Bez štítku na baráku sto tisíc pokuta!

Tak dobře. Titulek přehání. Ty štítky se nedávají na dům jako třeba na pračku. A vlastně to ani nejsou štítky. Ale jinak je to pravda. Ne úplně pravdoucí, protože to tak nějak zatím neplatí pro všechny nemovitosti... Ale vždyť to přece dobře víte z článků na Peníze.cz. Nebo ne? Otestujte si, jak pozorně jste nás minulý týden četli, potažmo jak se vyznáte!

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

8. 4. 2013 1:09

Já už štítek mám. Zapůjčil jsem na jeho vyhotovení všechnu projektovou dokumentaci, kterou jsem měl doma. Zaplatil jsem přibližně 6 tisíc a dostal elaborát obsahující výpisky z té projektové dokumentace. Nejvíc mě pobavila kapitola "Plynový kotel", popisující různé parametry kotle opsané z mého projektu. Pikantní je, že jsem ve skutečnosti kotel podle projektu neinataloval a topím pouze elektřinou. Pod vším mám pochopitelně kulaté razítko.

+9
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

12. 4. 2013 18:23

Zatím ne, v budoucnu ano.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2013 12:59 | Gutik

Není pravda že VŠICHNI musí mít en. štítek. Kdo neprodává, nepronajímá, atd. jej nemusí mít do té doby, než bude chtít prodat, pronajmout, ... atd. To je jako nakažlivá nemoc, když neříkají CELOU pravdu!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2013 21:21 | hoogan

...já už ten štítek na baráku mám taky...sloupnul jsem ho z chladničky a nalepil na panelák...partaje kroutěj hlavou, ale já chtěl udělat těm kok..ům z ministerstva radost...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 4. 2013 2:27 | Hana Beerová

Mimo vytažení peněz z lidí nevidím žádný smysl.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2013 1:09

Já už štítek mám. Zapůjčil jsem na jeho vyhotovení všechnu projektovou dokumentaci, kterou jsem měl doma. Zaplatil jsem přibližně 6 tisíc a dostal elaborát obsahující výpisky z té projektové dokumentace. Nejvíc mě pobavila kapitola "Plynový kotel", popisující různé parametry kotle opsané z mého projektu. Pikantní je, že jsem ve skutečnosti kotel podle projektu neinataloval a topím pouze elektřinou. Pod vším mám pochopitelně kulaté razítko.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2013 21:52 | jezevec

myslím že v těchto diskusích málo zaznívá otázka, proč jsme to neudělali jako v německu: tedy že každý má apriori a zadarmo štítek G, a kdo chce vyšší, musí si ho zajistit. to by nikoho nepoškodilo a všichni by měli dostatečné informace. jen by se méně xyndlu napakovalo, ale dobré pro lidi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 4. 2013 15:31 | mai

Když tuto novinku probírali v radiu BBC,tak na otázku redaktorky "K čemu bude štítek dobrý pro ty,kteří neprodávají,nepronajímají a pouze vlastní nemovitost jí bylo argumentováno tím,že se majitel dozví,kde má ušetřit.Co je jim sakra do toho? Co je nějakému kravaťákovi do mého majetku? Co nás čeká dál? Budou certifikáty na to jakou mám stolici,jestli řídkou,nebo tuhou? Co nám budou ještě nařizovat?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2013 13:02 | Magda

Jo to s tebou souhlasím,zase nás okrádají.Je to nejlepší způsob jak se ti nahoře nakapsovat,šmejdi!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2013 12:58 | radek

JE TO PEKNA BLBOST!!!jen dalsi Zpusob jak z lidi vytahat dalsi penize!!!!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Železný

podnikatel a politik

Miroslav Motejlek

ekonomický žurnalista

Vladimír Železný
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Miroslav Motejlek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services