Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Tady neřekneme úplnou pravdu, tady to řekneme trochu složitěji. Napíšeme krásný úrok – a třeba si někdo nevšimne, že ho počítáme na tři roky a ne na rok, jak je v kraji zvykem. Aromatizováno, přibarveno. Takhle to na vás zkoušejí. Nedejte se.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

20. 9. 2012 7:40, Vít Suchý

Milý či milá Limbe....paradoxně s vámi nesouhlasím. Když použijeme selský rozum, tak se zástupce konkrétního finančního ústavu (banky, pojišťovny,spořitelny)bát nemusíme, protože víme, že mi nabízí konkrétní produkty od konkrétní firmy ma za nic pofiderního se neschovávají...

Oproti tomu tzv. nezávislí finanční poradci ( a je jedno jestli jsou z nějaké malé či větší firmičky, nebo se jedná o "one man show")svou rádoby nezávislostí zašťiťují sakra velkou závislost na tom, kdo jim nějaký finanční produkt dovolí prodávat.

Pokud se ale někdy finanční instituce typu banky, pojišťovny,spořitelny rozhodne, že s nimi smlouvu zruší, můžou si na svou "nezávislost" sednout a jít sáňkovat...

A to nemluvím o komickém paradoxu, že zmíněné "nezávislé" finanční poradenství ještě nabízejí zadarmo...wow...

Reagovat

+16
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Limba 19. 09. 2012 19:36)

Další příspěvky v diskuzi (12 komentářů)

19. 9. 2012 8:24

mne zase vadi, kdyz mi nejakej bouchac ukazuje graf, na kterym mam mit udajne v budoucnu zhodnoceni 10 % rocne v nejakym akciovym fondu. to samy zivotni pojisteni. udajnej graf stavu financi po 30 letech. cisla vycucana z prstu.
to uz mi je milejsi, kdyz mi raiffka ukaze kumulovanej vynos. ten totiz skutecne dostanu.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

19. 9. 2012 9:56

Citace / 19.09.2012 08:24

mne zase vadi, kdyz mi nejakej bouchac ukazuje graf, na kterym mam mit udajne v budoucnu zhodnoceni 10 % rocne v nejakym akciovym fondu. to samy zivotni pojisteni. udajnej graf stavu financi po 30 letech. cisla vycucana z prstu.
to uz mi je milejsi, kdyz mi raiffka ukaze kumulovanej vynos. ten totiz skutecne dostanu.

Tady kritizuješ pana domácího u něj v baráku :) Každopádně nejhorší jsou tzv. poradci, kteří těm hloupostem o stálém a nehynoucím zhodnocení 9 % (tak to Partners uvádějí v Generaci X, tak ať jim zase nekřivdíme) prostě věří. To ty třeba vůbec nevíš, že poradce ti slibuje nesplnitelné, protože je přesvědčený, že má pravdu.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 19. 09. 2012 08:24)

19. 9. 2012 11:06 | xls

Taky mám dojem, že jsou natolik blbí/zblblí, že tomu můžou věřit. Ono třeba děti taky věří do určitého věku na Ježíška, apod.
Jediná naděje je na to, že pokud je už schopen sám nějaké větší peníze vydělat, tak nebude úplně blbej a ty finančních "supernabídky" včas prokoukne.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

19. 9. 2012 13:06 | Vít Suchý

...přiznám se, že mne v nedávné době "uzemnil" jeden finanční rádce, který mi ke spoření na penzi nabízel RIZIKOVÉ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ S DIVIDENDOU...To je typický příklad trhu - bláboly, které zakrývají původní nálepku investičního životního pojištění...
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

19. 9. 2012 19:18 | Vít Suchý

...a ještě jeden názor - podle mne největší triky a převleky na trhu používají finanční poradci...v České kotlině se to jenom hemží nezávislými finančními poradci, kteří pro klienty pracují zadarmo...no nekupte pak ty rady, když je dávaj zadarmo...:)
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

19. 9. 2012 19:36 | Limba

Nejhorší jsou pojišťováci.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

19. 9. 2012 21:16 | Limba

To je ostrý, to si vymyslel sám, nebo si to vymysleli v pojišťovně? Co to je za produkt?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Vít Suchý 19. 09. 2012 13:06)

19. 9. 2012 22:35

Rizikovka s dividendou je od Uniqy.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

19. 9. 2012 22:38

Pokud tzv. poradce procitne, tak to s jeho kariérou půjde jen z kopce. Pro slušného člověka není dlouhodobě udržitelné, aby kázal vodu (Generace X) a pil víno (termínované vklady, spořicí účty, dividendové akcie)
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (xls 19. 09. 2012 11:06)

20. 9. 2012 7:40 | Vít Suchý

Milý či milá Limbe....paradoxně s vámi nesouhlasím. Když použijeme selský rozum, tak se zástupce konkrétního finančního ústavu (banky, pojišťovny,spořitelny)bát nemusíme, protože víme, že mi nabízí konkrétní produkty od konkrétní firmy ma za nic pofiderního se neschovávají...
Oproti tomu tzv. nezávislí finanční poradci ( a je jedno jestli jsou z nějaké malé či větší firmičky, nebo se jedná o "one man show")svou rádoby nezávislostí zašťiťují sakra velkou závislost na tom, kdo jim nějaký finanční produkt dovolí prodávat.
Pokud se ale někdy finanční instituce typu banky, pojišťovny,spořitelny rozhodne, že s nimi smlouvu zruší, můžou si na svou "nezávislost" sednout a jít sáňkovat...
A to nemluvím o komickém paradoxu, že zmíněné "nezávislé" finanční poradenství ještě nabízejí zadarmo...wow...
Reagovat | Citovat

+16
Líbí
Nelíbí

22. 9. 2012 13:16 | mirahas

Ale kdepak! Nejhorší jsou trpaslíci! Ty potfory Vám vlezou všude.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

22. 9. 2012 19:24

Hm takže toho, kdo vymyslel, že mi bude prodávat ižp jako rizikové pojištění s dividendou, se bát nemusím, ten to se mnou myslí dobře a nechce mě přecigánit?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Vít Suchý 20. 09. 2012 07:40)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: 3.reklamace stejne vady
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, mám si jet pro mobil, který jsem reklamovala po 3. s zadosti odstoupeni od kupni smlouvy z duvodu nesplneni podstaty a ucelu telefonu. Vada byla dvakrat uznana a opravena (novým dilem) nicmene... více

Spotřebitelská poradna

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Aleš Řebíček

exministr a podnikatel, Slavia Praha

Roman Sviták

podnikatel, nakladatelství Grada

Aleš Řebíček
ÚSPĚŠNOST
18,18 %

z 88 duelů
Roman Sviták
ÚSPĚŠNOST
40,74 %

z 27 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Koncepce, Protekcionismus, Management, doplňkové penzijní spoření, příspěvek zaměstnavatele, daň z příjmů, aleš poklop, penzijní připojištění, Úvěrové riziko, cizí správa, Google, příjem, spořitelna, obsílka, formulace, režijní jízdenky, představenstvo HPH, podnikatelské konto maxi

7T40858, 2U22710, 3AX7428, 2U22710, 3M35819

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK