Diskuze - Jak dobře koupit nový byt?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 24 komentářů)

22. 12. 2020 20:20 | Lukáš

tak dobře se asi koupí když vám to všechno projede realitka, to je podle mě v téhle době nejvýhodnější. I skrz to všechno co se teď venku děje…myslím si že málo která realitka by se toho teď nechytla a nesnažila se to udělat dobře https://www.euro.cz/udalosti/petr-morcinek-expandujeme-stavime-a-rozsirujeme-nabidku-sluzeb-1409702
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2016 10:11 | Martin

Dobrý den Zatím nemám žádné, ale možná budu. Vy už jste od května nějaké získala? A pokud ano, mohla byste se prosím podělit?
Děkuju, Martin (martin@amplays.com)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 5. 2016 18:12 | Nina

Dobry den! mate nekdo zkusenost s developerem Luna Property s.r.o.? Vystavba rezidence Vrtikla, Praha-Pisnice?
Dekuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2014 22:38 | Filip

Za ty peníze bych si radši postavil barák. My stavěli bungalov od www.prozi.cz a cenově to vyšlo srovnatelně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 7. 2007 20:36

dobrý den, máte někdo zkušenosti s develop. firmou - Moderní bydlení Jihlava s.r.o.? Chci si u nich kupovat byt. Děkuji za info
-34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2007 19:36

Dobrý den,
kdybych chtěla zůstat v anonymitě, určitě bych si email změnila (celkem mám 5 emailových adres). To, že jsem rozpačitá, trvá - nakonec jste dostal můj dopis a i jste na něj odpovídal. Nechci to zde rozebírat, jen jsem potřebovala znát zkušenosti ostatních Vašich zákazníků, a můžu Vám říct, že mi odpovědělo dost lidí. ing. Vítů Jarmila
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 5. 2007 18:21

Vážená paní ,
Pokud jste rozpačitá a byt nechcete lidi Vám nepomůžou, ale já Vám pomůžu jestli byt nechcete můžete odstoupit od smlouvy a já Vám peníze vrátím.V žádném případě nechci aby mí klienti byli rozpačití a bydleli někde kde nechtějí.Když píšete anonym tak nestačí vynechat příjmení,ale je potřeba si i změnit e- mail vážená paní Jarmilo V.
Pavel Zalabák
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2007 8:25

Ahoj, kupujeme RD od CG. Můžete mi prosím dát odkaz na vaše stránky, kde popisujete zkušenosti s CG nebo pokud stránky ještě nejsou mi vaše zkušenosti napsat na můj mail? Moc díky a hezký den
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 4. 2007 12:20

Prosím ozvěte se kdo má zkušenosti s firmou Zalabák. kupuji od nich byt a jsem z toho rozpačitá. Děkuji. Jarmila
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2007 10:10 | Anonym

Mam s CG taky trpkou praktickou zkusenost a to se stavbou domu. Pokud muzete vyhnete se jim VELKYM obloukem, protoze tzv. "luxuxni provedeni" jo to nejlevnejsi co lze sehnat a kazdou zmenu tvrde zplatite. Kvalita prace je nic moc (napr. jeden ze stropnich tramu je o cca 10cm vedle, takze misto hladke zdi tam mam pitome vypadajici tram). S nikym se nedomluvite a lzou Vam, jak je vse v soulady s plany, pritom jejich ukazkovy dum v Libeznicich takhle blbe udelany neni. Uz jich mam plne zuby a vse pripravuji do internet stranek. Snad to par lidem pomuze pri rozhodovani.
+46
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 3. 2007 10:09 | Anonym

Mam s CG taky trpkou praktickou zkusenost a to se stavbou domu. Pokud muzete vyhnete se jim VELKYM obloukem, protoze tzv. "luxuxni provedeni" jo to nejlevnejsi co lze sehnat a kazdou zmenu tvrde zplatite. Kvalita prace je nic moc (napr. jeden ze stropnich tramu je o cca 10cm vedle, takze misto hladke zdi tam mam pitome vypadajici tram). S nikym se nedomluvite a lzou Vam, jak je vse v soulady s plany, pritom jejich ukazkovy dum v Libeznicich takhle blbe udelany neni. Uz jich mam plne zuby a vse pripravuji do internet stranek. Snad to par lidem pomuze pri rozhodovani.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2006 19:04 | Olina

