Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Rozhovor | 8. 4. 2017 | 20 komentářů
„Člověk má hledat vnitřní uspokojení sám se sebou a každý den usínat s pocitem, že nikomu a ničemu neublížil,“ říká doyen a zakladatel české dětské onkologie.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

8. 4. 2017 14:34, petra vondroušová

Krásný a oduševnělý člověk

Reagovat

+33
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (20 komentářů)

8. 4. 2017 14:34 | petra vondroušová

Krásný a oduševnělý člověk
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+33
Líbí
Nelíbí

8. 4. 2017 17:40

Krásný a moudrý muž.Přeji si,aby takových lidí přibývalo.
Reagovat | Citovat

+7
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (petra vondroušová 08. 04. 2017 14:34)

8. 4. 2017 21:40 | Naděžda Krajbichová

Stále stejně vzácné myšlenky, moudrost, člověčenství, skromnost, takového známe prof. Kouteckého. Děkuji Bohu, že jsem takového člověka poznala.
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

9. 4. 2017 13:00

K životní moudrosti dospíváme věkem a především zkušenostmi. Na cestě k moudrosti musíme zestárnout a vidět ,že mládí hledá "svou cestu a získává své zkušenosti".Krásná je myšlnka ,že mozekse nemění a narůstající množství informací nutí k povrchnímu zpracování.Proto je důležité co člověk sleduje,čte.
Reagovat | Citovat

+6
Líbí
Nelíbí

11. 4. 2017 14:10 | Vojta Hodboď

Petro, děkuju moc za přečtení a za komentář. Udělala jste mi radost. VH
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (petra vondroušová 08. 04. 2017 14:34)

12. 4. 2017 10:05 | Dagmar

Věřím, že takových krásných lidí je mezi námi hodně, akorát se o nich málo píše.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

12. 4. 2017 13:53 | Karel Šeliga

Při absenci elit a vzorů v naší společnosti díky Bohu za takovou osobnost jako je pan profesor Koutecký. Kéž by jeho publikace četlo více lidí a začali přemýšlet nad svými žebříčky hodnot.
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

12. 4. 2017 14:14 | Petra

Krásné ?? a pravdivé bohudík nebo bohužel? Jak pro koho... Pečuji o nemocného syna (progresivní svalová dystrofie Duchenn) a sama jsem po rakovině a stále se léčím. Jako by mi pan profesor mluvil z duše. Opravdu moc pěkné.
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

12. 4. 2017 22:17 | Jana Bačovská

Děkuji, pane profesore, byl jste naším učitelem a často na Vás při své práci praktického lékaře myslím. Přeji hodně zdraví.
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

13. 4. 2017 5:37 | Adamcova Olga

Velmi moudrý rozhovor.Tento rozhovor dokazuje jak důležité je, aby mladí více poslouchali vyprávění o životě jak ho prožili prarodiče.Jenže úcta ke stáří a autoritě vymizela
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

14. 4. 2017 13:49 | ilona selcerova

Moc rada bych pana profesora Kouteckého poznala osobně.Četla jsem o tomto muzi několikrát a vzdy me to pohladilo.Kombinace chytreho,empatického muze.
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

14. 4. 2017 14:05 | Gabriel Pleska

Pokračování na zítra už je připraveno .)
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (ilona selcerova 14. 04. 2017 13:49)

15. 4. 2017 10:00 | Božena Czyžová.

Krásný článek, cítím to stejně jak o tom mluví pan doktor. Ztratila jsem milovaného člověka ,který podlehl rakovině. Ač bylo období do jeho odchodu velmi náročné ,bylo zároveň svým způsobem i krásné. Můj muž se konečně otevřel ,mluvili jsme o různých tématech ,které do té doby byla tabu. Já se naučila neřešit věci dopředu ,žila jsem přítomností a vážila si každého rána, kdy jsme se spolu vzbudili a strávili společně další den. Radujme se z maličkostí, ty obohacují náš život. Děkuji za krásná a pravdivá slova pana profesora Kouteckého.
Reagovat | Citovat

+5
Líbí
Nelíbí

15. 4. 2017 13:56

Měla jsem radost také,z vašeho článku.Díky
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Vojta Hodboď 11. 04. 2017 14:10)

16. 4. 2017 8:25 | Monika

A takovy je pan profesor za všech okolnosti. I kdyz treba leží na rehabilitacnim lůžku, stale je vzneseny a sveho fyzioterapeuta i svůj doprovod bajecne bavi :-)!!! Dekujeme :-)!!!
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

16. 4. 2017 10:04 | Monika

Velmi chytry clovek,pohladil me po dusi??
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

16. 4. 2017 10:17 | Romana Černá

Tato moudrá slova opravdu pohladila moji duši.. Děkuji... Pan prof.Koutecký je úžasný člověk...profesionál a láskyplny ...
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

17. 4. 2017 21:31 | jozef

Skvělé
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

20. 4. 2017 6:59 | Petra Hammerova

Vse, co pan profesor rekl je moudre a zaroven strasne smutne.. a nejsmutnejsi je to, ze tento clanek cte vetsina lidi, kteri se uz o svoji dusi nejak staraji a jsou v zivote pokorni... Kez by si neco takoveho precetla moje dcera a zamyslela se....Pekny den.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

29. 4. 2017 9:59 | Z.Bezousková

Více takových rozhovorů! Jak laskavé a poučné čtení pro všechny generace.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  6 423 605 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Podnikatel mi proplatí opravu zboží?
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, před nedávnem jsem si koupil botky přes e-shop, bohužel se mi po nějaké době rozlepila podrážka. Zaslal jsem fotky výrobci s tím, že botky nechci posílat nazpět, ale nechal bych si je v místě... více

Spotřebitelská poradna

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radovan Krejčíř

podnikatel a kriminálník

Pavel Mertlík

exministr a ekonom

Radovan Krejčíř
ÚSPĚŠNOST
18,31 %

z 142 duelů
Pavel Mertlík
ÚSPĚŠNOST
26,23 %

z 61 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Kupní smlouva, Minoritní akcionář, Fondy reinvestiční, taxislužba, rodičovství, přeprava osob, uber, osobní doprava, vypořádací systém, kalkukátory, sazebníky bank, dárce krve, jan řezáč, úplatkářská daň, splátka hypotéky, aliexpress, novozélandský dolar, půjčka

718FIRST, 5H30710, 2T00977, JET11111, 5H30710

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2017 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK