Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

| rubrika: Co se děje | 5. 10. 2011 | 9 komentářů
Další z odpovědí na čtenářské dotazy týkající se bankovních a pojišťovacích služeb či investování. Minule jsme odpovídali na otázku o strukturovaných finančních produktech. A nyní tu jeden máme v plné kráse. Ač garantovaný, investorka na něm ve výsledku prodělala. Jak se to stalo?

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

5. 10. 2011 8:39, miki

Tak to měla paní ještě štěstí, já jsem v době bez krize před cca 10-ti lety nainvestoval 300 tis do růstového fondu banky ČSOB , ukázali mi graf fondu , který měl v té době 6% růstu za rok.Za 2 roky jsem inkasoval 280 tis s tím, že se bohužel nedařilo atd atd. Nedalo mi to a začal jsem pátrat, jakto, že mě okradli za "bílého dne". Poslal jsem do té banky za dva týdny manželku , že by chtěla jako investovat. Opět jí ukázali graf onoho fondu s růstem 6% p.a. Tak takto fungují - kradou banky v Čechistánu. Nikomu to nevadí nikdo je není schopen kontrolovat!! A abych byl konkrétní jednalo se o pobočku ČSOB ve Vsetíně.Od té doby investuji - obchoduji na vlastní r

Reagovat

+7
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (9 komentářů)

5. 10. 2011 8:39 | miki

Tak to měla paní ještě štěstí, já jsem v době bez krize před cca 10-ti lety nainvestoval 300 tis do růstového fondu banky ČSOB , ukázali mi graf fondu , který měl v té době 6% růstu za rok.Za 2 roky jsem inkasoval 280 tis s tím, že se bohužel nedařilo atd atd. Nedalo mi to a začal jsem pátrat, jakto, že mě okradli za "bílého dne". Poslal jsem do té banky za dva týdny manželku , že by chtěla jako investovat. Opět jí ukázali graf onoho fondu s růstem 6% p.a. Tak takto fungují - kradou banky v Čechistánu. Nikomu to nevadí nikdo je není schopen kontrolovat!! A abych byl konkrétní jednalo se o pobočku ČSOB ve Vsetíně.Od té doby investuji - obchoduji na vlastní r
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+7
Líbí
Nelíbí

5. 10. 2011 9:10 | Eligio

Všechny fin. deriváty mají jedno společné a tím je tok peněz, od chudnoucího k bohatnoucímu. Lze vám jen doporučit, abyste místo rozdávání peněz cizím slibotechnám nejprve investoval do sebe, do svého fin. vzdělání.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (miki 05. 10. 2011 08:39)

5. 10. 2011 9:25 | Gabriel Pleska

Proč jednou vystupujete jako Eďa, jindy jako Eligio? Noví vidoucí jste také vy?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

5. 10. 2011 11:38 | kuo

Už to, zdá se, zase začíná. http://www.youtube.com/watch?v=VlHbYpRMRvE
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Eligio 05. 10. 2011 09:10)

5. 10. 2011 19:41 | Eligio

Každý se přece může jmenovat dle libovůle své, nebo to podle vás už zase neplatí ? Diskutujte k tématu, máte-li třeba nějaké moudro. Rád si ho přečtu, drahý Gabrieli.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Gabriel Pleska 05. 10. 2011 09:25)

6. 10. 2011 0:12 | Gabriel Pleska

Mě to jenom zajímá, usoudil jste snad, že vám to chci zakazovat? Expet na krize jste také vy, že?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Eligio 05. 10. 2011 19:41)

6. 10. 2011 8:30 | Eligio

kuo a pleska taky, stačí ?
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Gabriel Pleska 06. 10. 2011 00:12)

6. 10. 2011 8:47 | Eligio

Také jsem Pavel,Petr, péťa, rejpal, Rejpal, miki atd.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

6. 10. 2011 9:00 | Eligio

A ještě Jan, Valešek, KAB a MRVERSIO, dyť je tu tak smutno a mě nebaví diskuze sama a zase jen sama se sebou. Čekám, zdá se, marně na to vaše moudro k meritu tématu, jak prodělat na produktu s garantovaným výnosem. Škoda, že z vás už nikdy žádné nevypadne, mohl jste nás všechny alespoň na chvilku pobavit.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vladimír Dlouhý

exministr a ekonom

Petr Pithart

politik

Vladimír Dlouhý
ÚSPĚŠNOST
3,17 %

z 63 duelů
Petr Pithart
ÚSPĚŠNOST
21,88 %

z 32 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Povinné minimální rezervy bank, Globalizace, Hrubý zisk, andrej babiš, fintech, daně, daňové úniky, daň z příjmů, BlaBlaCar.cz, KOMERČNÍ BANKA, Osobní účet ČS Junior, členský příspšvek, sAutoleasing, žák, spam, pojištění pro případ hospitalizace, meda mládková, GEnius Gratis

7U03658, 1SX6839, 6S75594, J1111111, 4C77427

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK