Chcete platit míň za mobil? Řekněte si starostovi

Petra Dlouhá | rubrika: Co se děje | 5. 12. 2016 | 16 komentářů
Radnice Brna-střed chce občanům zajistit neomezený mobilní tarif za tři stovky. Běžný smrtelník platí několikanásobně víc, o cenách, jaké operátoři dávají firmám a státní správě, si může nechat zdát. Brno to chce změnit. Řekněte i vy svému starostovi, ať zařídí slevu. Možnosti tu jsou.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

7. 12. 2016 22:54, Hunter

Měl jsem pravdu, žádná nabídka nepřišla.

Ale tentokrát z toho že mám pravdu tedy radost nemám.

+1
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 16 komentářů)

7. 12. 2016 22:54 | Hunter

Měl jsem pravdu, žádná nabídka nepřišla.
Ale tentokrát z toho že mám pravdu tedy radost nemám.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2016 1:20

Bože, vy jste tak chytrá a víte, jak to chodí!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 18:01 | Tarzan

Mě stojí mobil 200 ročně, jen aby mi nezrušili číslo.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 12. 2016 16:47 | Šárka

Tak ona to nemusí být soutěž, ta soutěž a výběrové řízení je jen na oko, ale je to dopředu domluvené s jednou firmou a jde jen o to přetáhnout co nejvíc zákazníků. Pokud by například přetáhli 30% tak mohou poskytnout 50%slevu. S tím, že to budou ostatní ignorovat se dá počítat a co kdo nabídl se nikdy nedozvite.:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 14:57 | Hunter

Aha, takže podle Vás je skvělá reklama, když se někdo z Broumova dozví, že (například) Orange nabídl obyvatelům Brna-města supr tarif za 3 kilča ... tak hned poběží do místního Orange, aby si zařídil ne-tak-supr tarif za 750. Nebo bude tlačit na své zastupitele, aby taky udělali takovou soutěž, kterou však může vyhrát někdo jiný, ale on aspoň pak bude mít páku na stávajícího operátora, aby mu zlevnil.
Ne, pro operátory je zdaleka nejlepší zcela tuto soutěž ignorovat, tvářit se, že neexistuje, prostě ticho po pěšině. Vše ostatní je cesta do záhuby - respektive ke snížení zisku.
Jinému výsledku se budu hodně divit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 14:45 | Šárka

Nebo pak zavolat do TV Nova a natočit o tom krátkou reportáž. :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 14:38 | Šárka

Ta reklama je v takových článcích, jako je tento a je to zdarma a působí pozitivně a o to jde. Pokud by to byla reklama od operátora na to nikdo nebude ani reagovat. Stačí pár článků v nejčtenějších denících a je to zdarma skrytá reklama.:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 13:59 | Hunter

Dostatečnou reklamu, výhodnou nabídku a "koblihu" zdarma může operátor nabízet i bez smlouvy s radnicí. Ale zjevně nechce.
Takže jediný bonus může být to "doporučení starosty" - a to pravděpodobně nemá takovou hodnotu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 13:47

To není špatná služba od radnice, u mě cajk. Pro lidi dobrý. A ještě jim to možná zvýší příjmy z daní, až si za tarif všichni Vyškováci, co to zatím neeřeší, pořídí bydliště tam, kde bydlí.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 12. 2016 13:43 | Šárka

Ne, tohle se dělá psychologickou cestou a dostatečnou reklamou. Stačí výhodná nabídka + "kobliha" zdarma a doporučení starosty. Mnoho lidí se nechá zmanipulovat a ještě rádi.:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 13:26 | Hunter

Jenže operátor nebude mít zaručeno získání ani jednoho zákazníka. Hollan totiž asi nebude držet lidem pistoli u hlavy a nutit je k podpisu smlouvy.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 13:15 | Šárka

Pokud je to 90tis, tak to nabídlo všechny včetně kojenců:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 13:01 | Pavel

Brno nabídlo tuším 90000 klientů.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 12:48 | Šárka

Nebo je to naopak, někdo chce získat velké množství nových zákazníků a na oko se udělá výběrové řízení...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 12. 2016 12:46 | Šárka

Kolik těch lidí z Brna vlastně chce, aby jim radnice něco zajišťovala? Proč nezajistí taky levnější plyn a elektřinu a další věci?:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 12. 2016 9:46 | Hunter

Zdá se, že se operátoři domluvili, že žádný z nich nabídku nepodá. To by si totiž takzvaně nas*ali do bot.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Andrej Babiš

podnikatel, Agrofert

Miroslav Pelta

podnikatel, Baumit Jablonec

Andrej Babiš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Miroslav Pelta
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services