Nejdrsnější podvodník: kvůli pojistce si usekl dva prsty

Ondřej Tůma | rubrika: Co se děje | 5. 9. 2013 | 5 komentářů
Kromě „tradičních“ podfuků s pojištěním aut a majetku skokově přibývá podvodů u pojištění osob. Mezi nimi i těch případů, kdy se klient „nespokojí“ s falešným lékařským dokladem nebo simulováním a pro pojistku si víc či míň vážně ublíží. A jak říkají pojišťovny, je pryč doba notorických podvodníků a organizovaných zločineckých skupin, stále častěji se lidé k podvodu uchylují prostě z nouze.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

27. 2. 2015 19:49 | Bára

Četla jsem už hodně diskuzí o tom jak si něco zlomit, narazit, atd. A do každého blogu jsem napsala že jsou to idioti.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 6. 2014 22:51 | Dack

V pohodě, znám třeba druhou největší pojišťovnu, která vám po trvání pojistky 2 roky zruší denní odškodné, protože jste za dva roky měly bohužel tři menší úrazy. No hold platit musíte, ale jakmile něco chcete po nich je všechno problém. Hlavně dvě pojišťovny jsou v tom největší sv...!!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2013 16:06 | Jozef

Prachy by chtěli pojišťovny pravidelně každý měsíc na účtě ale když mají vyplatit úraz tak najednou všechno je pro ně podezřelé a jedná se pořád o pojistný podvod.To je už k smíchu pro boha. Pokud jim vadí vyplacení tak ať zavřou a nemusí nabízet ani robit nic :-)
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2013 9:53 | eďa

Tak k čemu Ti ta pojistka je ? Pojistka bez jistoty plnění je dobrovolný sponzoring.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 9. 2013 6:31 | standa

Nebo se s vámi vůbec nebaví, jako u české pojišťovny. Když jsem hlásil úraz z přepadení, rovnou mi řekli že nemám na nic nárok.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Grondol

podnikatel, Czech International

Jiří Šimáně

podnikatel, Unimex Group

Zdeněk Grondol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Šimáně
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services