Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Co se děje | 4. 7. 2012 | 10 komentářů
Přemluv bábu a dědu, ať nechodí na předváděcí akce – iniciativa, která těžko získá stejnou podporu jako ta antilevicová, potřebná by ale byla jak sůl. Hon na důchodce pokračuje. Teď aspoň pochybní dealeři přijdou o hrst broků. Smlouva „uzavřená doma“ už nebude znamenat tutovou ránu na komoru.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

4. 7. 2012 11:37, Matěj

Tito ubozí podvodníčci se budou divit až se nějaký děda opravdu naštve a při prezentaci jim nasolí pár kulí z brokovnice do zadnice. Jinak jejich parazitismus nezná mezí.

Reagovat

+6
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (10 komentářů)

4. 7. 2012 7:01 | F.

mě nejvíce na celém článku pobavila formulace " To neplatí ohledně smluv..." To už ani zákonodárci neumí česky?
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

0
Líbí
Nelíbí

4. 7. 2012 8:16 | Karel

Proč píšete jen o vnucích,kteří odhalí ten šmejd,který koupí jejich prarodiče?Je mě 70let a na tento "šmejdzboží" jsem upozorňoval své známé již od vzniku tohoto hnusného businessu.Ne všichni důchodci jsou naivní.Jde sice o svobodné podnikání,ale když je to podvod,měl by se přeci trestat,či ne?Ale dnes je možné všechno možné,těžké zločiny se pomálu netrestají a podvodníci ,zloději a podobná verbež má zelenou.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

4. 7. 2012 9:03

Nikdy neuměli, proč myslíte, že by jejich jazykové kompetence neměly odrážet gramotnost národa?
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (F. 04. 07. 2012 07:01)

4. 7. 2012 11:37 | Matěj

Tito ubozí podvodníčci se budou divit až se nějaký děda opravdu naštve a při prezentaci jim nasolí pár kulí z brokovnice do zadnice. Jinak jejich parazitismus nezná mezí.
Reagovat | Citovat

+6
Líbí
Nelíbí

4. 7. 2012 12:54 | Petr

"Ne všichni důchodci jsou naivní." Jenomže jich je stále tak velký dostatek, že firmy uváděné v článku mají pořád žně. Obávám se, že žádný zákon nikoho neochrání před jeho vlastní blbostí (a to jsem použil velmi mírné slovo).
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Karel 04. 07. 2012 08:16)

4. 7. 2012 14:32 | Hugo

Pár kulí z brokovnice? Nebylo by lepší pár broků z kulovnice, pane odborníku na střelné zbraně?
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Matěj 04. 07. 2012 11:37)

4. 7. 2012 18:39 | Nox

Ono by bohate stacilo, kdyby soudy zacaly prosetrovat, zda byla smlouva skutecne podepsana doma, nebo zda je to jenom napsane na papire. Tim, ze neco podepisu preci nemenim realnou udalost. Nebo pokud podepisu, ze jsem tucnak, budu zbaven svepravnosti a umisten do ZOO? Pritom zijeme ve slopecnosti, kde jsme smirovani na kazdem kroku - kamery, mobily, atd, takze pri trose dobre vule by to nebyl problem.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

4. 7. 2012 22:56 | jezevec

vy asi nevíte, že do brokovnice jsou nejběžnějším standardem náboje 9x9mm kule? a že jedna italská firma vyrábí do dvanáctky kalibrované ocelové koule v silikonovém futru, na plnou ráži? že i dvoumilimetrové lovecké broky mají tvar pravidelné kuličky? nebo jste si myslel, že do brokovnice se nabíjí sekané olovo jako za sandokana? samozřejmě že brokovnice střílí koule, pokud jste jí někdy viděl. pane odborníku!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hugo 04. 07. 2012 14:32)

5. 7. 2012 0:21 | Hugo

Ne, jezevče, já jsem si dosud myslel, že broky mají tvar nepravidelného šestihranu. Ale díky za osvětu, opět jsi nezklamal, seš něco jako Brouk Pytlík. Ale když holt mají broky tvar koule, tak se z brokovnice střílí kulema. Tak pozor, abys nedostal kulkou mezi lopatky... Nebo obráceně?
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (jezevec 04. 07. 2012 22:56)

5. 7. 2012 1:21 | jezevec

my jezefci jsme experti zejména na broky. bohužel často jako příjemci :-)
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Hugo 05. 07. 2012 00:21)

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: 3.reklamace stejne vady
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, mám si jet pro mobil, který jsem reklamovala po 3. s zadosti odstoupeni od kupni smlouvy z duvodu nesplneni podstaty a ucelu telefonu. Vada byla dvakrat uznana a opravena (novým dilem) nicmene... více

Spotřebitelská poradna

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Mahdal

podnikatel, Safetica Technologies

Martin Poš

podnikatel, Cybex

Jakub Mahdal
ÚSPĚŠNOST
32,79 %

z 61 duelů
Martin Poš
ÚSPĚŠNOST
44,85 %

z 136 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Odpisy, Nekalosoutěžní jednání, Konsorcium, vladimír vaňo, daň z příjmů, petr fiala, daňový bonus, daň z příjmů, aktivní správa, Sdružení ochrany nájemníků, Henry Ford, vzácnost, United Technologies, seat, Armáda spásy, povinný odvod, TV Prima, Ross hook

9B08510, 8U32846, 4AK8181, PAXT3CUM, 8B49930

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK