Přihlášení

Jméno

Heslo

Nevím heslo

Nemáte regstraci? Zaregistrujte se zde!

Partner webu

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice

Podnikatele nejčastěji ohrožují vichřice
Podnikání stále více ohrožují opakující se přírodní katastrofy. Živnostníci často nemají dobré pojistky nebo se na pojistném snaží šetřit. Opomíjejí riziko, že živelní událost může nadlouho přerušit chod jejich firmy.
Eva Sovová, rubrika: Jak na to, 02.05.2008, 2 komentářů
Tisknout

02.05.2008 08:16, rpolasek

No on to je spíše PR článek, aby nebyl, bylo by dobré uvést zhruba i jakési pojistné k jednotlivým pojištěním, aby čtenář měl představu, kolik to stojí. Jinak to bude asi podobné jako u jiného pojištění. Kdo má těch podniků 10 a každý někde jinde, tak když se stane nějaké událost, peníze získá třeba prodejem něčeho a ani pojištěn být nemusí a defakto se nic nestane. Kdo má jen jednu firmu nebo živnost a třeba začíná a jeho firma proto žije z ruky do huby, jak se říká, tak ho může nějaká taková nekrytá pojistná událost doživotně zničit, vzniknou dluhy, ze kterých se třeba nemusí už dostat. Jenže platit x tisíc měsíčně může být u takové začínající firmy dost velký problém.

02.05.2008 13:39, Jaromír

Jojo, viděl jsem kalkulaci pojistky, o které se mluví v článku a rozhodně se nevyplatila. Člověk platil ročně skoro pětinu, či třetinu měsíčního obratu, to už je lepší si dávat peníze bokem (jako u marodky) a člověk je za 5 let "na svých".

Neříkám, se pojistit proti požáru a nebo jiným živlům, ale tyhle pojistky se většinou nevyplatí. Pojistná škoda je většinou malá a pojistná částka je naopak vysoká.

Zobrazit komentovanou zprávu (rpolasek 02.05.2008 08:16)


Přidat nový příspěvek

„Diskuse na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuse, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.“


Captcha

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se


Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal David
hudebník a podnikatel

Tomáš Pitr
podnikatel

Michal David
ÚSPĚŠNOST
54,75 %

z 1 441 duelů
×
Tomáš Pitr
ÚSPĚŠNOST
40,91 %

z 1 259 duelů

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2012

Ještě doporučujeme:

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás a vaše dotazy.

Mám dotaz
Vstoupit do poradny

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Osoby v obchodním rejstříku

Subjekty v obchodním rejstříku

Klíčová slova

krize, investice, veřejné zakázky, zajištění na stáří, valuty, HDP, daně, mzdy, Lotyšsko, eurozóna
O webu Peníze.cz | Redakční tým | Inzerce | Pravidla a obchodní podmínky | Kontakt

Mapa stránek | RSS | Mobilní verze | Doplňky pro vaše stránky

Všechny materiály © 2000 - 2012 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Partneři: E15 | SEO
Výjimečně spolehlivé kuchyňské spotřebiče.