Přihlášení

Jméno

Heslo

Nevím heslo

Nemáte regstraci? Zaregistrujte se zde!

Partner webu

„Vzorní dlužníci“ budou zvýhodněni. Pokud nemají úvěrů příliš

„Vzorní dlužníci“ budou zvýhodněni. Pokud nemají úvěrů příliš
Po registru dlužníků přichází sdružení Solus s „pozitivním registrem“, seznamem dlužníků, kteří půjčky řádně splácejí. Podle Davida Šmejkala z Poradny při finanční tísni může rejstřík přispět k pročištění trhu od pofiderních poskytovatelů úvěrů.
František Mašek, rubrika: Co se děje, 11.08.2011, 1 komentářů
Tisknout

11.08.2011 20:21, Slávka

Na našem trhu působí tolik poskytovatelů půjček,že je naprosto nemožné někoho kontrolovat,jak je zadlužen.Proto si myslím,že uváděný důvod je pouze zástěrka k cestě získat k centrálnímu ovládání a kontrole občanů.Informace se takto snadno dostávají k soukromým subjektům a jak je známo, u nás je zneužitelné všechno.Při kolísavé zaměstnanosti se budou propouštět a opakovanně přibírat jiní zaměstnanci a snadno se dostanou informace do rukou nepovolaných.Nebo snad právě o toto jde?A jak se budou kontrolovat multimilionáři se svými účty v zahraničí?Ale ono to jistě jen pro nás nevyvolené,VIP opět mimo mísu,že?

Přidat nový příspěvek

„Diskuse na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuse, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.“


Captcha

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se


Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michaela Maláčová
modelka a podnikatelka

Zdeněk Tůma
ekonom a politik

Michaela Maláčová
ÚSPĚŠNOST
54,75 %

z 1 485 duelů
×
Zdeněk Tůma
ÚSPĚŠNOST
58,17 %

z 1 475 duelů

Spočítejte si

Můžete si dovolit další úvěr?

% z měsíčních výdajů

Ještě doporučujeme:

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás a vaše dotazy.

Mám dotaz
Vstoupit do poradny

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Osoby v obchodním rejstříku

Subjekty v obchodním rejstříku

Klíčová slova

Lotyšsko, daně, rozhovor, penzijní reforma, USA, veřejné rozpočty, mzdy, důchodové pojištění, devalvace, pravice
O webu Peníze.cz | Redakční tým | Inzerce | Pravidla a obchodní podmínky | Kontakt

Mapa stránek | RSS | Mobilní verze | Doplňky pro vaše stránky

Všechny materiály © 2000 - 2012 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Partneři: E15 | SEO
Výjimečně spolehlivé kuchyňské spotřebiče.