Vetřou se vám do ucha! Pronásledují vás nevyžádané telefonní hovory?

Komerční telefonáty většinu z nás obtěžují. Někdy si však za ně můžeme sami, protože rozdáváme kontakty na potkání. Jak se bránit?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

29. 11. 2012 20:17, Tomas Nekolny

A mohl bych se optat, jestli nekdo nevi, co to je ten "Verejny telefonni seznam?" Je to O2 telefonni seznam, nebo je nejaka instituce, ktera spravuje nejaky verejny tel. seznam? Diky.

+4
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 11 komentářů)

2. 7. 2021 12:47 | Petr

Mě se nejvíc osvědčila aplikace http://nevolejte.cz/?177103
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 12. 2017 14:14 | Pavel

Jestli chcete zjistit, komu patří telefonní číslo, tak vám pomůže si přečíst http://techhity.cz/media/jak-zjistit-komu-patri-telefonni-cislo . Podle předvolby a předčíslí lze zjistit, z jakého telefonu dotyčný volá a z jakého je kraje. A jestliže vás někdo obtěžuje, pak je dobré jeho číslo nahlásit na Kdovolal.cz, aby jste tak zabránili obtěžování dalších osob.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 3. 2016 18:13 | Jan

Pokud náhodou zvednu číslo které neznám (výjmečně) tak , za prvé se zásadně nepředstavím, za druhé zeptám se odkud vzali mé telefonní číslo , za třetí suše oznámím že nic neprodávám a ani nekupuji a že své věci si řeším jinou cestou a rozhodně ne po telefonu.Za čtvré důrazně požádám aby mě už neobtěžovali. Vysvětlení: napálených lidí je už dost na to abych se poučil. Píše se o tom dnes a denně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2015 11:55 | Lucky

Chráním své soukromí pomocí aplikace na http://nevolejte.cz/?10553
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2014 11:08 | kiko

Nejlepší je buď nechat zapnutý telefon a odložit ho stranou ať se vypovídají, nebo jim pustím hodně nahlas muziku do ouška - tak 120db. Pozor, ale nikdy se nepředstavit!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2013 22:48 | Douter

Je to fakt šílené, už taky nevím co s nima. Zítra zkusím jinou věc. Zjistím si firmu pro kterou pracují a budu otravovat já je, nejlépe ředitele apod. A zveřejním na něho mobil. Ale jestli to bude fungovat teď nevím, za pokus mi to ale bude stát.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2012 20:17 | Tomas Nekolny

A mohl bych se optat, jestli nekdo nevi, co to je ten "Verejny telefonni seznam?" Je to O2 telefonni seznam, nebo je nejaka instituce, ktera spravuje nejaky verejny tel. seznam? Diky.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2012 13:09 | nii

Ono s tím rychlým ukončováním... čím rychleji oslovená oběť bez zájmu ukončí rozhovor, tím je to pro tu firmu levnější. Takže ideální postup je si s nimi popovídat, protože jsou to většinou utrápení, špatně placení, chudáci, které pořád někdo odmítá a nadává jim a na konci je odmítnout (nejlépe z důvodů, které byly jasné od začátku, případně z nějakého nesmyslného důvodu, třeba že kreditkou se nedá platit v oblíbeném stánku ve vietnamské tržnici a nejsou ochotní to zařídit).
Během doby hovoru nebudou otravovat dalších několik obětí a z databáze si vás možná vyřadí sami :-). Rychlé odmítnutí je v podstatě forma spolupráce.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 5. 2011 11:35 | Kverulant

Ja na svem founu probozuji blacklist. Skryta cisla jsou automaticky odmitana, kdyz se cislo objevi a otravuje, je pridano na black list a podruhe uz ma take stale obsazeno.... od te doby mam klid a zadny otrapa mi nevola a nenabizi, jsem spokojen !
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 5. 2011 11:30 | eďa

Votom to je. To se ale nemůžete divit. Vědí, že jste už jednou naskočil na udičku a tak to zkouší znovu, páč jste pro ně snadný cíl i terč.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2011 9:30 | xls

To nekonečný nabízení provozuje i Citi nebo GE. Paradoxní je, když člověk volá kvůli tomu, že nefungují základní služby, a oni se mu snaží ještě něco vecpat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Škromach

politik

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Zdeněk Škromach
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services