Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Co se děje | 21. 2. 2012 | 12 komentářů
Zákazníkům mobilních operátorů v České republice dochází trpělivost. Volají po levnějším volání – a dovolat se nemůžou, na druhé straně ticho. Existují vyhlídky na změnu k lepšímu, nebo nám bude vysoký účet za telefon pít krev na věky věků?

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

21. 2. 2012 9:22, leno

Nedělám si žádné iluze. Všichni operátoři jsou stejné vyžírky. Dokud budeme ochotni platit tak velké částky, podepisovat nesmyslně dlouhé smlouvy a brát si zvýhodněné telefony za nevýhodných podmínek, tak se s tím nic nezmění. Nejlepší by bylo nevolat vůbec, tedy spíš, jen opravdu v případech, kdy to člověk nezbytně potřebuje a ne se deset minut vykecávat. Jinak nás mají v hrsti.

Reagovat

+7
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (12 komentářů)

21. 2. 2012 9:06 | eďa

Každou chvilku mám nabídku volání téměř zdarma, nabídku půjčky a také téměř zdarma, kolikrát si říkám, zda jsem ještě v Česku anebo Řecku.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+4
Líbí
Nelíbí

21. 2. 2012 9:22 | leno

Nedělám si žádné iluze. Všichni operátoři jsou stejné vyžírky. Dokud budeme ochotni platit tak velké částky, podepisovat nesmyslně dlouhé smlouvy a brát si zvýhodněné telefony za nevýhodných podmínek, tak se s tím nic nezmění. Nejlepší by bylo nevolat vůbec, tedy spíš, jen opravdu v případech, kdy to člověk nezbytně potřebuje a ne se deset minut vykecávat. Jinak nás mají v hrsti.
Reagovat | Citovat

+7
Líbí
Nelíbí

21. 2. 2012 9:45 | fabian

Osobně jsem všechny své hovory začal prohánět přes VoIP telefonii. I v tom nejhorším případě mě minuta hovoru stojí cca polovinu toho co mi nabízí mobilní operátoři. Dnes mě minuta hovoru stojí 1,8 Kč, až se na takovou cenu dostane i někdo z velké trojky, může mít tu čest, že se stanu jeho zákazníkem :)
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

21. 2. 2012 11:07

Bože můj, kde to žijem? Já tady nechci a nebudu žít.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

21. 2. 2012 11:13

Nemusíš.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 21. 02. 2012 11:07)

21. 2. 2012 11:15 | Jirka

Jak to řekl Okamura.. Stát do nich akorát tlačí a tlačí prachy, jako do mlýnku na maso... a nám he berou na všem, na čem jen jde a půjde.. Místo toho by mohli zapřemýšlet..
http://www.stream.cz/uservideo/664160-tomio-okamura-zdravy-rozum-na-deravou-statni-kasu
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

21. 2. 2012 23:14 | MoB

Jirko, a do koho konkrétně stát tlačí prachy? Do mobilních operátorů? Ale no tak... Dost možná spíš naopak, mobilní operátoři tlačí prachy státu i jiným (oficiálně daně a neoficiálně kdo ví...) A jinak Okamurovi to kecá moc pěkně, ale na druhý poslech si musíte všimnout, že tak nějak zůstává na povrchu, surfuje po realitě, a vlastně nenabízí žádná opravdová řešení. Děkuji, nechci.
Reagovat | Citovat

+2
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jirka 21. 02. 2012 11:15)

22. 2. 2012 12:11 | péťa

Ze mě teď asi po roce a půl páči 130 Kč. Říkám si, pošli je k čertu. Když potřebuji, stejně volám i z okna a už uplně zadarmo anebo blbnu už i tady.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (leno 21. 02. 2012 09:22)

31. 3. 2012 18:40 | RenataD

Nevěřím, že by se něco změnilo. Jen slibují a nic z toho. Minulý týden mě už tak vytočili, že jsem začala hledat na netu a našla jsem diskuze o levnějším volání a petici na http://www.petice24.com/signatures/petice-za-levne-volani-ctvrty-opetator/ Tak se zkuste také připojit, protože čím tam bude podepsaáno více lidí, tím to bude mít větší vliv a třeba se i dočkáme konečně levného volání.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (eďa 21. 02. 2012 09:06)

31. 3. 2012 18:42 | RenataD

Ta adresa je: http://www.petice24.com/signatures/petice-za-levne-volani-ctvrty-opetator/, ohledně levnějšího volání
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (RenataD 31. 03. 2012 18:40)

31. 5. 2012 20:19 | Zuzka

Já mám osobně T-mobile a přemýšlím, že přestoupím jinam. I když platím měsíční tarif stejně mi pořád chodí doporučení abych částku (už po druhé) zaplatila. A proto teď posílám smsky jenom z internetu. Tam po mě nikdo nic nechce a je mi fajn :D http://sms-zdarma.info
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

26. 1. 2013 10:44 | Lukáš Hadrávek

Já volám za 1,21 všude a jsem naprosto spokojenej. měsíčně zaplatím o 40 až 60% méně než za paušál co jsem měl u Tmobile. Jestli chcete vědět více mrkněte sem: http://www.levnevolej.cz/?key=0f25bf24731e3bcee5f81901ac66da0a75c9de95
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: 3.reklamace stejne vady
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, mám si jet pro mobil, který jsem reklamovala po 3. s zadosti odstoupeni od kupni smlouvy z duvodu nesplneni podstaty a ucelu telefonu. Vada byla dvakrat uznana a opravena (novým dilem) nicmene... více

Spotřebitelská poradna

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ludmila Müllerová

politička

Zdeněk Grondol

podnikatel, Czech International

Ludmila Müllerová
ÚSPĚŠNOST
37,50 %

z 16 duelů
Zdeněk Grondol
ÚSPĚŠNOST
70,00 %

z 60 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Basket certifikát, Reálná veličina, Absolutní hodnota, státní podpora, daň z příjmů, penzijní připojištění, daňové odpočty, doplňkové penzijní spoření, likvidní složka fondu, daňový rozpočet, Konto Komplet, daňové paušály, není co závidět, zamrzlé, andrej kiska mladší, konvergenční program, Stanislav Fiala, cece eur

1HCVERVA, 1HCVERVA, 4E16485, 6C20415, 7T77760

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK