Ceny plynu 2014: Srovnání nákladů pro domácnosti

Michaela Divišová | rubrika: Analýza | 19. 12. 2013 | 8 komentářů
Plyn od ledna nezdraží, jak se kvůli oslabení kurzu koruny očekávalo. Regulované ceny jdou ve většině případů dolů a ani dodavatelé se do zdražování nehrnou. Většina z nich nechává stejné ceny jako letos. Přinášíme vám výpočty cen plynu pro domácnosti a žebříčky dodavatelů.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

19. 12. 2013 7:59, kalion

Nechci nikomu dělat reklamu, ale divím se, že ve výčtu chybí Halimedes, který mi pro Prahu vychází nejlevněji (v ostatních regionech už nejlevnější není, ale chybět by neměl).

+43
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

26. 9. 2017 8:18 | Topmáš Marný

Ano, k Halimedesu jsem bohužel přešel a po roce zdrhám, něco takového jsem ještě nezažil. Urgovat jsem musel už zaslání smlouvy, problémy se zálohami, zákaznický portál naprosto k ničemu bez jediné informace, vyúčtování zasláno po urgenci, 2x reklamováno a téměř správný výsledek (lohli mne o 415,- Kč, ale už to řešit nehodlám) až po zásahu ERÚ.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2015 17:17 | Aneta

A jsou i nějaké jiné srovnávače, než Tarifomat?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 4. 2015 15:01 | Radka Frýdová

https://tarifomat.cz/tabule-cti-a-hanby/energie/halimedes/ to s ním nikdo nemá zkušenosti? Halimedes?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2014 10:54 | Tomáš

no,vůbec tomu nevěřím,odebíráme plyn od Pražské plynárenské,vaříme,topíme ,ohříváme vodu.Dle článku bych měl ročně platit 50 tisíc,skutečnost je 23 tisíc.Tak se ptám,kde je chyba?Jsme 4členná rodina,byt 3+1.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2013 0:17 | Martin

Ten Halimedes/plynule.cz vypadá dobře. Možná jen problém, že smlouvy uzavírá na 12 nebo 24 měsíců, viz http://www.snizujeme.cz/dodavatele/plyn/halimedes-a-s-plynule-cz Tady jsou docela detailně rozebrány obchodní podmínky i pro lajky http://blog.snizujeme.cz/energie/vop-halimedes-a-s/
Už jste k nim někdo přešel?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2013 21:49 | Fanda Buřič

Pánové je dobře, že se ozýváte, já k halimedes přešel po videu od dtestu,http://www.stream.cz/ad ost/749862-dodavatele-nejdrazs iho-a-nejlevnejsiho-plynukde vychází v Praze nejlenější. Proč ho tam teda neuvádí? Nebo došlo k náké změně? Máte někdo nějaké aktuální info? díky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 12. 2013 15:06 | Topič plynem

U nás na severu čech Halimedes taky vychází hodně dobře a v přehledu chybí
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2013 7:59 | kalion

Nechci nikomu dělat reklamu, ale divím se, že ve výčtu chybí Halimedes, který mi pro Prahu vychází nejlevněji (v ostatních regionech už nejlevnější není, ale chybět by neměl).
+43
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Čupr

podnikatel, Slevomat a DámeJídlo.cz

Eva Jiřičná

architektka

Tomáš Čupr
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Eva Jiřičná
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services