Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Asistenční služby asi znáte spíše ve spojení s povinným ručením či cestovním pojištěním. Hodit se ale mohou i v domácnosti: asistenční služba se postará o okamžité řešení havárií a závad, běžné opravy nebo dokonce o zajištění náhradního ubytování. V západní Evropě je tato služba zcela běžná, v České republice ji v rámci pojištění domácnosti zatím nabízí tři pojišťovny a k úvěru na bydlení také jedna stavební spořitelna.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

11. 4. 2006 10:02, Jirka

Pracuji v marketingu jedné z pojišťoven a nechali jsme si od nezávislé agentury udělat průzkum veřejného mínění týkající se zájmu o asistenční služby tohoto typu. 75 % lidí o to nemá zájem a důvody jsou zejména ty, že si nechtějí pouštět do bytu cizí lidi, zejména v době své nepřítomnosti...

Reagovat

+24
Líbí
Nelíbí

Další příspěvky v diskuzi (7 komentářů)

11. 4. 2006 8:09 | jezevec

Řekl bych že daleko více než služba pro zákazníky, je "home assistance" jen způsob, jak z oslíků vytáhnout ještě milionkrát pětikilo, a nedat jim za to pokud možno nic. Již popisované limity plnění užitnou hodnotu pojištění dost relativizují, a to jistě budou mít i jiné waivery. Takže zadarmo budiž - ale abych si považoval, že mi někdo DO DVOU DNŮ pošle řemeslníka za nijak zvýhodněných podmínek - to si ho teda seženu sám a rychlejc.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+17
Líbí
Nelíbí

11. 4. 2006 10:02 | Jirka

Pracuji v marketingu jedné z pojišťoven a nechali jsme si od nezávislé agentury udělat průzkum veřejného mínění týkající se zájmu o asistenční služby tohoto typu. 75 % lidí o to nemá zájem a důvody jsou zejména ty, že si nechtějí pouštět do bytu cizí lidi, zejména v době své nepřítomnosti...
Reagovat | Citovat

+24
Líbí
Nelíbí

11. 4. 2006 10:33 | bousovak

To je ale přece úplně stejné, jako když si řemeslníka zajistím sama, taky budu mít "úplně cizího" člověka v bytě. Kde je psáno, že ho tam musím nechat samotného?
Reagovat | Citovat

+19
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jirka 11. 04. 2006 10:02)

12. 4. 2006 13:15 | roczech

Taky pracuju v pojišťovně a vím, že výsledky průzkumů těchto "nezávislých" agentur jsou k ničemu. Několika focus groupu jsem se taky účastnil a viděl jsem, jak dokaže agoška dizinterpretovat výsledky.
Reagovat | Citovat

+12
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Jirka 11. 04. 2006 10:02)

14. 4. 2006 10:45 | Jarmila

Můj známý, instalatér, kdysi sháněl práci. Na serveru nabídek prací bylo i zajišťovat asistenci pro pojišťovnu. Když se ptal na podmínky spolupráce, vstávaly mu vlasy hrůzou. Být kdykoli do xx minut k dispozici, dojet kamkoli, udělat cokoli za tak malý peníz, že to nechtěli dělat ani důchodci z oboru. Řekl si, že za mu to za to fakt nestojí. Tak to je zas rub těchto služeb.
Reagovat | Citovat

+13
Líbí
Nelíbí

18. 6. 2012 21:00 | MoB

Shodou okolností jsem právě před dvěma hodinama volal do Allianz. Tam mi řekli, že tam žádná garance není a že mi toho řemeslníka vyhledají podle veřejně dostupných seznamů (aka Zlaté stránky...) To je mi teda slavná asistenční služba...
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

2. 3. 2014 16:27 | Pan Mohammed

Dobrý den všichni. Já jsem pan Borain Mohammed acredible úvěr věřitel, jsme legitimní a Renomované úvěr společnosti. Jsme dynamická společnost s finanční pomoci jsme úvěrových prostředků jednotlivcům, které potřebují finanční pomoc, které mají špatnou kreditní nebo potřebují peníze, platit účty, nebo začít up, Company / Factory investice, investovat na business.We chcete aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme se poskytnout spolehlivé a příjemce pomoci, jak je rád, že se vám loan.Contact nám nabízejí přes mailovou adresu: (borain.mhdfinanciahelp@hotmai l.com)
Služby Poskytované patří, refinancování, Domácí zlepšení, investiční úvěr, Auto úvěry, konsolidaci dluhu, úvěrové linie druhou hypotéku, podnikatelské úvěry, osobní půjčky, auto úvěr, auto úvěr.
V případě zájmu odepsat.
Celé jméno ......... Domovská adresa ...... SEX .......... AGE .......... RODINNÝ STAV ........ ZEMĚ .......... Mobil ......... Kancelář ......... STÁTNÍ .......... MĚSÍČNÍ PŘÍJEM ......... ZAMĚSTNÁNÍ ..... DATUM NAROZENÍ ..... Částka potřebná jako půjčka ......... DOBA TRVÁNÍ ÚVĚRU ...... Účel úvěru .........
Vrať se k nám s těmito informace je tak, že můžeme pokračovat dále v pořádku.
Čekám na slyším od vás v pořádku. Pan Mohammed.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Chmela

podnikatel, Tescoma

Tomáš Pitr

podnikatel a kriminálník

Petr Chmela
ÚSPĚŠNOST
23,53 %

z 34 duelů
Tomáš Pitr
ÚSPĚŠNOST
18,18 %

z 44 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Nabídková cena, Hmotný investiční majetek dlouhodobé povahy, Inventarizace, ivnestice, nemovitostní fondy, sleva, brno, nemovitosti, lukáš hemek, bankovní daň, investoce, kurzovní lístek, 1. světová válka, nevhodná kvalifikace, střední Evropa, petr krčál, promlčení vkladu, Best

1S43528, 4T94161, 4Z14116, 4AC7447, 9A91141

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK