Energie: Stručný průvodce džunglí tarifů

Michaela Divišová | rubrika: Analýza | 19. 5. 2014 | 5 komentářů
Řada dodavatelů začala kromě svých standardních tarifů elektřiny a plynu nabízet také různé další tarify. K dispozici tak jsou produkty pro invalidy, seniory, flexibilní ceny určované burzou, pouze pro elektronickou komunikaci, zelené tarify… Pojďme se na ně podívat blíž.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

12. 8. 2014 16:44 | Josef

Mám pár rad pro všechny tyto kalkulátory vždy preferují vybraného dodavatele. Tudíž nejsou nezávislé doporučuji 2 ERU a TZB - Info kde vše vyplníte a máte na výběr ze všech dodavatelů na trhu a přehled o cenách. Já osobně doporučuji AMPER MARKET, a.s. smlouva na dobu neurčitou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2014 22:58 | Karel Přikryl

Jsme s rodinou už delší sobu od Centropolu a jsme naprosto spokojeni :) Tenhle průvodce nám to osobně jen potvrzuje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2014 20:53 | Martin

Souhlasím, že to zase takové džungle není. Když si člověk vybere rozumného dodavatele, tak ten mu vše vysvětlí a zařídí převod. My hledali přes http://www.snizujeme.cz/ceny-elektriny/ Zdá se mi, že tam je více dodavatelů než u ostatních kalkulaček.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 5. 2014 18:46 | Kamil Kovář

Souhlasím s Vámi. My jsme k nim taky přešli, protože už nás nebavily velcí distributoři. V poslední době se pro tuto společnost také rozhodla řada velkých odběratelů a tak nás to přesvědčilo o její kvalitě. Zatím žádný problém :)
KK
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2014 18:13 | Jaroslav Bohatý

Nevím jestli je to zase taková džungle. Já jsem se orientoval dle osobních zkušeností ostatních uživatelů a nakonec jsem došel k Centropol a.s., neříkám, že je to volba pro všechny, ale naší rodině vyhovuje. Docela v tom pomohly také různé online kalkulačky atp. (např. D Test)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lubomír Lízal

ekonom

Stanislav Bernard

podnikatel, pivovar Bernard

Lubomír Lízal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Stanislav Bernard
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services