Srovnání spořicích účtů: Na spořicí frontě klid

Ondřej Tůma | rubrika: Když se řekne | 15. 10. 2015 | 12 komentářů
Kdo vám dnes nejlépe zhodnotí sto tisíc a milion korun? Přečtěte si naše velké srovnání spořicích účtů. Dopředu upozorňujeme, že vás pohled na žebříček nejlepších ani tentokrát příliš nepotěší.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

15. 10. 2015 5:48, la_da

Který spořák je nejlepší, to už vím. Teď jenom čekám aby mně někdo poslal nějaký ten milionek, abych mohl potvrdit že peníze.cz nelžou.

+5
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 12 komentářů)

20. 10. 2015 13:05 | seccco

Equa Bank (spoř. ú. HIT) má taky úrok 1,5%, běžný účet používám zcela běžně a na jedno a půl procenta úplně v pohodě dosáhnu... ještě se mi nestalo, že by mi bylo nějaký měsíc připsáno méně...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2015 8:44 | josef

ja nevim, co ses zac, ale vim, ze plakanim a plkanim na webu penize nevydelas
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2015 21:27 | la_da

Škoda že hned máš jasno o každém, od koho si přečteš dvě věty, co je zač, jinak jsme si mohli pěkně poklábosit. Ale takhle je to pro mně ztráta času.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2015 20:22 | josef

vsichni podnikateli asi nebudou, ale to neznamena, ze jim nemuzes byt Ty, pokud neco umis. A kdyz jeste nekoho zamestnas a bude o Tvoje sluzby/vyrobky zajem, tak to mega muzes mit docela brzo.
Ale to se Ti nechce, ze? Vymlouvat se je jednodussi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2015 17:01 | la_da

Šlo by to je vydělat, jenomže já nejsem Rath, Langer, Béhm nebo Klaus ... abych si to mohl vlastním přičiněním nahromadit jako oni. Z normální mzdy se to moc nedaří a nemůžou být všichni podnikatelé nebo politici, kdo by na ty jejich miliardy potom dělal? Nebo že by se snad dala očekávat iniciativa od imigrantů?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2015 14:45

Stačí se přece trochu přičinit, poctivě pracovat a miliony se jen pohrnou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2015 14:31 | Frenky

Citace - la_da / 15.10.2015 05:48

Který spořák je nejlepší, to už vím. Teď jenom čekám aby mně někdo poslal nějaký ten milionek, abych mohl potvrdit že peníze.cz nelžou.
No jo no. A což si je třeba vydělat, to by nešlo? :)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2015 13:18 | mario

neumíte číst, je to tam napsané
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2015 11:47 | jyřka

AirBank úročí spořící i běžný účet bonusovou sazbou 1,5 %, stačí pětkrát měsíčně zaplatit kartou, což dnes není nic těžkého (benzinka, slevomat, pár nákupů..) - tato informace mi tu chybí!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 10. 2015 11:05

Spíš tři, ZUNO je už taky v ruských rukou. A odvážní spekulují o tom, kam vedou nitky u té čtvrté... Ale popravdě, pokud banka fuguje podle zákonů ČR respektive EU, je mi úplně jedno, kdo ji vlastní, pokud mi dá slušné podmínky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 10. 2015 8:17 | Jan

Je náhoda, že minimálně horní dvě banky v seznamu jsou vlastněny a ovládány z Ruska ? Ukládejte, devizy se jim zrovna dost hodí. Nejlepší sazby měla svého času Union Banka, ale jen chvíli před tím, než tam vlítla zásahovka.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 10. 2015 5:48 | la_da

Který spořák je nejlepší, to už vím. Teď jenom čekám aby mně někdo poslal nějaký ten milionek, abych mohl potvrdit že peníze.cz nelžou.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Kalvoda

advokát a exministr

Linda Vavříková

podnikatelka, Allegria

Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Linda Vavříková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services