Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

O leasingu a úvěrech na auto vůbec už jsme na Peníze.cz ledacos psali, ale takovéhle počty tu snad ještě nebyly. S poplatkem za uzavření úvěru můžete přeplatit cenu auta klidně o sedmdesát procent, říkají kolegové z odborného finančního serveru Finparáda. Bez plateb za pojištění, jehož uzavření často bývá podmínkou úvěru. Zasloužila by smlouva s takovými parametry, již mají v redakci, zápis do Guinessovky? Asi ne, zdá se, že nejsou výjimečné ještě horší!

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

20. 6. 2013 7:19, Ivan

Tak teď jsem zvědav, kolik se tady objeví falešných příspěvků od " spokojených klientů AAA". Spamování fake příspěvky je oblíbená P.R. taktika AAA.

Reagovat

+60
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (27 komentářů)

12. 8. 2013 19:14 | Petr V.

Stará dobrá poučka, kupuji jen na co mám (kdybych se jí tak vždy řídil :-) Nedávno jsem po totálce své hezky ojeté 7 let staré Vectry vyšel koupit auto a v AAA jsem se také zastavil a už po návštěvě prvního bazaru jsem si připomněl svou starší zásadu - nekupuj s horkou hlavou. Málem jsem jedno auto takhle koupil, ale jsem rád že to neklaplo. Rozhodl jsem se, že ať vyberu co vyberu, koupím to nejdříve druhý den, no a nakonec jsem si pár aut, ze kterých bych asi neměl radost nekoupil. Po shlídnutí podmínek jsem si koupil vůz aktuálně odpovídající stavu mého účtu. Díky za komentáře, mnohé byly velmi inspirativní. PetrV.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

14. 9. 2013 5:40 | Vaclav

No mel jsem moznost v AAA smlouvu precist a moje prvni otazka znela : Myslite si , ze jsem debil ? Uz jen , ze mi nabizite auto o kterem tvrdite , ze ma najeto tak malo a brzdovy kotouce jsou za hranici zivotnosti jak kdyby to melo pres 100.000 km a jeste na me zkousite tohle ? Tvrdite,ze neni po havarii a je lakovane cely bok a jeste blbe ? Dekuju nechci ! Zjebal jsem je co slo a vytocenej odesel . Lidi hodne dobre cist,divat a klidne si vzit sebou nekoho a kalkulacku . Nakonec jsem si radeji koupil auto primo od majitele auta na inzerat .
Reagovat | Citovat

+11
Líbí
Nelíbí

25. 2. 2014 16:32 | Iveta

Byla jsem stejně podvedena u bazaru aaa a komplicem sautoleasing! Výše úvěru 36000 kč.Splácela jsem 9 měsíců a pak zažádala o předčasné splacení! I přesto,že už jsem měla 9 splátek splacených po mě chtěly 90 000kč,toto jsem musela zaplatit abych dostala velký TP!!! Toto není stát ve státě by se toto stát nemohlo,z Čr se stalo doupě podvodníku a zlodějů!
Reagovat | Citovat

+7
Líbí
Nelíbí

4. 4. 2014 0:17 | pavla

Bohužel , sem také naletěla, ikdyž sem si smlouvu četla, ale na monitoru mi ukazovali splátkový kalendář a kolik zaplatím, tak bohužel , něco jiného mi promítali a něco jiného dali podepsat, zahltili mě informacemi a ikdyž sem se opakovaně ptala na výši uvěru , vždy mi bylo zděleno , že budu splácet 265 tis, ale o poplatku 70 000.- se zapoměli zmínit v AAA autobazaru Pardubice. Auto sem koupila,řádně splácela a nevědela že mi auto za rok a pul ukradnou a najednou se nestačím divit, žadala sem aby mi spotřebitelský uvěr nechali, že ho budu splácet dál a koupim si za peníze z pojištovny jiné auto ,ale to mi nedovolili. Radeji mi napočítali další poplatek za předčasné ukončení smouvy 89 000.- + 70 000 za uzavření smlouvy. To jsou krásné poplatky, že ? Už to došlo tak daleko, že mě dají k soudu, ikdyž pojištovna jim uhradila o hodně víc penez než sem jim v té době dlužila. Vždyt sem řádně splácela rok a půl. Ted tu mám dopis že mě dávají k soudu. Jestli tohle stát uzná ,že sAutoleasing má nárok na tyto poplatky, tak to nikdy nepochopím......kde to žiju. Po krádeži sem byla nucena si koupit jiné auto, ale už nikdy ne od AAA a od sAutoleasiongu ale od škofinu a žádné takové mega poplatky tam opravdu nejsou , splácím řádně uvěr.
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

