Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

900 milionů korun určených na dotační program Nová zelená úsporám zmizelo za rekordní dva měsíce. Nejvíc se žádalo o podporu při zateplování rodinných domů. Úřady jsou ovšem letos štědré. Dalších devět miliard korun připravily na nové kotle.

5. 8. 2015 10:44 | *****

Ekologie DŮL na peníze.Obyčejný teror - tedy fašismus. Ach jo.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

5. 8. 2015 15:42 | Velkovýkrmna Darmožroutů

Dřív se všude topilo především kvalitním černým uhlím a takové problémy s ovzduším nebyly. Pak jeho cenu během krátké doby zdesetinásobili ekoterordaněmi a tak se chtě nechtě přešlo na topení hnědým uhlím, které je sice dražší, než kdysi koks, ale pořád ještě nejlevnější. A nejsirnatější, nejsmradlavější, nejdechtovatější, zkrátka nejnejnej. Navíc s ním málokdo umí topit, takže ho jen spalují a to je emisně zdrojem všeho špatného. No a s ohledem na odírání těch, kteří na lepší palivo prostě už nemají, topí se odpadem. Aby toho nebylo málo, ekoteror zařídil zákaz manuálních kotlů. Prostě to máme za to, že se Bursík s biomasitou Káčou dostali ke korytům. A jak doslovně prohlásil jejich nástupce Liška "zelená je barva naše, zelená je barva budoucnosti, zelená je barva islámu", tak je jasné, kdo to za nás všechny už začal řešit. Proto už o dotaci zájem nemám.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

6. 1. 2016 12:39 | Jozef Novák

Tady je napsáno : http://kotlicek.cz/kraje/kotlikova-dotace-v-kralovehradeckem-kraji , že v královehradeckém kraji se budou moci žádosti podávat jen v elektronickou formou. Je to konečné, a nebo půjde podat žádost i v psané formě? Děkuji
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

18. 1. 2016 19:41 | Bressy

Já mám byt 3+1 a mám mám celou bytovou jednotku tedy i s vl.vchodem.Používám kotlík H418 a nemohu si tento kotlík vynachvalit.Topim dene az od pul 15 hod.a spalin max dva male kbeliky uhlí a to hnědého drobného. Prokladam dřevem max 6 polibek denně. Kupují 20 metraku a ani vše nespalim.max 15! Teplo mám úžasné. Kotel fajruje jako blázen i zcela zavřen a dvířka. Komín mám kvalitní vlastni a pravidelné čistém. Nevím jak bych dopadla s jakýmsi kotlem s dotacema a proč vlastně? Kdo mi poradí? Mám malý důchod
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

22. 3. 2016 16:15 | Martin

Dobrý den, na nový kotel včetně dalších služeb spojených s pořízením nového kotle dostanete dotaci až 127 500 Kč, tj. až 80% nákladů. Myslím, že tato nabídka stojí za zvážení, nové otopné zařízení vám ve výsledku může ušetřit mnoho času a peněz. Projděte si web www.dotacekotlikove.cz, kde naleznete více informací.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Bressy 18. 01. 2016 19:41)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 382 418 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Miloš Čermák

žurnalista

Michal David

hudebník a podnikatel

Miloš Čermák
ÚSPĚŠNOST
59,68 %

z 62 duelů
Michal David
ÚSPĚŠNOST
41,33 %

z 75 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Tick, Poplatek za správu, Nabídkové šoky, psd2, roklenfx, banky, koruna, směnárny, Cena leasingu, veletrh CHINA 2007, vymáhání peněz, příjem domácností, , životní minimum, realitní kancelář, proporcionalita, světelný řetěz, rok Zajíce

4J38229, 2AE8889, 7A01824, 6B01982, 6B01982

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK