Diskuze - Finanční plánování podle ZFP akademie II.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 730 komentářů)

1. 8. 2022 19:26 | Tatiana

ZFP už nikdy, dluží provize o po zaslání nového účtu (skoro rok). Teď úplně zrušení účtu, který původně bez nějakého dokumentů nešel. Nečestná společnost. Nahlásím na ČNB. Všimla jsem si i, že v minulosti na některých fórech psali lidi pravdivé recenze s společnost je vesele mazala.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2021 19:57 | Martin

Dobrý den chci podat žádost o zneužití osobních údajů už jednou jsem kvli tomu podával stížnost na jednu dotičkou osobu od ZFP a podávám znovu nevím jak to dál řešit prosím pomozte mi děkuji Martin Kalina
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2021 8:28 | Pavel

Jojo ZFP. Na jejich školení to bylo jako s prodavači vysavačů. Nejdříve Vás oblbovali tzv. finančními informacemi a pak,jestli máte doma a Vaši známí pojstky-životky,tak je Vam hned předělají. Vůbec je nezajímalo,jak je na to klient zdravotně.Ale hned Vám vše předělání... Tyto stránky jsou hlavně o tom,že si to zde vychvalují prodavači že ZFP,ale asi se nedivím,že měli problémy s ČNB. Za mne jsou to podvodníci
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 8. 2021 0:28 | Jack

Gvvgf
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 10. 2020 10:51 | Martin Štefka

Krásný dobrý den, pokud zprostředkovatel nereaguje, můžete smlouvy ukončit výpovědí i Vy sám. Osobně bych Vám však doporučil konzultaci s někým, kdo se na finančním trhu pohybuje, aby Vám řekl s jakými důsledky budete smlouvy rušit. Bez informací, jaké konkrétní produkty jste si uzavřel Vám nemohu kvalifikovaně odpovědět. Pokud byste chtěl konzultaci ode mne, můžete se na mne obrátit na telefonu šestsetosm231devětsetosmdesát1 .
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2020 18:26 | Iljí99

Dobrý den, moc vás prosím o radu, podepsal jsem nevědomky smlouvu u zfp akademie na investiční fond a důchodové spoření které je mi vlastně k nicemh.. že budu posílat 2tis. Na fond a 300 na duchodove,ale vůbec jsem jsi to ani nečetl ..moje hloupost myslel jsem že toje něco jak sporeni...jsem hloupy, no a teďka jak jsem jsi zjistil a přečetl o co de chci odstoupit, ale mám strach jestli nebudu nějak pokutován za to.. tak jse chci zeptat jak lze odstoupit ? Říkal jsem temu co mi to nabídl ať mi to zruší ale furt mě přemlouva a leze mi na nervy, tak bych rád věděl jestli v tom není nějaký háček ?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2019 12:50 | Irma Nováková

zkušenost s prací zpf agenta: 1) při žádosti na změnu alokačního poměru u pojistné smlouvy (IŽP) tvrdil, že to NEJDE a že to nikde nedělal, což je lež protože klient může změnit alokační poměr podle své potřeby, požadovanou změnu alokačního poměru tedy klientovi nebyl schopen vůbec provést. 2) nebyl schopen řádně provést změnu obmyšlené osoby 3) při schůzce disponoval špatnými dokumenty (spletl si dokumenty ke změně v IŽP vs. důchodovém pojištění), takže změnu nebylo možné v daném dni provést 4) komunikace s ním je extrémně zdlouhavá a nepružná. Slíbí, že přijde a bez omluvy vůbec v daný den nedorazí. Katastrofa. Ostuda. Divím se, že s nimi Aegon pojišťovna drží smlouvy.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2018 15:35 | Petr

Jak je to opravdu s recenzemi na internetu??? https://www.lupa.cz/clanky/pomluvy-s-r-o-dobyvaji-cesky-internet-dejte-si-pozor-komu-verite/
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2019 21:46 | Jan