29. 6. 2014 19:32 | iveta

Dobry den, stalo se mi neco podobneho,bohuzel autoukradli po pul roce.Pred dvema dni mi prislo od Autoleasingu,ze mam do 7 dnu uhradit zbyteknespacene jistiny , k tomu mam uhradit mimoradny poplatek za ukonceni uverove smlouvy,o nic takoveho jsem nezadala, ve vysi 153000 kc! Neverim vlastnim ocim,neco takoveho,,!Poslu jim teda nejake odvolani a rovnou pujdu za pravnikem kdyz to vsechno ctu...je to hnus.Uver jsem byla.pripravena splacet dal,moje blbost ,ze jsem si pujcila,ale ne takhle,!Navic cekame i na pojistovnu,ale ta stejne nevyplati tolik,aby to stacilo.Auto stalo 190.000kc.Statem posvecena zlodejna.Autobazar AAA uz nikdy,!!!
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pavla 04. 04. 2014 00:17)

25. 7. 2014 21:42 | saša

Koupil jsem auto, které stálo za hotové 79 999kč v této ceně bylo auto 66 399 +příprava vozu + DPH 4 790 Kč +pojištění garance 13 600kč celkem 84 789 Kč. Jelikož jsem neměl momentálně peníze, nabídli mě úvěr s tím že to v krátké době zaplatím a za auto zaplatím i s úrokem maximálně kolem 90 000 Kč a teď to začalo, za hodinu mi volala z neznámého čísla úvěrová společnost že mám schválený úvěr potom to začalo, hromada papírů aby nebyl přehled a manipulace s nimi a vysvětlování a počítání a pořád kolem 90 000kč až jsem začal podepisovat, až doma jsem zjistil, co jsem podepsal. Celková částka 120 400 Kč. Druhý den jsem chtěl odstoupit od smlouvy ale mě bylo řečeno že s tím nemají již nic společného že musím jednat z úvěrovou společností, jelikož už nejsou majiteli auta. Začalo to v sobotu 16.3.2013 kolem 16.00 hod a odjížděl v 20.00 hod a druhý den v neděli 17.3.2013 už nic nešlo zrušit. 18.3.2013 v pondělí 9.19.hod jsem jim poslal emailem, odstup od úvěrové smlouvy a 9.58.hod byla zrušena. Úvěrové společnosti jsem 22.3. zaplatil za auto 120 400 Kč. V AAA při vysvětlování se vám smějí že si mám vše pročíst a že jsem se nechal napálit je jenom moje věc. Takže auto za 66 399 Kč jsem zaplatil o 54 001 Kč navíc a nikdo z jejími praktikami nic nedělá
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

28. 9. 2015 19:26 | Lubor

Já do áček jen prodával, vše bylo ok, já jsem s nima byl spokonený.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jaroslav Hřebík

trenér a podnikatel

Libor Malý

podnikatel, zakladatel Jobs.cz

Jaroslav Hřebík
ÚSPĚŠNOST
86,84 %

z 38 duelů
Libor Malý
ÚSPĚŠNOST
55,56 %

z 9 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Účastník stavebního spoření, Stavební úvěr, Strategické certifikáty, účastnické fondy, vodafone, tarify, státní podpora, penzijní společnosti, odvolání, domácí ekonomika, ukazatel ZEW, páka, politická krize, nové služby, přeplatky, Jakub Strnad, fyzické vlastnictví, Mrtin Gardavský

3T66923, 1SY4323, 1SY4323, 5C93994, 1ST4336

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK