Pozor při nákupu. Tyto e-shopy dostaly nejvyšší pokuty

Pokutu ve výši alespoň 20 tisíc korun vloni udělila Česká obchodní inspekce 44 provozovatelům internetových obchodů.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

24. 2. 2013 13:31, Petr B.

Zajímalo by mě, zaco dostal Czechcomputer. Jejich jednání považuju za velmi solidní, ceny příjemné atd. Bude asi nějakej kostlivec ve skříni, nebo šikana :-D

+7
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

13. 3. 2013 9:55

Take jsem naletela na portalu Mistrslev.cz. nemam zbozi ani penize. Myslim, ze jedinym resenim je zaloba..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2013 11:27 | eliška

Objednala jsem si v listopadu 2012 u MistrSlev zdobičku na dorty a do dnešního dne nemám ani zdobičku ani vrácené peníze.Telefon na zákaznické lince nefunguje.Obchodní zástupce,tady v Čechách pan Formánek,mi řekl,že on s tím nic dělat nemůže,protože je to firma Slovenská a mám se domluvit s hlavním vedoucím na Slovensku panem Igorem Čordou.Ten však na mé emaily nereaguje.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2013 10:19 | Lou

Take by me zajimaly duvody pokut. Bohuzel jsme zrovna pred Vanoci nakoupili u firmy ERGOCOM:( TV jsme hned reklamovali, meli jsme problem s velkou prodlevou pri prepinani kanalu. Reklamaci nam prodlouzili na 60dni!!Nevsimli jsme si dodatecne podminky v reklamacnim protokolu. TV nam vratili s tim, ze na zadny problem neprisli. Problem ale pretrvava. Navic jsme u LG servisu zjistili, ze tento vyrobek neni urceny pro cesky trh..tudiz nelze uplatnit bezplatny servis LG v ramci zarucni lhuty. Chteli jsme odstoupit od smlouvy, poslali jsme elektornicky "Odstoupeni od smlouvy" ale obchod nereagoval a pouze opakovali dokola, ze jsme podepsali protokol a zbozi nam do 60 dni vrati.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 2. 2013 8:55 | cml11

V seznamu by určitě mělo být uvedeno za co konkrétně který obchod pokutu dostal. O důvodu pokuty pro Invii jsem slyšel až z jiných médií (nesprávné uvádění cen), CzechComputer by mě samozřejmě také zajímal, jelikož dle dlouhodobých zkušeností ho považuji za jeden z našich nejsolidnějších e-shopů vůbec.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2013 18:33 | Adler

O většině těch e-shopů jsem nikdy ani neslyšel a natož abych tam něco kupoval
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2013 13:31 | Petr B.

Zajímalo by mě, zaco dostal Czechcomputer. Jejich jednání považuju za velmi solidní, ceny příjemné atd. Bude asi nějakej kostlivec ve skříni, nebo šikana :-D
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2013 7:46 | Fousek

Možná se jim stalo, že je zahltily zakázky... což mě se stalo tak nějak před třemi roky. Ale pokud nemám zboží ve skladu a u dodavatele to vázne... klidně o tom zakazníka informuji a domluvim si pozdější termin. Ale brat peníze předem, zboží nedotat a hrát mrtvého brouka... tak by to nešlo.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Patrik Nacher

podnikatel a ekonom

Pavel Baudiš

podnikatel, Avast

Patrik Nacher
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Baudiš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services