Dobrý den, rád bych se podělil o svůj příběh a zkušenosti se ZFP. První zmínku a pozvání na základní seminář ZFP jsem dostal od známého na podzim 2017, vysvětlil mi o co jde a já na to, že to zní dobře, jen si to musím rozmyslet. Přišel jsem domů a hledal o ZFP informace. Prvně jsem šel na jejich stránky a vše se mi líbilo. Potom jsem zabrouzdal na reference a diskuze a nestačil jsem se divit kolik je nenávistných, zlých komentářů a špatných referencí na ZFP. Při dalším setkání jsem známému odpověděl, že nemám zájem. Dál mi myšlenka rozumět penězům vrtala v hlavě. Ročně utratím s manželkou spoustu peněz na pojistkách (dvě auta, poj. domu a domácnosti, poj. firmy, 2x životní poj.). Některé pojistky jsme uzavírali na pobočce, některé doma s takzvaným poradcem. Kde mám, ale jistotu, že mi na pobočce, nebo poradce, poradili správně, když tomu nerozumím? Nemám! Uvedu vám příklad, jak jsem si chtěl upravit už stávající pojištění firmy. Šel jsem na pobočku dané pojišťovny, kde jsem se předem objednal, aby na mne měli čas a hlavně, aby dopředu věděli, co chci řešit a přidělili mi pracovníka, který se této oblasti věnuje. Ten mi řekl, že jak to chci já, to nejde a musím si pojistit i toto a tamto a trochu jinak. Výsledek - šel jsem z pojišťovny s vědomím, že mě pojistili, jak chtěli oni a né jak jsem chtěl já. Což mě zase utvrdilo v tom, že tomu chci rozumět!!! Chtěl jsem taky investovat. Šel jsem tedy na pobočku banky a na základě dotazníku, jaké mám zkušenosti s investováním (do té doby žádné), mi paní uzavřela investiční spoření. Po čase jsem zjistil, že takto uzavřená investice je podobná žádné investici. Další důvod rozumět penězům!!! Doplňkové penzijní spoření - Penzijní připojištění. Většina lidí nemá tušení výhody a nevýhody jednoho či druhého. Jen ve svém okolí vidím jak v tom mají lidi zmatek a přicházejí o spoustu peněz. Další důvod rozumět penězům!!! A tak bych mohl pokračovat dále....půjčky, hypotéky,energie, stavební spoření.... To vše mě utvrdilo v tom, že pokud chci mít vše dobře nastaveno, vědět za co utrácím a do čeho investuju, musím tomu rozumět. Po čase jsem tedy zase zabrouzdal na stránky ZFP.... Jde o vzdělávací a zprostředkovatelskou společnost v oblastí financí. Má akreditaci ministerstva školství. ZFP je držitelem certifikátu mezinárodní společnosti IES. A hlavně působí na trhu již 24 let a stále se rozvíjí. Na jaře 2018 jsem se rozhodl, že si na základní seminář zajdu a sám si udělám názor na tuto společnost. Dnes nelituju a jsem spokojený, ve svých financích jsem si udělal pořádek, vím za co utrácím a vím, co od toho můžu očekávat. A jako bonus jsem z každé své smlouvy dostal provizi (beru to jako slevu), to vám žádná jiná společnost nedá. Ty si všechny provize nechají pro sebe. Základní seminář určitě z nikoho neudělá odborníka na finance, ale ukáže možnosti. Pro toho, kdo chce víc, jsou další, už odbornější školení, vždy na konkrétní produkt. Moje doporučení: ZFP určitě ANO. Nenechte se odradit od lidí z diskuzí, které ani neznáte a běžte si udělat vlastní názor, ten vám nikdo nevezme. Základní seminář stojí 1995 Kč (včetně snídaně a obědu) a když se vám to nebude líbit, tak vám 1500 Kč vrátí. Nikdy mě nikdo nenutil, abych sháněl další lidi. Vždy férové a vstřícné jednání. Hodně štěstí při rozhodování. Jan.
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 3. 2019 21:21

