Smlouva podepsaná doma už nebude pastí! Na předváděcích akcích ale číhají další

Petra Dlouhá | rubrika: Co se děje | 4. 7. 2012 | 10 komentářů
Přemluv bábu a dědu, ať nechodí na předváděcí akce – iniciativa, která těžko získá stejnou podporu jako ta antilevicová, potřebná by ale byla jak sůl. Hon na důchodce pokračuje. Teď aspoň pochybní dealeři přijdou o hrst broků. Smlouva „uzavřená doma“ už nebude znamenat tutovou ránu na komoru.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 7. 2012 11:37, Matěj

Tito ubozí podvodníčci se budou divit až se nějaký děda opravdu naštve a při prezentaci jim nasolí pár kulí z brokovnice do zadnice. Jinak jejich parazitismus nezná mezí.

+5
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

5. 7. 2012 1:21 | jezevec

my jezefci jsme experti zejména na broky. bohužel často jako příjemci :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 7. 2012 0:21 | Hugo

Ne, jezevče, já jsem si dosud myslel, že broky mají tvar nepravidelného šestihranu. Ale díky za osvětu, opět jsi nezklamal, seš něco jako Brouk Pytlík. Ale když holt mají broky tvar koule, tak se z brokovnice střílí kulema. Tak pozor, abys nedostal kulkou mezi lopatky... Nebo obráceně?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2012 22:56 | jezevec

vy asi nevíte, že do brokovnice jsou nejběžnějším standardem náboje 9x9mm kule? a že jedna italská firma vyrábí do dvanáctky kalibrované ocelové koule v silikonovém futru, na plnou ráži? že i dvoumilimetrové lovecké broky mají tvar pravidelné kuličky? nebo jste si myslel, že do brokovnice se nabíjí sekané olovo jako za sandokana? samozřejmě že brokovnice střílí koule, pokud jste jí někdy viděl. pane odborníku!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2012 18:39 | Nox

Ono by bohate stacilo, kdyby soudy zacaly prosetrovat, zda byla smlouva skutecne podepsana doma, nebo zda je to jenom napsane na papire. Tim, ze neco podepisu preci nemenim realnou udalost. Nebo pokud podepisu, ze jsem tucnak, budu zbaven svepravnosti a umisten do ZOO? Pritom zijeme ve slopecnosti, kde jsme smirovani na kazdem kroku - kamery, mobily, atd, takze pri trose dobre vule by to nebyl problem.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 7. 2012 14:32 | Hugo

Pár kulí z brokovnice? Nebylo by lepší pár broků z kulovnice, pane odborníku na střelné zbraně?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2012 12:54 | Petr

"Ne všichni důchodci jsou naivní." Jenomže jich je stále tak velký dostatek, že firmy uváděné v článku mají pořád žně. Obávám se, že žádný zákon nikoho neochrání před jeho vlastní blbostí (a to jsem použil velmi mírné slovo).
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2012 11:37 | Matěj

Tito ubozí podvodníčci se budou divit až se nějaký děda opravdu naštve a při prezentaci jim nasolí pár kulí z brokovnice do zadnice. Jinak jejich parazitismus nezná mezí.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 7. 2012 9:03

Nikdy neuměli, proč myslíte, že by jejich jazykové kompetence neměly odrážet gramotnost národa?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2012 8:16 | Karel

Proč píšete jen o vnucích,kteří odhalí ten šmejd,který koupí jejich prarodiče?Je mě 70let a na tento "šmejdzboží" jsem upozorňoval své známé již od vzniku tohoto hnusného businessu.Ne všichni důchodci jsou naivní.Jde sice o svobodné podnikání,ale když je to podvod,měl by se přeci trestat,či ne?Ale dnes je možné všechno možné,těžké zločiny se pomálu netrestají a podvodníci ,zloději a podobná verbež má zelenou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 7. 2012 7:01 | F.

mě nejvíce na celém článku pobavila formulace " To neplatí ohledně smluv..." To už ani zákonodárci neumí česky?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lubomír Lízal

ekonom

Pavel Tykač

podnikatel, Czech Coal

Lubomír Lízal
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Pavel Tykač
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services