Diskuze - Exekuce majetku: co vám exekutor nesmí zabavit

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 154 komentářů)

7. 6. 2021 16:52 | Pavel

Muze exekutor kdyz mam zivnostak
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2020 13:42 | iva

Boj s koronavirem - s usmevem i v plne zbroji - selhala vlada nebo prosazuje vlastni zajmy...
Na zacatku byl usmev a ignorace, na konci je uzavreni vsech firem, zakaz vychazeni a plne ochranne pomucky pro boj s koronavirem.
zustava tak otazka, zda-li vlada selhala ci prosazuje vlastni zajmy.
Nakonec premier byl ve stretu zajmu jiz nekolikrat, a to z duvodu nezakonneho cerpani dotaci, pro ktere by mel nyni, nebyt omezeni, odsouzen k trestu vezeni a vraceni odcerpanych penez.
Ani ochrana, prosazovana vladou pro ty preferovane skupiny, napr. seniory, kde jsou dnes nakazene cele domovy ci LDN, nebot nedostali ani rousky nebo deti a studenty, kteri by meli studovat na dalku, ale knihovny jsou v plnem rozsahu uzavrene vc. internetu pro prijimani testu, zkousek, atd., nefunguje. Stejne jako potreba dotaci statem, tj mimo jine penize odcerpane na dotace ci odskodnovani za chybny uredni postup i chybne rozhodnuti, kterou by mela nahradit plna odpovednost statu/osob za svoji praci. a tak zatimco se rozdavaji rady, s tresty se nejak otali...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2020 12:04 | iva

strana ANO se vydala spravnym smerem, kazdy jeji clen uhradi skody zpusobene vedenim, bohuzel nejen oni. konecne tak muzeme rici - drahy pane premiere - statni kasa vycerpana, dluh vzrost 3x stejne jako zbozi. skody si vsak ma kazdy uhradit sam, vladni narizeni - nektera - zrusil soud a tak ani nebylo co a proc dodrzovat
ps. na problem nezakonnych rozhodnuti jsem upozornovala predtim jiz 100x, zrejme marne, a tak se jen nyni muzeme dohadovat, zda-li v ramci stretu zajmu slo o hloupost ci umysl, aby nekdo nemusel jit do vezeni......
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2020 17:05

Ne
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 2. 2020 17:03 | Dobrý den.

TK kolik mi Teda musí zůstat na výplatě? 8000 nebo 26 000?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 2. 2020 14:25

ANO, exekuce jineho nez povinneho, byla jsem nahlasena, bydlela jsem radne, bohuzel ac jsem zadny dluh nemela, okradli mne, podala jsem i navrh na ministerstvo na karne rizeni, dodnes se nic nestalo, bohuzel mozna vysoudite veci jako ja, ale obavam se, ze jsou tyto kradeze posvecene shora..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 2. 2020 14:22

ANO, exekuce jineho nez povinneho, mne to stalo 15 let soudu, nez jsem ho vyhrala, 3x rozhodoval nejvyssi soud, aby rozhodnuti soudu I. a II. st. zrusil, veci mi byl povinen vratit, pro jejich prodej uhradit, jenomze, kde nic neni ani cert nebere, nevzal bohuzel ani toho exekutora, pozn. navrh na karne rizeni jsem podala na ministerstvo, zrejme okradat lidi je nozmalni a bezne, v byte jsem byla hlasena a bydlela ani 10 let..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 3. 2018 14:07 | Nikola Mandokova

S tim to exekutorem mam osobni zkusenost, je to nejvetsi h.... ze vsech , ted se s nim jdu soudit, dovoluje si i to co nemuze.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 2. 2020 14:19 | exekuce - prijdou i zinscenovane procesy...