p
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2018 14:46 | 123m123

Co se týče ZFP, je to jediná společnost v ČR co dává možnost lidem vidět pod pokličku byť samo-spotřebitelsky. Je tu již 22 let, má akreditaci od MŠ, certifikát kvality IES od Londýnské prestižní ratingové společnosti, která certifikuje i například vysoké školy. Pochopitelně když chcete psa být tak hůl najdete vždy, ale důležitější je použít to co vám příroda nadělila (mozek) a udělat si vlastní obrázek. Pochopitelně se do velké a úspěšné firmy budou trefovat ostatní a to je známka toho, že je ZFP velká, kvalitní a dobrá společnost. Protože, pokud by byla malá a neúspěšná tak si jí nikdo všímat nebude. Pochopitelně svým obchodním modelem, který dle mého názoru je nedostižný mají strach finanční poradci z různých společností. A místo toho aby hledali nové cesty jak své služby prodat tak raději pomlouvají. Já využil semináře, vše co bylo řečeno byla pravda a i provize mi došli. Podotýkám, že ne jednou, ale již několikrát. Celý systém je pouze o dobrovolnosti a možnostech, nikdo nikoho do ničeho nenutí. A dle mého názoru je lepší si začít sám vidět do peněženky než poslouchat nějaké cizí poradce, kteří jdou jen po provizích. v ZFP vám nikdo nemůže lhát, protože pak se můžete vzdělávat dál a okamžitě by jste věděli na čem jste. Čili pokud vás nyní někdo zval či bude zvát na základní seminář, tak rozhodně využijte možnosti. Seminář stojí to co plná nádrž benzínu a otevře vám hodně možností. Bát se ničeho nemusíte. Opravdu je to kvalitní a dobrá společnost. A udělejte si vlastní názor, po semináři pokud se vám nebude líbit nemusíte nic. I mě k ničemu nenutili a navíc mi zachránili po poradci z jedné jiné spol. skoro 300.000,-. Čili za mě hodnotím A+
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2017 23:10 | Honza

Tady někdo nepochopil materiál, který je zde přiložen. Ten člověk je pozval na celodenní vzdělávací akci, kde se lidé naučí co nejvíce o svých vlastních financích a sami si určí, co je pro ně nejvhodnější. Dále je pozval nepochybně i na další vzdělávání v osobních financích. Tohle není finanční poradenství, ale nabídka sebevzdělávání. Také mne pobavilo, že finanční poradce hodnotí finanční poradci :-)
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 6. 2016 21:36 | Hanička

Dobrý den, koukám, že diskuze již nebyla dlouho oživená i proto jsem se rozhodla, že bych chtěla pomoci lidem, kteří hledají poradenství v oblasti financí. Spoustu odpovědí na otázky které si pokládáte najdete zde http://bizking.cz/zakony-urady-ucetnictvi jedná se o magazín, kde se dozvíte třeba to, jestli musíte platit sociální a zdravotní pokud začnete podnikat v době studií.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2016 21:25 | Renda

preji hodne stesti
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2016 21:21 | Romanek

to se neboj :D zvladnu to. snad se mi to podari a postesti se
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2016 20:57 | Tom

jasne urcite se ozvi, snad na to bude cas az budes v euforii :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2016 22:16 | Romanek

diky za podporu, mejte se dobrou. hned jak bude vic info urcite se ozvu cau
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2016 22:09 | Tom

urcite to zkus nic tim nemuzes ztratit Romane.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2016 22:00 | Romanek

takze to mam zkusit jo ? ok no pak dam ohlasy jak jsem dopadl :D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2016 21:55 | Renda

romane urcite zajimava nabidka, hodne lidi po tomhle pujde kdo by jezdil s PPL za max 13 tisic korun kdyz muze jezdit s kamionem za 60 :D :)
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/37

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Zeman

nejvyšší státní zástupce

Milan Teplý

podnikatel, Madeta

Pavel Zeman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Milan Teplý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services