Dobrý den, zajímám se o projekt developerské firmy Opidum Zahrádky Kbely. Máte někdo zkušenosti s touto společností? Děkuji
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2006 14:10 | Petra

Dobry den zajimam se o koupi noveho bytu u firmy lexxus ma nekdo skusenosti s touto firmou? Dekuji predem za odpoved
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 10. 2006 19:57

Vážená Kláro pletete si pojmy firma Pavel Zalabák a firma Šimon nemají nic společného.Firma Pavel Zalabák začala s výstavbou v Čelákovicích v únoru roku 2006 a neměla zaměstnaného nikdy žádného ukrajince.Narozdíl od Vás se dokážu podepsat
Pavel Zalabák -majitel firmy
+47
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 5. 2006 8:06 | klára

pořádně koukejte a čtěte a vemte si právníka a stejně s váma vymetou ,osobní zkušenost. Proto,kdo míří za bytem do ČELÁKOVIC k tzv. stav. firmě ZALABÁK PAVEL,NEBO ŠIMON,tak si dejte velkýho majzla .Je to firma ukrajinců a samozvaných kamarádíčků ,reklamace ošizených bytů ,špatné rozvody ,ošizené zdi, zatékání do bytů ,to je prý normální,když zatéká do nového bytu ,je nutné topit ,,,atd.... je to děs. Stavební úřad a radní ,to jsou velcí kámoši,nikoho nezajímá,že nedodržují projekt,ani se projektové dokumentace nedoberete. Slavní stavitelé s váma jednají jako s ..........,Dávejte si bacha ,staví další a lákají další ,běžte pryč !!!
+57
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2006 14:41

Jaké máte zkušenosti s developerskou firmou České nemovitosti? Děkuji za radu. S.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2006 14:52 | jirka

Co nám velcí develop přinášejí. Novodobá sídliště z ochuzených materiálů a technologií. Masy bytů na malých prostorech, jen zahušťují již tak dost našlapaná města. Následná péče o prodané ( opravy, společenství, správa, ... ) je bídná. Toto není ta správná cesta. Ten nebohý vítěz z Vyvolených se svého bytu za 5 mil. nedočkal a v této ceně jistě ani nedočká. Ceny bytů od velkých develop jsou na to podobně jako auta. Po předání cena klesne.
+28
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2006 14:48 | karel

Kvalita i péče o klienta je hrozná. Po předání domu jsme se nestačili divit, kolik závad v domě bylo. Jejich přístup k opravámm byl 0. Vřele NE!
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 5. 2006 11:03

Zdravim, nevíte někdo, jaký den při koupi bytu je rozhodný pro zdanitelné plnění tedy výši DPH?
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2006 16:55 | Udaj

Myslim si, ze kdyz se poradne "rozkoukate" po netu, tak zjistite, ze Central Group je sice velka firma, ktera realizuje sve developerske projekty na tech "lukrativnejsich" mistech Prahy, ale k dispozici jsou i jine developerske projekty, ktere Vas ve finale vyjdou daleko levneji. Nechci Vas tim odrazovat od rozhodnuti, jen ... jak uz nekdo rekl .... byt nekupujete kazdy den a par stovek tisic (za nekolik hodin ci dnu surfovani po netu pri hledani optimalni nabidky) neni jiste k zahozeni. Mohu Vam jen poradit, at se nedivate jen na lokalitu a na cenu/m2, ale tez na zakladni vybaveni bytu,ktere Vam developer nabizi. I tam lze nekdy usetrit az nekolik desitek ci set tisic korun.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Mach

ekonom a politik

Jan Hrušínský

herec a podnikatel

Petr Mach
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Jan Hrušínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services