Josef Koutecký: V doteku je ukryto veškeré bohatství

Vojtěch Hodboď | rubrika: Rozhovor | 8. 4. 2017 | 27 komentářů
„Člověk má hledat vnitřní uspokojení sám se sebou a každý den usínat s pocitem, že nikomu a ničemu neublížil,“ říká doyen a zakladatel české dětské onkologie.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

8. 4. 2017 14:34, petra vondroušová

Krásný a oduševnělý člověk

+47
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 27 komentářů)

15. 4. 2019 10:28 | Tatiana

Dakujem z celeho srdca <3 Souznim...... <3 To mi z duse hovori <3
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2019 22:47 | Jana Jankovicova

Veľmi mudry a milý človek.. vo všetkom má veľkú pravdu. Posielam mu veľa energie,
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2017 13:41 | Miroslava Apjar

Moudrý a šťastný člověk....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2017 10:31 | Silvie

Děkuji pane profesore.??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2017 16:07 | Andrea Mlynarova

Krásne a neskutočne pravdivé slová! Ten dotyk , to je skratka životná pravda! Tiež učím studentov doma i vo svete. A najväčšou odmenou je pre mňa cestný a láskavý mladý človek. Nezáleží na tom, či je výborný v mojom odbore- matematike, ale záleží na tom ako ho ovplyvniť ako človeka ! Ďakujem za super správne slová pán profesor ??
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 6. 2017 11:45 | repcikova

Úžasný člověk.Škoda ze nás není takových více.Děkuji.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 5. 2017 16:37 | Marie

Takových vzácných "duchem bohatých" lidí je čím dál méně.Važme si jejich slov čím dál víc. Politikové se ukazují a předhánějí (mimochodem žádný z nich není chudáček,co se týče majetků,) ale jsou arogantní,nezdravě sebevědomí,chybí jim pokora a úcta. Stále více ve svých 54 letech tíhnu ke starším,než k mladším,či stejně starým kolegům.Asi mi ta moudrost,hezká česká mluva a úplně jiné chování a vystupování chybí.......
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 4. 2017 9:59 | Z.Bezousková

Více takových rozhovorů! Jak laskavé a poučné čtení pro všechny generace.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2017 6:59 | Petra Hammerova

Vse, co pan profesor rekl je moudre a zaroven strasne smutne.. a nejsmutnejsi je to, ze tento clanek cte vetsina lidi, kteri se uz o svoji dusi nejak staraji a jsou v zivote pokorni... Kez by si neco takoveho precetla moje dcera a zamyslela se....Pekny den.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 4. 2017 21:31 | jozef

Skvělé
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2017 10:17 | Romana Černá

Tato moudrá slova opravdu pohladila moji duši.. Děkuji... Pan prof.Koutecký je úžasný člověk...profesionál a láskyplny ...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2017 10:04 | Monika

Velmi chytry clovek,pohladil me po dusi??
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2017 8:25 | Monika

A takovy je pan profesor za všech okolnosti. I kdyz treba leží na rehabilitacnim lůžku, stale je vzneseny a sveho fyzioterapeuta i svůj doprovod bajecne bavi :-)!!! Dekujeme :-)!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2017 13:56

Měla jsem radost také,z vašeho článku.Díky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 4. 2017 10:00 | Božena Czyžová.

Krásný článek, cítím to stejně jak o tom mluví pan doktor. Ztratila jsem milovaného člověka ,který podlehl rakovině. Ač bylo období do jeho odchodu velmi náročné ,bylo zároveň svým způsobem i krásné. Můj muž se konečně otevřel ,mluvili jsme o různých tématech ,které do té doby byla tabu. Já se naučila neřešit věci dopředu ,žila jsem přítomností a vážila si každého rána, kdy jsme se spolu vzbudili a strávili společně další den. Radujme se z maličkostí, ty obohacují náš život. Děkuji za krásná a pravdivá slova pana profesora Kouteckého.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2017 14:05 | Gabriel Pleska

Pokračování na zítra už je připraveno .)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 4. 2017 13:49 | ilona selcerova

Moc rada bych pana profesora Kouteckého poznala osobně.Četla jsem o tomto muzi několikrát a vzdy me to pohladilo.Kombinace chytreho,empatického muze.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2017 5:37 | Adamcova Olga

Velmi moudrý rozhovor.Tento rozhovor dokazuje jak důležité je, aby mladí více poslouchali vyprávění o životě jak ho prožili prarodiče.Jenže úcta ke stáří a autoritě vymizela
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2017 22:17 | Jana Bačovská

Děkuji, pane profesore, byl jste naším učitelem a často na Vás při své práci praktického lékaře myslím. Přeji hodně zdraví.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2017 14:14 | Petra

Krásné ?? a pravdivé bohudík nebo bohužel? Jak pro koho... Pečuji o nemocného syna (progresivní svalová dystrofie Duchenn) a sama jsem po rakovině a stále se léčím. Jako by mi pan profesor mluvil z duše. Opravdu moc pěkné.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Libich

ekonom

Jan Kalvoda

advokát a exministr

Jan Libich
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services