Výběr toho nejčtenějšího na Peníze.cz v roce 2013

Nic není starší než včerejší noviny. Přesto nám dovolte ohlédnout se zpět za uplynulým rokem, nastavit zrcadlo sobě i vám a podívat se, co bylo v roce 2013 na Peníze.cz nej… Nejlepší? Nevíme, na to žádný přesný metr neexistuje. Ale bezpečně víme, které texty vás v roce 2013 nejvíc zaujaly, které jste nejvíc četli. Připomeňte si je s námi.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

3. 1. 2014 8:12, Matěj

Reportáže skutečně tenhle web odlišují od jiných ekonomických "plátků". Kalkualčky, servisní články jsou užitečné, moc fajn, že tady jsou a navíc jsou přehledné, ale nepotřebuji je každý den. Reportáže, experti, netradiční pohledy jsou to, proč se na penize.cz rád mrknu prakticky každý den.A souhlasím s tím, že by bylo pěkné seznamovat nás pro inspiraci s úspěšnými lidmi v nejrůznějších oborech.

Zobrazit celé vlákno

+3
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

4. 1. 2014 13:25 | Ivana

Tento web navštěvuji každý den. Oblíbila jsem si ho nejen pro jeho přehlednost, ale hlavně kvůli reportážím a informacím, které jsou zde prezentovány. Jen tak dál.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2014 8:12 | Matěj

Reportáže skutečně tenhle web odlišují od jiných ekonomických "plátků". Kalkualčky, servisní články jsou užitečné, moc fajn, že tady jsou a navíc jsou přehledné, ale nepotřebuji je každý den. Reportáže, experti, netradiční pohledy jsou to, proč se na penize.cz rád mrknu prakticky každý den.A souhlasím s tím, že by bylo pěkné seznamovat nás pro inspiraci s úspěšnými lidmi v nejrůznějších oborech.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 1. 2014 20:24 | Roger

Původně jsem tu začal chodit hlavně kvůli sledování kurzu měn (ta doména je pro vás jasnou výhodou:-) a vyhovuje mi, jak to tu máte udělané), ale postupně jsem našel zalíbení v různých článcích, a snad se stal i skoro pravidelným návštěvníkem, i když si dost vybírám. Jsem také pro více článků o úspěšných lidech, kteří jsou inspirací těm, kteří nechtějí jen fňukat, ale jsou odhodláni se o sebe postarat, ať už je tu ekonomická situace či režim jakýkoliv.
Každopádně vám přeji vše NEJ v novém roce, šťastnou ruku při výběru článků a celkově vyšší návštěvnost než v letech minulých.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 17:05 | tonno

jeste me napadlo - s temi reportazemi, co o nich psal kolega. tohle je prave to, co vas odlisuje. prijde mi, ze na ostatnich webech neustale koluje to same! tady teda taky, ale aspon to redite i necim jinym nez tiskovkama.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 17:01 | tonno

rozhodne nejlepsi (a nejprehlednejsi) web o osobnich financich v cesku. diky!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 15:15 | frantisekmarek-1

Jen tak dál....
Patřím k těm, kteří čtou peníze pravidelně. Osobně bych uvítal více článků, rozhovorů, či osobních zkušeností, lidí, kteří jsou úspěšní, ať už v byznysu, filantropii, či pomoci druhým. Lepší jsou pozitivní vzory, plné optimismu, než neustálí ubrečenci, kteří na vše nadávají a přitom se sami nedokáží podívat do zrcadla.
Možná byste se mohli drobet více odlišovat od sesterského webu finmag. I když je zajímavé sledovat oba diskuzní fóra, přičemž to finmagácké je o řád lepší. A nemyslím si, že je to jen z důvodu povinné registrace.
Přeji všem vše nejlepší a hlavně pro to něco dělejte ..... :)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 14:03 | Matěj

Čtu pravidelně značnou část článků, dost se mi líbí Očima expertů, různé reportáže a lehké šťourání do zlotřilých společností. Mohli byste klidně přidat více zajímavých reportáží. Já osobně bych si přál zprávy o tom, jak fungují různé sociální firmy apod. V přehledu byste mohli uvést i nejvtipnější komentáře. Čtete je?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2014 13:13 | Myšpulín

Dobře jste nás informovali, pěkně jste nám psali. Jen houšť
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vlasta Parkanová

politička

Aleš Řebíček

exministr a podnikatel, Slavia Praha

Vlasta Parkanová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Aleš Řebíček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services