Luxusní? Jídlo nabízíme především dobré

„Chceme, aby si naši zákazníci kromě plné tašky odnášeli i příběh o tom, co kupují,“ popisuje Luděk Chini jednu z myšlenek, na které stojí síť obchodů a restaurací s kvalitními potravinami My Food Market.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

7. 3. 2015 8:29, Miki

A proč tomu řetězci dáváte anglický název ? Nebylo by něco v češtině ?? Začínám si připadat tak trochu mimo .... za Němců samé německé nápisy a nyní? Bez angličtiny ani ránu. Fuj.

+9
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

10. 4. 2021 16:22

Nevyrábí, ale na Slovensku máte chocolatérii Patrik a ty bonbóny jsou téměř identické.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 8. 2015 17:26 | anna kamená

Nevie mi niekto poradiť, či sa ešte vyrába bonboniera Lidka , kabinetka a kto ju vyrábal a vyrába? Bola totiž veľmi, ale ozaj veľmi dobrá, Dá sa ešte zohnať?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 4. 2015 15:49 | Věra Bémová

No nejvíc mi vadí už mnoho let do všech cukrovinek kam to jde přidávaný palmový tuk - Orion atd. dělá takovou hnusnou pachuť ale tuhle jsem koukala mají ho tam i rakouské drahé sušenky Manner- výsledek roky to nejíme a nekujeme poznala jsem to kdysi na tatrankách Opavia najednou léty zakódovaná chuť byla jiná a fuj no a jsme aspoň všichni doma štíhlí.Ale takovou bobbošku Lidku bych snědla na posezení - ale bohužel.Chce to číst obsah surovin a podívat se na net co za hnůj je palmový tuk.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2015 10:54 | Jiří

Do My Food Market investoval samotný Petr Borkovec
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2015 9:52 | D

Ono dovezené zboží, které se vydává za "kvalitní", nemusí být zrovna nejlepší. Třeba čokoládové bonbóny - tady jsou k sehnání i zahraniční čokolády a čokoládové bonbóny, ale kam se to hrabe na bonboniéry, které se tady kdysi za socializmu vyráběly. Taková dvoupatrová bonboniéra Lidka byla výborná. Kam se hrabou belgické pralinky, čokoláda Milka, a to nemluvím o hnusech, které nyní vyrábí Orion a Figaro.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2015 8:57 | Ludvik

Přijde mi zvláštní, že člověk který prodávat ne zrovna velkou polskou kvalitu Oresi, teď vybírá "zaručeně kvalitní" potraviny. Navíc sám tam říká, že jsou srovnatelné kvalitativně s tím z Teska. A ještě si nechá radit od foodbloggerů - nic proti, ale to jsou často fakt "odborníci"...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2015 8:29 | Miki

A proč tomu řetězci dáváte anglický název ? Nebylo by něco v češtině ?? Začínám si připadat tak trochu mimo .... za Němců samé německé nápisy a nyní? Bez angličtiny ani ránu. Fuj.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Leszek Wronka

hudebník a podnikatel, Bontonland

Vladimíra Glatzová

advokátka

Leszek Wronka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Vladimíra Glatzová
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services