konec vlady jedne strany - prijdou na radu i zinscenovane procesy...
zazrak jmenem Babis se evidentne nekona, zato prichazeji na scenu dusledky vlady jedne strany - podpora vyvozu prinesla dovoz zahranicnich pracovniku z vychodu, kteri dnes umiraji na koronavirus, jako dusledek zivota na vychode, jako dusledek u nas bude nejen rozsireni teto nemoci, ale take kolaps prave vyvozu, ktery po celou tu dobu vlada podporovala, ba co vice jeho pad, protoze smlouvy se museji plnit, ...
zda-li pro kritiky to prinese take zinscenovane soudni procesy uvidime casem, dosud dle hesla - chces-li obelit se zkus ocernit druhe - vsichni kradou, takze je treba zajistovaci prikazy, ktere ovsem firmy likviduji bez ohledu na to, zda-li krati ci nekrati dane, insolvencni spravce, kteri likviduji majetek dluzniku bez ohledu na to, zda-li dluzi ci nedluzi dokonce zda-li v absolutnich hodnotach nedluzi navrhovatele prave jim, a aby se to nemuselo odskodnit, tak jejich penize nechavaji v ramci insolvence propadnout, bez jakehokoliv dusledku pro insolvencniho spravce...tem se dala imunita a jeste se jim uhradi za rozkradeny majetek tak, aby meli tucne zisky...
Slovaci jiz rekli korupci ne, a vsechny STB nakopali do r..., u nas se evidentne ocekavaji zazraky, hlavne pro zlodeje a podvodniky, tem tu psenka pokvete.../dokud nebudeme muset vratit penize do EU, ty penize statu EU, ktere jsme mohli cerpat na podporu podnikani, na zlepseni ekonomiky, na zvyseni platu a zivotni urovne, misto toho padame na usta...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2020 20:13 | Roman

Dobrý den, může exekutor vzít veci přítelkyni pokud je ma na své jmeno potvrzené z obchodu. Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2019 13:15

Souhlasím, dostali jsme exekuci měsíc po tom co jsme dluh zaplatily, a ikdyz je vše uhrazene a dokonce si exekutor stáhl celý dluh znovu z účtu už v červnu do dnešního dne exekuce běží.... Nekomunikuje telefony nebere... Ani náš právní zástupce si sním neví rady... exekutorská komora je také k ničemu...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 11. 2019 17:36 | nikdonic

Nechci nikomu brat iluze, ale exekutor muze prakticky vse, stul, lednice, postel, vestavne spotrebice, koberce, nevim kdo a proc siri po netu bludy co zabavit nelze, praxe je jina a smutna.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2019 9:31 | Pan Jan

Křivánek exekutor patří mezi největší prasata ,obdoba ex.Vrány ,jakmile máte z Křivánkem alias křivákem co dočinění tak na něj již nezapomene!Zakomplexovany borok.Pozor na něj!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2019 15:51 | Kveta

Dobrý den chtela bych de zeptat mám být ov jsem majitelkou ale má sestra je tam prohlášena momentálně je má sestra mimo čr už 5 let a exekutori chtějí přijít do mého majetku a vzít mě osobní věci mají nato nárok
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2019 19:41 | Jana

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli má exekutor právo otevřít lednici a mi kapsy v bunde?Děkuju za odpověd.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2019 13:18 | jirina

dobry den mate prosim, mobil na toho, krivanka? memu priteli udelal to same a nemuzeme se s nim spojit take jako u vas telefony nebere vcera tam mel, byt ale nezvedal, prosim poslete dyztak na email n14jm@seznam.cz moc dekuji a snad vam vse dobre dopadne pozdravem jirina a Vašek
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 12. 2018 13:19 | Lup..

roky bylY
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 8. 2018 20:10 | Alice

Dobrý den, chtěla bych se optat, zda exekutor může zabavit věci, které potřebuji ze zdravotních důvodů. Samozřejmě to mám potvrzené od doktora. Děkuji předem za odpověď, snad někdo bude vědět.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2018 20:08 | Alice

Dobrý den, chtěla bych se optat, zda exekutor může zabavit věci, které potřebuji ze zdravotních důvodů. Samozřejmě to mám potvrzené od doktora. Děkuji předem za odpověď, snad někdo bude vědět.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2018 11:33 | Michal

Dobry den Chci se zeptat jestli muze exekutor zabavit napr.letiste,lednici,pracku kdyz bydlim sam v byte 1+0 a jsem zamestnany nebo jde prvni po plate? Dekuji za odpoved
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/8

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Stropnický

umělec a politik

Petr Kellner

podnikatel, PPF

Martin Stropnický
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Petr Kellner
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services