Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Co se děje | 18. 2. 2013 | 18 komentářů
V prosinci jsme uveřejnili příběh Lady Seimlové. Chtěla půjčku od společnosti CPE – Credits of Private Equity: úvěr nedostala, zato ji firma připravila o dvacet tisíc korun. Po uveřejnění článku se na redakci začali obracet další poškození. Přirozeně jsme se rozhodli případu CPE věnovat dál.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

20. 3. 2013 12:55, Marek Hájek

CPE, nikdy více. Díky nim jsem se dostal do takové situace, kterou nikomu nepřeji. Jediné východisko bylo oddlužení, které vyšlo, díky společnosti insolon. Teď ne že bych si žil nějak extra, ale vystačím, za 3 roky budu mít vše splacené a už nikdy žádné půjčky.

Reagovat

+40
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (18 komentářů)

18. 2. 2013 7:49 | TVK

U takových firem rozhodně není potřeba číst obchodní podmínky, protože je naprosto jasné, že tam budou možná desítky pokut, sankcí a jiných způsobů, jak klienta odrbat. To je totiž základem existence tisíců obdobných firem. Ne někomu pomoci, „výhodně“ půjčit nebo zkonsolidovat úvěry.
Bohužel, pokud si člověk, kterému ze zcela jasných a pochopitelných důvodů nepůjčí solidní finanční ústav, rodina nebo známí, myslí, že ho spasí podobné pofiderní společnosti balancující na hraně zákonů, tak si bohužel sám a vědomě lže.
A pak je pozdě brečet, protože řešit menší průšvih jednoznančně větším není cesta. Jedinou zásadní radou tedy je – podobným společnostem se vyhýbat.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

18. 2. 2013 8:21 | Petr

Komu nepůjčí banka, NIKAM jinam nemá lézt. Kdo si ani tak nedá poradit, tomu není pomoci.
Reagovat | Citovat

+6
Líbí
Nelíbí

18. 2. 2013 8:53 | eďa

Proboha, který solidní ústav máte na mysli ? Není žádný solidní ústav. Jsou jen predátorské ústavy. Víte vy vůbec, jak vznikají peníze ? Tak, že se prostě natisknou číslice na vašem účtu a vy za tento výtisk zastavíte chalupu a pak o ní hrajete ruletu.
Reagovat | Citovat

+6
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TVK 18. 02. 2013 07:49)

18. 2. 2013 9:29 | Vlada

Přesně tak.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Petr 18. 02. 2013 08:21)

18. 2. 2013 9:38

Nj, třeba netušila, že na u MD půjde, ale náhle do ní vstoupil Duch svatý...
Reagovat | Citovat

+3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu

18. 2. 2013 11:56 | Fousek

Peníze dělají peníze... tuhle základní větu zname všichni. Jenom buď to nevíme nebo jsme zapomněli, že tato základní věta patří pro lidi, kteří s penězma točí (tj. obchodují, vyrábí něco či jinak množí). A v tom je ten problém. Mnoho lidí si půjčuje jen proto aby si byť jen na chvílku zvyšili životní úroveň. A nepřemyšlí jestli si to mohou vůbec dovolit.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

18. 2. 2013 12:27 | Kamil Červenka

Bože, to je úroveň novinářské práce! Vysvětlete někdo paní Dlouhé rozdíl mezi zamyšlením, reportáží a článkem.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

18. 2. 2013 13:35 | lakocinka

Spis Sváťa Ducháček :)
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 18. 02. 2013 09:38)

18. 2. 2013 17:11 | milan

Nedalo mi to a zavolal jsem si tam jenom ze zájmu.. A světe div se! Ihned po mě chtěli rodné číslo, že mi jinak neposkytnou žádné informace na moje otázky. Nakonec teda poskytli. Ale nejlepší je toto: http://transparentnipujcka.cz/dluznici
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

18. 2. 2013 17:20 | jouda

Co dodat, když sem blbej tak si nepučuju. Pokud sem slabomyslenej, pučuji si na kraviny, místo u banky si pučuju u pochybných firem a ještě sem tak vylízanej abych nějaký firmě místo abych si pučil peníze platil tak není co řešit. Po zasluze potrestaná.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

