Novinka na Peníze.cz: obchodní rejstřík – víte kdo, víte kde a s kým!

Dočetli jste článek o nekalých praktikách firmy z vašeho města. Jak to, že jí to prochází? Snadno! Majitel má podíl v jiné firmě, jejíž spolumajitelé podnikají i v jiné společnosti a ejhle! – kdopak taky sedí v jejím vedení? Není to náš místostarosta? I k tomu je dobrý obchodní rejstřík, který nyní najdete na svém oblíbeném serveru.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

5. 5. 2011 10:16 | Lada

Nenašlo mi to např. tyto firmy: IČ: 63468719 - TREBI s.r.o. IČ: 15528243 - ZEMKO, spol. s r. o.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2011 16:34 | ALL Finance UK Ltd

ano, ten program je dobry, je uzitecny. Podstatna vada je jinde a to primo v obchodnim rejstriku. Ta vada spociva v tom, ze v obchodnim rejstriku je obrovske mnozstvi neplatnych a falesnych udaju. On take obchodni rejstrik v Praze uz dloho nema ani vedouciho. Sveho casu jsem tam byl a predlozil jsem zastupujicimu soudci k nahledu jejich vypisy a proti tomu dalsi doklady, ktere vylucovaly udaje v obchodnim rejstriku. Odpoved onoho pana soudce byla: "Tady je takovy bordel, ze to uz nikdo neda do hromady". Ten bordel co tam maji vznikl ze zpusobu jak rejstrik funguje a to je bohuzel dano ceskymi zakony. Proti tomu je jakykoliv software bezmocny. Jinak drzim palce. Neco podobneho provozujeme uz delsi dobu take, ovsem ve firemni databazi bez napojeni cesky obchodni rejstrik.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2011 12:15 | Pavel Slavík

Dobrý den, chyba, kterou popisujete se nám projevila ve starší verzi prohlížeče FireFox - opravili jsme. Děkujeme za upozornění.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2011 11:33 | redakce Peníze.cz

Můžete nám prosím ta IČ poslat na mail redakce@penize.cz, prověříme? Díky moc!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2011 9:23 | Lada

Tak nevím, ale chtělo by to vylepšit. Při namátkovém pokusu o vyhledání několika s.r.o., které znám ze svého okolí, mi to nenašlo ani jednu, a to ani podle IČ. Přitom jsou to vše normální, zavedené, již léta fungující firmy. Všechny spadají pod rejstříkový soud v Brně - nemáte náhodou tu aplikaci omezenou jen na Prahu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2011 8:44 | josef

Tak ve FireFoxu to vubec nefunguje - zobrazi bilou stranku bez jakychkoliv vysledku i kdyz Explorer na stejny dotaz vysledky davam.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2011 7:38 | Tomáš Prouza

Dobrý den a díky za upozornění na chybu v linku, již je vše opraveno.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2011 7:14 | Pavel

Bad Request (Invalid Hostname) - to je vše?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jana Bobošíková

politička

Roman Vaněk

kuchař a podnikatel

Jana Bobošíková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů
×
Roman Vaněk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services