Diskuze - Wallstreetská čarodějnice: Majetek, který nešlo ut

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

17. 1. 2019 9:34 | Ferda

Skvělý článek, vůbec jsem o této ženě nevěděl. Děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 6. 2010 22:00 | Franta Jetel jr.

Naprosto skvělý seriál...děkuji za něj :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 2. 2010 3:15 | pít

Já používám Adblock Plus v prohlížeči Mozilla Firefox a v podstatě nevím co je reklamní baner. / Uvítal bych další takovéto typy článků, jako je tento o této Wallstreetské čarodějnici.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 2. 2008 11:38 | Důchodci

Souhlasím s Vámi, že kvalitní věci zadarmo nejsou. Ten baner však již přesahuje míru slušnosti. Prostě z principu než bych něco blokoval, jednoduše penize.cz už nečtu. Pardon, je jedna výjimka - seriály pana Špačka si prostě nemohu nechat ujít. :-)
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2008 21:08 | Honza

I já bych rád redakci upozornil na skutečnost, že na starším počítači bez povypínaných flešů, javascriptů, obrázků atd. je server penize.cz prakticky nepoužitelný. Větší vlezlostí nezpůsobíte větší konzumaci reklamy, naopak. Někdo bude tu reklamu blokovat, někdo vás přestane číst.
+48
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2008 9:26 | Jaromír

AdBlock a reklama je dočista dočista pryč :). Kdo chce moc, nemá nic, já mám taky jen jedny nervy.
Jinak ale perfektní série článků.
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2008 8:51 | cedr

Panu Spackovi dik za skvely serial. A panu duchodci pratelske upozorneni, ze kvalitni veci nejsou nikdy zadarmo. A take ze pohodlnost a nezajem ci neschopnost hledat ty spravne prostredky vede k boji s vlezlymi reklamami:-)
+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2008 8:22

Souhlasim s kazdym Vasim slovem. A ta o banerech bych nejradeji podtrhl - je to primo k pobliti, co se tu vyrojilo reklamy.
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 2. 2008 6:36 | Důchodce

Skvělý seriál, stejně jako ty před tím. Škoda, že web penize.cz si nedrží stejně vysokou úroveň jako pan Špaček. Mám tím na mysli, že množství reklamy, které přibylo po spuštění nových webových stránek, jste ještě umocnili reklamním bannerem, který se doslova sere kam může. Nutno říci, že takto vlezlá reklama jejímu zadavateli ani poskytovateli nijak neposlouží, spíše naopak.
+87
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Daniel Beneš

manažer

Pavel Kysilka

ředitel České spořitelny

Daniel Beneš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Pavel Kysilka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services