Přihlášení

Jméno

Heslo

Nevím heslo

Nemáte regstraci? Zaregistrujte se zde!

Partner webu

Na jaký účet a jakou formou odvést daň či pokutu

Na jaký účet a jakou formou odvést daň či pokutu
Drobná chyba v údajích při platbě daně může vést k sankcím, které vyplývají z jejího pozdního odvodu. Poradíme vám proto na jaké účty a jakým způsobem poukázat peníze finančnímu či celnímu úřadu. Přečtete si i o tzv. daňové složence, tedy převodu peněz zdarma.
Simona Ely Plischke, rubrika: Daně, 07.02.2007, 1 komentářů
Tisknout

30.05.2009 17:05, Dzudy

Dobrý den!
Dotaz-je možné provést Fin.úřadem exekuci na stav.spoření,když dlužnou částku má Finanční úřad na svém účtu včas, ale bez variabilního čísla (opomněla pracovnice banky při zadávání trvalého příkazu).
Nebo poraďte mě, na koho se mám s tímto dotaz obrátit!
Děkuji za odpověď!
S pozdravem Hřebačková.

Přidat nový příspěvek

„Diskuse na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuse, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.“


Captcha

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se


Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Rath
politik

Marek Dalík
lobbista a podnikatel

David Rath
ÚSPĚŠNOST
45,61 %

z 1 445 duelů
×
Marek Dalík
ÚSPĚŠNOST
39,01 %

z 1 256 duelů

Spočítejte si

Daň darovací

skupiny

Ještě doporučujeme:

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás a vaše dotazy.

Mám dotaz
Vstoupit do poradny

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Osoby v obchodním rejstříku

Subjekty v obchodním rejstříku

Klíčová slova

důchodové pojištění, komiks, Čína, penzijní připojištění, zajištění na stáří, daně, HDP, eurozóna, zvyšování DPH, investice
O webu Peníze.cz | Redakční tým | Inzerce | Pravidla a obchodní podmínky | Kontakt

Mapa stránek | RSS | Mobilní verze | Doplňky pro vaše stránky

Všechny materiály © 2000 - 2012 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Partneři: E15 | SEO
Výjimečně spolehlivé kuchyňské spotřebiče.