Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Jak na to | 14. 1. 2008 | 9 komentářů
Spořicí účty u družstevních záložen vynášejí na úrocích víc než v mnohých bankách. Výběr peněz ale omezují kampeličky výpovědními lhůtami od 14 dnů do 24 měsíců. Navíc se klient musí nejdřív stát jejich členem.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

20. 1. 2008 16:32, Jana

Zkušenosti s WPB?

Reagovat

+49
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (9 komentářů)

14. 1. 2008 14:34 | Škodolibka domácí

Já myslím, že banky rozhodně nepovažují kampeličky za konkurenci ...
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+30
Líbí
Nelíbí

14. 1. 2008 16:57 | Derekus

Dobry den, tak jsem ted cetl, ze eMAX od mBANK jde na 3,5% Tak to je parada, okamzite zakladam....
Reagovat | Citovat

+44
Líbí
Nelíbí

14. 1. 2008 22:18 | Rejpal

I když k fungování FIO záložny jako takové nemám připomínky, tak dřívější výhodné úrokové sazby z depozit jsou již minulostí a svou zbytečnou snahou o nabobtnání tak na úrocích poškozuje své původní členy. Jsem zvědav jak se s tím kampelička vyrovná, protože se ji teď začnou vklady utíkat za lepším úročením.
Reagovat | Citovat

+17
Líbí
Nelíbí

15. 1. 2008 11:36 | Fana

Citace - Škodolibka domácí / 14.01.2008 14:34

Já myslím, že banky rozhodně nepovažují kampeličky za konkurenci ...
Jejich chyba. Já ano. A je nás víc.
Reagovat | Citovat

+22
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Škodolibka domácí 14. 01. 2008 14:34)

16. 1. 2008 15:22 | Pepa Normální

pánové asi zapomněli na 15% daň z výnosů, já mám ing konto čtvrt roku mám tam 20tis. a na začátku roku mi připsali 50Kč a 12Kč strhli na dani, takže čistý výnos 38Kč tak to je super :)
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Fana 15. 01. 2008 11:36)

17. 1. 2008 12:03 | Pavel

Dań z výnosu by měla být 15 % - z 50 Kč tedy 7.50 Kč, proč ti strhli Korun 12?
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Pepa Normální 16. 01. 2008 15:22)

20. 1. 2008 16:32 | Jana

Zkušenosti s WPB?
Reagovat | Citovat

+49
Líbí
Nelíbí

3. 2. 2008 12:27 | xPeSx

Nyní má FIO účet nazvaný FIO Konto, úročení 3.1%, k němu zdarma platební karta Maestro, převody na předdefinovaný účet mimo FIO, jinak v rámci FIO neomezeně. Myslím, že to je přímá konkurence pro ING apod. Pokud máte běžný účet, lze FIO konto založit přes internetbanking.
Reagovat | Citovat

+18
Líbí
Nelíbí

28. 2. 2008 9:43 | tomas malach

Ještě líp je na tom s úročením vkladů MPU. Jde o spořící účty. sazby jsou až 4,9%
Reagovat | Citovat

+39
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 920 963 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lubomír Lízal

ekonom

Marek Dalík

lobbista a podnikatel

Lubomír Lízal
ÚSPĚŠNOST
69,05 %

z 126 duelů
Marek Dalík
ÚSPĚŠNOST
48,31 %

z 118 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Odkup leasingových pohledávek, Prémiový obchod, Korelace, dodavatelé energií, náhradní doba pojištění, důchody, česká správa sociálního zabezpečení, energie, vězení pro dlužníky, sreality, vitamínová podpora, trest, délka pracovní doby, iPHONE, příspěvek na zvláštní úpravu motorového vozidla, appstore, trestný bod, malí obchodníci

4C74273, 3AZ5063, 3SA1172, 4P98972, 4P98972

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK