Válka operátorů začíná. Vodafone mění tarify, nabídne třikrát více dat

Marek Miler | rubrika: Aktuálně.cz | 14. 5. 2017 | 10 komentářů
Nejběžnější individuální tarif Vodafonu nabídne trojnásobné množství mobilních dat oproti dosavadní nabídce. „Jde o bezprecedentní změnu celé nabídky – od nejnižších tarifů až po ty nejvyšší,“ říká generální ředitel Jiří Báča k novince, kterou Vodafone právě představil. Zároveň ale firma od půlky června znevýhodní datové tarify, u kterých vypne roaming.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 5. 2017 13:05, MoB

O žádnou cenovou válku se nejedná, je to jenom domluvené divadlo pro veřejnost, novináře a samozřejmě uživatele.

+39
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

27. 11. 2017 23:10 | Lulu

Válka ? asi jako mezi prodejci PHM - vše dohodnute předem. Po jednání s Vodafonem, kdy mně jejich zástupce p. Hasil evidentně přemluvil k podepsání smlouvy, která je v zásadě nevypověditelná,s tím, že jseho kamarádi právníci ji bezproblému podepsali, jsem po zapnutí nové Sim zjisti, že mé lokalitě prakticky není dosah datové sítě kdy i technik řekl, že je to důvod k odstoupení od smlouvy, mi bylo sděleno zaplaťe za 24 měsíců 3 neomezené tarify, které jste si objednal a klidně si čísla převeďte k jinému operátorovi. Takto by se NIKDY nezachovala společnost, jež by měla i minimální zájem na získání slušného jména a alespoň si na konkurenční boj jako by hrála. Jsou to neskoteční podvodníci a mám to hlasově i písemně doložené - bez možnosti odvolání Hyška
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2017 16:28 | Ramesse II.

V polovině června jedu do zahraničí, mám předplacenou kartu u Vodafone a balíček FIX k ní (150 MB za 99 Kč/měs.) - a i když jsem přečetl snad celý web Vodafone, nemám sebemenší tušení, jestli si tam budu moct číst v mobilu maily a pohybovat se dle map a pokud ano, kolik budu za tahle data platit. Celé je to jen o tom tarify ještě více znepřehlednit a vybrat víc peněz, o žádné zlevnění nejde, čím větší bordel v tom udělají v čele s Bruselem, tím větší budou moct poslat účty, domluvená šaškárna, nic víc.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2017 1:22 | Apolena

Nechápu proč neudělají tarif jen na volání a sms, mám mobil bez netu a nikdy to chtít nebudu, ale platím vyšší tarif jen kvůli tomu, že mám možnost to mít. Přijde mi to zbytečné.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2017 19:29 | Radas

To hodnocení u článku je poněkud zavádějící. Řekl bych, že spíše odpovídá otázce: Líbí se vám ceny operátorů?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2017 18:19 | Marek

To co naši operátoři předvádí je zase mafiánská komedie a podvod na klienty nic víc
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2017 13:05 | MoB

O žádnou cenovou válku se nejedná, je to jenom domluvené divadlo pro veřejnost, novináře a samozřejmě uživatele.
+39
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2017 12:38 | Johny

Mam tarif vodafone vip 270,- bez dph 2gb dat a neomezene volani...za 777 si to muzou strcit do prdele
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2017 10:05 | Jiří

V zaměstnání mám tarif 150 min. a 150 SMS za 46 Kč. K tomu se dájí přikoupit data 1 gb za 61, 3 gb za 99 Kč. Rodinu jsem přihlásil do aukce tarifu dtestu, tak uvidím jak to dopadne. Momentálně se tam hlásí přes 30 tisíc lidí a moc mě zajímá jestli se přiblíží k ceně pracovního tarifu.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2017 9:49 | Nommo

Válka operátorů? Nenechte se vysmát, většina lidí neche x GB dat, ale prostě volat levněji. Tohle je stále výsměch, při tom Vám nabídnou okamžitě slevu, pokud nekývnete na "první dobrou"...
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2017 1:05 | Hunter

Ale fuj, název "šedí operátoři" se používal naposled někdy před 10 lety, když jejich existenci "velká trojka" nechtěla přiznat, a šlo o polotajnou guerillovou organizaci nabízející levnější volání, kokain a samopaly (nebo si to alespoň většina lidí myslela).
Dnes už se dávno používá název "virtuální operátor", komu to přijde moc dlouhé, potom "virtuál".
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Sedláček

ekonom

Lukáš Kovanda

ekonom

Tomáš Sedláček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Lukáš Kovanda
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services