Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Co se děje | 21. 12. 2007 | 9 komentářů
Kdo si koupil akcie letošního prvního nováčka na pražské burze, prodejce ojetých automobilů AAA Auto, moc důvodů k radosti nemá. Cena akcií pořád klesá, a to i přesto, že firma pozitivními zprávami nešetří.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

21. 12. 2007 22:53, kos

Mě by jen zajímalo, kdo na tom vlastě prodělal. Banky a brokeři? AAA se nabalilo ne? Nic to nemění na tom, že jsou to šmejdi.

Reagovat

+54
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (9 komentářů)

21. 12. 2007 10:05 | Kamil

Osobne bych si akcii AAA Auto nekoupil ani za 5 korun. Je to banda zlodejů!
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+32
Líbí
Nelíbí

21. 12. 2007 19:21 | Jirka

Pan Anthony Denny si asi myslí, že investoři jsou stejně hloupí jako zákazníci jeho autobazaru, kteří si vybírají auto podle barvy a už je nezajímá, že nejede. S tou pošramocenou pověstí společnosti AAA souhlasím. Dělali pěkné podrazy na zákazníky a to se jen tak nezapomíná. Já osobně akcie firmy AAA Auto ignoruji.
Reagovat | Citovat

+33
Líbí
Nelíbí

21. 12. 2007 21:30 | jiří

Pověst má ta firma mizernou. Já, ač drobný investor, tuto firmu prozatím ignoruju. Možná až to bude za těch 25kč/akcie, začnu o tom přemýšlet. Jinak se v investiční literatuře IPO moc nedoporučuje...
Reagovat | Citovat

+23
Líbí
Nelíbí

21. 12. 2007 22:53 | kos

Mě by jen zajímalo, kdo na tom vlastě prodělal. Banky a brokeři? AAA se nabalilo ne? Nic to nemění na tom, že jsou to šmejdi.
Reagovat | Citovat

+54
Líbí
Nelíbí

22. 12. 2007 13:27 | Igor

Zatim na tom prodelalo par "hlupaku" co si akcie skutecne poridilo :))))
Reagovat | Citovat

+23
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (kos 21. 12. 2007 22:53)

22. 12. 2007 21:28 | Milan

Citace - Kamil / 21.12.2007 10:05

Osobne bych si akcii AAA Auto nekoupil ani za 5 korun. Je to banda zlodejů!

Osobně bych si auto v AAA Auto nekoupil, je to banda darebáků :o))) Ale nad akciemi uvažuju, jen cena je ještě stále vysoko.
Reagovat | Citovat

+28
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Kamil 21. 12. 2007 10:05)

25. 12. 2007 9:06 | Jaromír

AAA neignoruji (i když bych si od nich auto nekoupi, ignoruji třeba tabák).
Když vyšly zprávy o vstupu AAA na burzu, tak jsem si vše pročetl, a podle mě mají malý zisk na celé mění firmy, takže jsem si akcie nekoupil, protože jsou za 55 Kč prostě drahé. Jak vidím udělal jsem dobře.
Myslím, že akcionářům jde hlavně o ziska a na praktiky AAA kašlou. Která firma je dnes čistá, vždyť nemocnice dnes zamítají lidem drahé léčby a těm se pak zkracuje život a nebo umírají, v porovnání s tímhle je prodej aut brnkačka.
Škoda, že AAA nevytváří větší zisky.
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

6. 1. 2008 22:13 | SKshorty

Počkal bych na 25 Kč/Ks.. k čemuž dojde asi tak k začatku jara. Po té akcie pujdou na horu. AAA to nenechají jen tak. K taktice jistě také bylo to že akcie otevřeli před zimou, což je pro ně nejkritičtějším obdobím v roce.. tím skutečně obrali pár hlupáků.. nicméně kdybych už akcie vlastnil, počkal bych do léta kdy z brzkých 25 Kč pujdou na 50 = 100 % zisk.. no já jsem stejně bez peněz :D
Reagovat | Citovat

+9
Líbí
Nelíbí

7. 1. 2008 22:02 | NoDAMAGE

Samozřejmě banda zlodějů to být může, ale úspěšná. V Evropě působí v 5 státech, kde mají řadu svých poboček. Fandím takovým lidem co vydělávají na lidské hlouposti. Jistě mezi Vámi se najde pár, kteří si tím sami prošli. Řada z Vás sleduje autosalon na primě . Určite jste nepřehledli v pořadu sekci autobazar, kde se věnujou nejčastějším problémum na daném vozidle, tedy jisté klady a mínusy vozidla, manažeři diskutující o závadách na nabízeném autě pocházejí právě z AAA, lidi je z televiznich spotu poznaji a jejich volba je jista, kde nakupovat, protože jsi řeknou seriózní chlapík určitě sériózni podnik. Jejich volba je potom jasná AAA, ale jsem radši když jsi ti lidi to auto koupí a nevyberou někde na ulici. No ono se dá o tom pochybovat, protože některé i samotné bazary nabízí kradené auta, ale proč né když mají na policii znamé, kteří za jistou sumu jim nabidnou nové krasné číslo, ale potom se nesmí bourat ,protože co vím tak auta mají dynamické kódy. ,,,,, neodsuzujteme te mě za tento komentář vydělávam jsi na chleba,,,, V daných problémech CZ státě nejsem moc zběhlej,, zatím se snažím pochytit co nejvíc,,,,
Reagovat | Citovat

+17
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 705 545 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Matěj Hollan

aktivista

Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 5 duelů
Matěj Hollan
ÚSPĚŠNOST
42,86 %

z 7 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Zástava, Optimální portfolio, Bludný kruh chudoby, bydlení, petra pospíšilová, marta nováková, andrej babiš, restaurace, daňová novela, protikrizová opatření, stagnace, rada ekonomických poradců, kojení, cukrovinky, garantovaný dluhopis, majetek státu, Stochastický oscilátor, ekonomicky aktivní obyvatelé

3U81647, 5AA3692, 1AA0368, BUBUBUS1, 4AV1462

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK