Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Zvažujete odchod do předčasného důchodu? Přečtěte si, za jakých podmínek do něj můžete, a nechte naši kalkulačku vypočítat, jak takové rozhodnutí ovlivní výši penze.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

27. 3. 2015 18:30, Agata

Je to binec.Je mi 57 let odpracováno 32 let jen jednou jsem musela na nemocenskou na operaci (30 let jsem jsem nebyla v pracovní neschopnosti)propustili mě Pak jen ÚP, bydlím v MS kraji, mám maturitu i zkušenosti,nikdo mě nezaměstná, , manžel ID 1.Žijeme pod hranicí chudoby, na nic nemáme nárok.Oba jsme celý život pracovali dnes žijeme v bídě.Hlavně že všechny cigány stát bohatě živí na všem.cigán chodí nakupovat s vozíkem, hraje automaty a kuří a pije-každá podpora je velký mejdan. je to bordel
nikdy nepracovali a přesto si žijí nad poměry.Něco je špatně, ta MPSV je hloupá nebo záměrně slepá, lidem co tu dělali nepomáhá, není v obraze. Pomozte nám lidem po padesátce co se stále práce doprošujeme ale nikdo nám ji nedá.proč mám trpět za cigoše??????????

Reagovat

+774
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (22 komentářů)

30. 10. 2016 13:34 | Ondra

To jako myslíte vážně? Hahaha A jako Neurochirurg má pracovat déle protože nepracoval manuálně. Měl/a jste se líp učit a nemusel/a jste makat rukama. To že jste vic zhuntován/á je bohužel krutá realita.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

30. 10. 2016 21:27 | Jura

Přesně! Zničený záda ze sezení, zničený oči, nervy v kýblu od stresů, o infarktech nemluvě... a přijde nějaká žába, co má pár křečovejch žilek od pásu a začne vykládat, o kolik je se zdravím na huntě víc než já?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Ondra 30. 10. 2016 13:34)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radim Passer

podnikatel, Passerinvest Group

Jaroslav Hřebík

trenér a podnikatel

Radim Passer
ÚSPĚŠNOST
57,45 %

z 47 duelů
Jaroslav Hřebík
ÚSPĚŠNOST
86,84 %

z 38 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Vkladový list, PX 50, Prémiový obchod, mobilní operátoři, transformované fondy, příspěvek zaměstnavatele, odstoupení od smlouvy, tarify, ivan padělek, Renegade North, Michael Vích, KŽP, CBOE, finanční škody, evropské centrum pro mezinárodní politickou ekonomii, podání přehledu, zmeškání odjezdu, nápady

2L74312, 4AR0926, 4AR0926, 4AR0926, 2SV0034

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK