Stavební spoření s Liškou: základ pro úvěr s nízkou úrokovou sazbou

Petra Postlova | rubrika: Jak na to | 2. 8. 2007 | 11 komentářů
Chystáte se financovat vlastní bydlení či jeho modernizaci a současně hledáte výhodné a hlavně jisté zhodnocení úspor? Nejlepší volbou je vkládat peníze do stavebního spoření. Nabízí čistý úrokový výnos až 6,94 % ročně a navíc si již v okamžiku podpisu garantujete do budoucna stálou úrokovou sazbu úvěru ze stavebního spoření. Nyní navíc můžete získat prémii.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

24. 3. 2008 17:06, Kostolníková Ivana

Dobrý den, rádi bychom se optali na úvěr poskytnutý současně se založením stavebního spoření. Jaká by byla úroková sazba? Zda je nutné dát do zástavy nemovitost a jak dlouho by úvěr trval? Předběžně by se jednalo o úvěr 300 tis. při měsíční splátce 2 tis. a nebo 2,5tis Kč. Předem děkujeme za odpověď. Kostolníková

+45
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 11 komentářů)

19. 12. 2016 16:37 | Alexey Sotskov

Dobrý den, rádi bychom se optali na hipoteku poskytnutý současně se založením stavebního spoření. Jaká by byla úroková sazba? Zda je nutné dát do zástavy nemovitost a jak dlouho by hipoteka trvala? Předběžně by se jednalo o hipoteke do 2000000. při měsíční splátce do 10000 Kč. Předem děkujeme za odpověď. Sotskov.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2016 16:28 | lustar

Chtěla bych Vás varovat před spořením s Liškou. Ukončíte pětileté spoření a Vaše peníze Vám pošlou až za 3 měsíce. Když chcete peníze dřív, tak musíte sepsat novou smlouvu- taková manipulace a nátlak.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2014 12:59 | Marie

Dobrý den,prodávám družstevní byt,kupec dostal úvěr u Lišky a chce po mě nějaké potvrzení než dojde k převodu práv a peněz na můj účet.Bohužel nechápu jak má toto potvrzení vypadat.Děkuji za radu Strnadová
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2009 11:25 | Kábelová

dobrý den, přítel si spoří 1500 Kč. V květnu 2010 to bude rok. chtěli bychom si pujčit na stavbu RD svépomocí. muze uz takhle brzy zadat o pujcku zhruba 1 milion az 1,5 milionu? je to živnostník. dekuji za odpoved
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2008 11:51 | Anna Koláčna

Dobrý den, mám stavební spoření již 6 rok - /tedy v 1-09/. Chci dát výpověď k 31.12.2008. Dostanu za rok 2008 prémii 4500,- Kč nebo má výpověď vliv na vyplacení této částky.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 9. 2008 16:06 | jindradivis

Jaka je max.doba pro splaceni uveru ? Priklad : osoba stara 25 let uver 2mil. dekuji jindra divis
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2008 18:08 | F.Brabec

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, chtěli bychom si s manželkou koupit do osobního vlastnictví. Kdybych si u Vás založil spoření a chtěl bych si půjčit od Vás 800.000 ,- kč co proto musím udělat ? Chtěl bych vědět o jakou splátku by se jednalo, kolik by byl úrok, jest-li se musí byt nebo nemovitost dát do zástavy a jak dlouho bude trvat tento úvěr ? Předem děkujeme za odpověď .F.Brabec
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2008 9:10 | Valantasi

Dobrý den, uvažuji do budoucna o koupi bytu nebo stavbě svépomocí RD. Mé stavební spoření končí na konci roku 2008 (5) let. z cílovou částkou 400 tisíc.Celou tuto dobu jsme byla na mateřské a mám naspořeno jen málo.Chtěla bych se zeptat.Lze navýšit cílovou částku z oněch 400 tisíc kč na 1 milion či dva.Není lepší toto stavební spoření ukončit a založit nové?Mohu při cílové částce 2 miliony zažádat o úvěr při našetření už deseti procent z této cílové částky, jestli ano,mohu si vybrat dobu zplácení (20) let apod.Jsem schopna vkládat 10 tisíc měsíčně na spoření po nástupu do práce. Je možnost i zrychleného spoření. Děkuji za radu. Valantasi
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2008 21:22 | Lubomir

Dobry den. Chtel bych se zeptat:mam u Vas stavebni sporeni. Je tam cca 100000CK a rad bych vyuzil Vasi pujcky ke koupi domku.Jsem momentalne mimo uzemi Ceske republiky a proto se ptam. Je mozne o pujcku pozadat i cez @, nebo telefon? A za jak dlouho bych dostal penize na svuj ucet, kdyz budu jednat osobne? Koupe ddomku dost specha. Dekuji predem sa odpoved a preji krasny den, Lubomir
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2008 18:14 | Ludmila Neuvirtová

Dobrý den,žádám vás o zaslání informací,syn si spoří 3 roky 2000Kč a měl by zájem o uvěr na koupi bytu v ceně 400 tisíc.Jaká je sazba a kolik by asi splácel.Děkuji
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 3. 2008 17:06 | Kostolníková Ivana

Dobrý den, rádi bychom se optali na úvěr poskytnutý současně se založením stavebního spoření. Jaká by byla úroková sazba? Zda je nutné dát do zástavy nemovitost a jak dlouho by úvěr trval? Předběžně by se jednalo o úvěr 300 tis. při měsíční splátce 2 tis. a nebo 2,5tis Kč. Předem děkujeme za odpověď. Kostolníková
+45
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Klára Samková

advokátka

Vladimír Kovář

podnikatel, Unicorn

Klára Samková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Vladimír Kovář
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services