Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Když se řekne | 11. 8. 2015 | 5 komentářů
Hledáte práci a zaměstnavatelé vám zavírají dveře před nosem. Chybí dovednosti nebo vzdělání. Pomoct může rekvalifikační kurz. Nezaměstnaným rekvalifikaci proplácí stát. Za jakých podmínek? Smíte si kurz vybrat? A jak vysokou podporu budete v průběhu rekvalifikace pobírat?

11. 8. 2015 15:49 | jan

Chybí definice "předchozího příjmu". To budu pobírat 60% předchozí podpory v nezaměstnanosti? Nebo 60% z celkového předchozího příjmu tzn. podpora+sociálka+případná brigáda... Nebo pokud jsem 5 let nedostal od ani korunu, tak jediným předchozím příjmem je mé původní zaměstnání před 5 lety? ---- V průběhu rekvalifikace vám navíc bude vyplácet zvýšenou podporu v nezaměstnanosti: ve výši šedesáti procent předchozího příjmu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

24. 8. 2015 2:15 | lud

Take by mne zajimalo ... dam priklad dostanu vypoved a mel jsem napriklad 20tisic cisty plat ... pak napriklad po roce na up dostanu doporucenku na priserne misto kam by nesel ani masochysta tak musim chte nechte nastoupit, dam okamzite vypoved (klidne tentyz den co "nastoupim") a znovu nstoupim na UP s tim ze se timto vyhnu vyrazeni v dusledku odmitnuti prace a protoze budu vedet ze je slusne misto mimo muj stavajici obor jinde tak si budu chtit udelat rekvalifikacni kurz .. takze predpokladam ze budu mit jenom kuli snaze likvidovat registrovane doporucenkami na pozice ktere by spise meli zajimat inspektorat prace smulu a nedostanu behem tohoto kurzu nic protoze v poslednim zamestnani jsem si tim padem nevydelal ani korunu i kdyz ve skutecnosti jsem tam vubec nedelal a melo by se logicky pocitat spis to predchozi?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

6. 5. 2016 19:32 | Lucie

Zajímalo by mě zda-li mám při půl roční praxi nárok na dovolenou.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

15. 5. 2016 20:34 | michaela

Zajímalo by me jak by se to bralo, když bych šla na kurz od up rovnou z učňáku..
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

25. 11. 2016 9:36 | Bára l

Může proplatit úřad práce rekvalifikaci když jsem na md děkuji za odpověď Bára
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

Petr Dufek

ekonom

Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
22,22 %

z 18 duelů
Petr Dufek
ÚSPĚŠNOST
84,62 %

z 91 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Garanční fond burzy, Střední hodnota, Očekávaná výnosnost, čtú, účastnické fondy, jan sedláček, odstoupení od smlouvy, transformované fondy, investiční chyby, Sdružení na ochranu nájemníků, překvapení, znalec vína, ručitel, Městská policie Praha, all risk pojištění, Premium SMS, Česká školní inspekce, délka fixace

5J54658, 2SC4511, 2L02877, 1H11283, 5J72340

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK