Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Když se řekne | 27. 11. 2014 | 3 komentáře
Plánujete na zimu dovolenou v cizině? Uvažujete o studiu v zahraničí? Jezdíte často na služební cesty do světa? Pokud ano, nezapomeňte na cestovní pojištění. Kromě klasické nabídky „vlastního cestovního pojištění“ existují ale i jiné způsoby, jak se pro případ nesnází na cestách zabezpečit. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

27. 11. 2014 11:35 | xls

"Velkou výhodu ... představuje asistenční služba. Její operátoři jsou k dispozici po celý rok 24 hodin denně a jsou schopni zprostředkovat pojištěnému nezbytnou péči."
Tohle je naprostá lež. Když jsem potřeboval těchto služeb využít, tak při akutním stavu nejdřív skoro týden ověřovali pojistku, z lékařské péče nebyli schopni zajistit ani "ň", finanční zajištění léčení taky ne. V asistenční službě nemají ani jednoho člověka s lékařským vzděláním, operátoři bez základních jazykových i zeměpisných znalostí, pokaždé mluvíte s jiným člověkem. Takže to funguje, jako když zavoláte na jakoukoli infolinku např. mobilního operátora - na druhém konci drátu bude člověk bez jakýchkoli znalostí, pokaždé se dozvíte jiný nesmysl a nevyřídíte nic. Jediný, v čem byli skutečně školení, je hledání nějakých zádrhelů, aby pojišťovna nemusela vůbec nic plnit, nic jiného je nezajímalo.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

27. 11. 2014 17:05 | Hugo

Hm, a japa se teda ti operátoři domlouvají třeba s cizí nemocnicí, když nemají jazykové znalosti? Takže buď by to chtělo pořídit si pojištění u pojišťovny a ne u parodie na pojišťovnu (nj, ale to stojí víc peněz, co?) nebo se nenechat odvézt do nemocnice, kde personál umí jen tatarsky...
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (xls 27. 11. 2014 11:35)

27. 11. 2014 21:29 | xls

Však se za několik týdnů nebyli schopni s nemocnicí vůbec domluvit. Idiotům jsem dal telefonní čísla a když jsem pak s nemocnicí mluvil, tak jsem se dozvěděl, že jim sice volali, ale jen česky! Pojištění koupeno u normální pojišťovny, ale samotnou asistenci asi stejně pro většinu (možná pro všechny) zajišťuje Mondial Assintance. Dejte si to do googlu "světová jednička v cestovním pojištění a asistenčních službách". Docela by mě zajímalo, jak vypadá dvojka nebo trojka.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hugo 27. 11. 2014 17:05)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 382 418 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Jahn

manažer

Vratislav Randa

podnikatel, Tipsport

Martin Jahn
ÚSPĚŠNOST
66,13 %

z 62 duelů
Vratislav Randa
ÚSPĚŠNOST
60,00 %

z 55 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Nominální úrok, Samofinancování, Index životních nákladů, a karta, datart karta premia, nákupy, kreditní karta standard, visa axa club, Bull Call spread, stagnace, přepočet, Evropsko-ruská banka, Tejkal, měsíční poplatek, Chevron Corporation, Luděk Marold, bodové konto, OVB

4L39588, FAKETAX1, 2AI5142, 3SD8631, 1B51409

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK