Cestovní pojištění: porovnejte si on-line všechny nabídky na českém trhu!

Sháníte nejlepší cestovní pojištění? Náš unikátní porovnávač vám seřadí nabídky všech pojišťoven podle vámi zadaných kritérií. Vy si jen zvolíte cílovou zemi, datum pobytu, počet osob a jejich věk, typ cesty a rozsah pojištění. Pak si již jen vyberete, zda chcete nabídky seřadit podle výše léčebných limitů, limitů na zavazadla, rozsahu pojištění či podle ceny. Nabízíme i detailnější rozšířený filtr. Podívejme se na naši novou aplikaci a samozřejmě i na cestovní pojištění obecně.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

9. 7. 2006 14:27, nemecekp

Dobrý den, toto není důvod, proč je nákupní košík je u pojišťovny Generali. V dohledné době se objeví i u produktů dalších pojišťoven, aby měl zákazník možnost zakoupit si ten produkt, který nejvíce vyhovuje jeho požadavkům. Cenu pojištění považujeme jen za jedno z mnoha kritérií takového výběru.

Zobrazit celé vlákno

+98
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 10 komentářů)

20. 8. 2009 15:05 | Máťa

www.pojisteni.ceskyrock.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2006 12:46 | J.Frei

Snad do toho vnesu trochu jasno. Cestovní kanceláře je třeba pochválit, že s renomovanými pojistiteli mají uzavřené smlouvy o zprostředkování cestovního pojištění. Skutečně ponechat rozhodování na individuálním cestovateli je veliké riziko a cestovka a její ostatní klienti z toho mohou na místě mít jen nepříjemnosti ( zejména při cestování celé skupiny např. v autobusu). Takový případ jsem na vlastní kůži zažil a jen díky péči cestovky předem bylo všem klientům pojištění nabídnuto, takže i klientka s úrazem pojištěná byla. Pojištění s kartou mám také, pravda je, že tím pádem jsem prakticky pojištěn na dvakrát. Pokud cestuji individuelně, tak mám šanci využít pojištění s kartou, jinak takřka automaticky se opět pojišťuji s cestovkou při placení zájezdu. Pravda je, že cestovka by měla respektovat, že její klient je již pojištěn, a od ceny zájezdu pojištění odečíst. Ovšem na její obranu, kdo jí zaručí, že tomu tak skutečně je a že pojistka stále platí (stejně jako karta u níž mi během dovolené vypršela platnost!). Raději bych každému, kdo volí cestování s kolektivem doporučil, aby nabídnutého pojištění využil - za jedinou návštěvu restaurace nebo baru určitě utratí násobek toho, co vydal za 14tidenní pojistné!
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 8. 2006 12:46 | J.Frei

Snad do toho vnesu trochu jasno. Cestovní kanceláře je třeba pochválit, že s renomovanými pojistiteli mají uzavřené smlouvy o zprostředkování cestovního pojištění. Skutečně ponechat rozhodování na individuálním cestovateli je veliké riziko a cestovka a její ostatní klienti z toho mohou na místě mít jen nepříjemnosti ( zejména při cestování celé skupiny např. v autobusu). Takový případ jsem na vlastní kůži zažil a jen díky péči cestovky předem bylo všem klientům pojištění nabídnuto, takže i klientka s úrazem pojištěná byla. Pojištění s kartou mám také, pravda je, že tím pádem jsem prakticky pojištěn na dvakrát. Pokud cestuji individuelně, tak mám šanci využít pojištění s kartou, jinak takřka automaticky se opět pojišťuji s cestovkou při placení zájezdu. Pravda je, že cestovka by měla respektovat, že její klient je již pojištěn, a od ceny zájezdu pojištění odečíst. Ovšem na její obranu, kdo jí zaručí, že tomu tak skutečně je a že pojistka stále platí (stejně jako karta u níž mi během dovolené vypršela platnost!). Raději bych každému, kdo volí cestování s kolektivem doporučil, aby nabídnutého pojištění využil - za jedinou návštěvu restaurace nebo baru určitě utratí násobek toho, co vydal za 14tidenní pojistné!
+43
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 7. 2006 10:44 | oko!

Souhlasim s Vami, jde v zasade o "povinny balicek", cestovky maji provizi za uzavreni pojisteni, proto ho nuti svym klientum. Dokonce jsem slysel vyjadreni, ze na pojisteni maji obdobny prijem jako za zprostredkovani zajezdu....bohuzel nemam overeno - nevidim do cisel zadne podobne instituce.
+34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 7. 2006 14:11 | petrK

Rád bych se s Vámi podělil o jednu příhodu ze života: Při výměně nové pl.karty za novou jsem si zároveň sjednal jednoleté cestovní pojištění (konkrétně ČS-Master Card) v domění, že na plánovaný srpnový zájezd mám s pojištěním "vystaráno".
Bohužel některé cestovky nabízejí zájezdy s "povinným" cestovním pojištěním pro přímo vybraný zájezd (povinný příplatek k ceně zájezdu).
Na konkrétní dotaz, zda se musím pojistit, i přesto, že již pojištěn jsem, jsem dostal odpověď (konkr. zajezdy.cz), že "cestovky se takle jistí, aby klient byl pojištěn" - mám prý vybírat zájezd nevynucující pojištění, nebo počítat s úhradou dalšího pojištění!
Plně chápu, že se cestovka kryje. Nicméně není přece problém prokázat (a cestovkou akceptovat), že jsem pojištěn už jinde.
Neznám jasný motiv cestovek, ale podle mě je to jen další neopodstatnný poplatek - z něhož jistě i něco mají (hromadné výhodné pojištění s provizí..).
Chci tímto sdělením pouze na tuto skutečnost upozornit, protože myslím, že s daným tématem úzce souvisí.
Myslím, že ony cestovky by si za tohle vynucování zasloužily ČOIku. Co si mylíte, případně jaké zkušenosti máte Vy?
+87
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2006 18:33 | nezavislyporadce@seznam

Proč není v nabídce Allianz pojišťovna?
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 7. 2006 14:27 | nemecekp

Dobrý den, toto není důvod, proč je nákupní košík je u pojišťovny Generali. V dohledné době se objeví i u produktů dalších pojišťoven, aby měl zákazník možnost zakoupit si ten produkt, který nejvíce vyhovuje jeho požadavkům. Cenu pojištění považujeme jen za jedno z mnoha kritérií takového výběru.
+98
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2006 13:24 | Patrik

Možná byste se mohli blíže zaměřit i na pojistné podmínky. Mě se třeba nelíbí tahle definice (objevuje se u HVB, KB a ČPP (a dost možná i jinde)
Úrazem se ....rozumí .....a jedů (s výjimkou mikrobiálních jedů a imunotoxických látek), ......
Tady bych se bál, že ve výluce bude pokud mě cokoliv kousne, štípne, uštkne popř. otrava z jídla (všechno věci na dovolené poměrně pravděpodobné).
+35
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 7. 2006 13:07 | Pavel

Pokud si ovšem tu práci dáte zjistíte např. že 8 dnů léčebných výloh pro jednu osobu v Evropě máte podle kalkulačky u ČSOB pojišťovny za 136,- Kč a ve skutečnosti to sjednáte za 120,- Kč a u zástupce na finwebu za 112,- Kč. Pak teprve pochopíte proč je nákupní košík jen u nabídky Generali.
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 7. 2006 21:42 | keftijet

Dik za vybornou moznost porovnat si nabidky cestovnich pojistoven. Konecne to nemusim hledat na jednotlivych webech.
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Teplý

ekonom

Jiří Paroubek

politik

Petr Teplý
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jiří Paroubek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services