19. 2. 2013 14:57 | VĚRA

Souhlasím, že finanční negramoti si můžou za své peklo sami, ale nesouhlasím, že by lichváři měli mít ze zákona zelenou pro páchání své nemravné a hnusné lichvy a směli beztrestně okrádat lidi v nouzi. Nikdo jiný by se totiž na ně nikdy nemohl obrátit. Do vězení s nima. A vy ostatní, co jste gramotní buďte rádi. Ne každý má stejné šance. Blbost trestná není a dá se léčit. Zlodějina naopak.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

19. 2. 2013 17:13 | pozor !!! www.revolving-financial.cz

i na tomto webu www.revolving-financial.cz se skrývají tito podvodníci a navíc vyhrožují ve smyslu přežití oběti.... POZOR na ně!!! Nosí jiné smlouvy a pak vydírají a schovávají se za falešné údaje o osobě! Ještě rádi mi vrátí vratnou Fee....
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

20. 3. 2013 12:55 | Marek Hájek

CPE, nikdy více. Díky nim jsem se dostal do takové situace, kterou nikomu nepřeji. Jediné východisko bylo oddlužení, které vyšlo, díky společnosti insolon. Teď ne že bych si žil nějak extra, ale vystačím, za 3 roky budu mít vše splacené a už nikdy žádné půjčky.
Reagovat | Citovat

+40
Líbí
Nelíbí

26. 3. 2013 9:40 | Tichý Petr

Dobrý den tak stou firmou mám také zkušenosti obrali mě o 10000Kč a hlavně kdyby někdo věděl na koho se můžu obrátit s prosbou o pomoc tak budu velice rád něbot mám docela zajímavou emailovou komunikaci s touto firmou CPE a rád tyto materiáli přenechám nebo ztapujčím a hlavně nejlepší na tom všem bylo to že obchodní zástupce mi zdělil že peníze z uvěru mi příjdou do 3 dnů a ejhle uběhlo 30dnů a nic nepřišlo ale vlastně přišlo a to rána ve formě když ni banka ráno zasílala zpravy o transakcích na mem učte a ono tam bylo najednou -6000 strženo jako pokuta. Okamžitě jsem volal na CPE a zaritě mně tvrdily že si nic nestrhli až patý den po upětovném volá ni zdělili že jsi to strhli v rámci pokuty. A dále si myslím vic psát nemusím všichni pokození vedí jak by dál pokračoval ve psaní teto zpravy.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (pozor !!! www.revolving-financial.cz 19. 02. 2013 17:13)

24. 5. 2013 9:14 | joch patrik

taky sněma mám zkušenosti. chtěl jsem půjčit 60 000,- musel jsem zaplatit 5200,- poplatek za poskytnutí a za zajištění že budu splácet. za několik dní mi bylo zděleno že uvěr byl schválen a že finanční prostředky byly poslány na učet. ale bylo my posláno 1000,- na dobu tří měsíců aby si ověřily zda budu splácet. po třech mesících mi mají poslat 10 000,- a za dalších 9 měsíců by mě mely vyplatit zbylou částku. no ted čekám na tech 10 000,- a nic. infolinku maji pořád obsazenou a na emaily mi nikdo neodepisuje. chtěl bych toto hnad do televize nebo k soudu prosím kdo ví jak se bránit abych dostal zpet alespon tu jejich posranou free zálohu!! dejte vědět
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

24. 5. 2013 11:02

Povídejte, mistře. Na to poučení jsme zvědavi :)
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Kamil Červenka 18. 02. 2013 12:27)

24. 5. 2013 12:35

Taj pomůže jedině Pepa Klíma z TV Nova! Je to buldog, pošlete ho na ně.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (joch patrik 24. 05. 2013 09:14)

18. 7. 2013 14:08 | xxx

Jsem jedna z poškozených. Je možnost s tím ještě něco dělat? Mohu někoho kontaktovat?... Děkuji
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eduard Kučera

podnikatel, Avast

Tomáš Čupr

podnikatel, Slevomat a DámeJídlo.cz

Eduard Kučera
ÚSPĚŠNOST
62,07 %

z 29 duelů
Tomáš Čupr
ÚSPĚŠNOST
40,00 %

z 80 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Obchodní společnost, Ordinální užitek, Sběrný dluhopis, daň z příjmů, příspěvek zaměstnavatele, penzijní připojištění, daňové odpočty, státní podpora, měřič spotřeby energie, transformované fondy, Peter Šťastný, adaptační období, Petra Slunéčková, ukončení živnosti, Báze, leasingový trh, ražba, dotaz

XXXXXXX1, 3AP4930, 1E111111, 2P70862, 5A03707

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK