Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Posílali jste někdy bankovní dotaz emailem? Dočkali jste se odpovědi? Odpovědi na svou otázku, nebo se spíš jednalo o náhodný výběr z osudí možných odpovědí? Podívejte se, zda a jak banky komunikovaly s panem Bručálkem.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

11. 3. 2006 9:55, lhajek

Ne zatím s tím nic neudělali, ale pravidelně tak čtyřikrát do roka jim píšu mejl kdy to změní ..... a odpověď je již přez rok stejná ...... prý se změna připravuje :-)

Reagovat

+41
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Rafter 07. 03. 2006 12:15)

Další příspěvky v diskuzi (7 komentářů)

7. 3. 2006 7:36 | Pavel

Jak jsem KB loni pomlouval, teď se jí musí zastat. Podle sazebníku platného od prvního ledna se v KB neplatí za zrušení ničeho (tedy nejen účtu, ale ani trvalých příkazů, povolení k inkasu, atd). Takže v KB je zrušení účtu skutečně BEZ POPLATKŮ. Nevím, jaká je situace v ostatnich bankách.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+23
Líbí
Nelíbí

7. 3. 2006 8:01 | JaM

Mám dobré zkušenosti s KB. Mailem jsem se ptal jednou, odpověď takřka okamžitá (v době, kdy šlo hodně podvodných bankovních mailů mi přišel mail od KB, tak jsem se pro jistotu ptal, zda je pravý). I s internetovým bankovnictvím, které mi kdysi nešlo spustit, mi poradili a pomohli, nebylo třeba nic urgovat. Když jsem neměl čas se stavit na pobočce, ozvali se sami. Já jsem s nimi spokojený.
Reagovat | Citovat

+31
Líbí
Nelíbí

7. 3. 2006 12:15 | Rafter

Ze by KB udelala neco se svym prisernym inetbankingem, ktery funguje pouze na urcite konfiguraci od Microsoftu???
Reagovat | Citovat

+31
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (JaM 07. 03. 2006 08:01)

8. 3. 2006 7:01 | tony

Jestli chcete všechno zdarma, tak si založte vlastní zdarmabanku. Jsem zvědav jak dlouho na trhu vydržíte :-)
Reagovat | Citovat

+32
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Pavel 07. 03. 2006 07:36)

8. 3. 2006 13:25 | Pavel

Tady jde asi trošku o nedorozumění. V čem jsem KB pomlouval, bylo to, že tvrdila, že zrušila poplatek za zrušení účtu, ale ve skutečnosti pouze v položce ceníku nazvané "Poplatek za zrušení účtu" napsala nulu a kompenzovala si to spoustou dalších poplatů, které byl člověk nucen při zrušení účtu platit. Nekritizoval jsem výši poplatků, ale záměrné matení klientů.
Od 1. ledna to KB napravila, a tak mi trochu vadí, že autorka článku šmahem o všech bankách tvrdí, že neuvádějí všechny poplatky spojené se zrušením účtu. A proto zdůrazňuji, že u KB je to opravdu zadarmo.
Reagovat | Citovat

+13
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (tony 08. 03. 2006 07:01)

11. 3. 2006 9:55 | lhajek

Ne zatím s tím nic neudělali, ale pravidelně tak čtyřikrát do roka jim píšu mejl kdy to změní ..... a odpověď je již přez rok stejná ...... prý se změna připravuje :-)
Reagovat | Citovat

+41
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Rafter 07. 03. 2006 12:15)

6. 12. 2014 11:50 | Alena

Dobrý den,před 24lety jsme si s manželem založili v Rakousku,ve Volksbank vkladní knížku na manželovo jméno!Jsem vdova,mám 71let. Dne 07.11.2014 jsem obdržela na můj e-mail zprávu, že si mám vybrat tuto uloženou částku! Ráda bych VK i zrušila! Ve Volksbank Zlín mě informovali, že musím s touto VK jet do nejbližší Volksbank, ale v Rakousku!Z internetu jsem se dočetla, že nejbližší Volksbank je v Drasenhofenu/pár km za Mikulovem/!Můžete mně poradit,kde mám zjistit úřední hodiny v této bance v Drasenhofenu,ze Zlína je to opravdu pro mne již daleko,ať tam nejedu zbytečně! Moc Vám děkuji za odpověď na můj e-mail co nejdříve! Alena.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Přihlásit odběr komentářů

Odebírat příspěvky mohou pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé!

Přihlásit se

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  5 741 448 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Email:
Captcha
Opište kód:

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Šárka Grossová

podnikatelka

Bohuslav Sobotka

politik

Šárka Grossová
ÚSPĚŠNOST
0,58 %

z 172 duelů
Bohuslav Sobotka
ÚSPĚŠNOST
4,55 %

z 66 duelů

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Části obce

Městské části

Obce

Okresy

Témata

Klouzavý průměr, Zaručený šek, Exploatace, eet, nemovitostní fondy, daňové úniky, fayn, podílové fondy, preventivní očkování, ján müller, záplava, průměrné náklady, dovolená snů, Duplo, www.esemes.cz, platba v hotovosti, stranokracie, vyspělé státy

4M10000, 7T51000, 8A50588, 4E36520, 5T12140

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Všechny materiály © 2000 - 2016 Peníze.CZ a dodavatelé. Všechna práva vyhrazena.

ISSN 1213-2217. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Peníze.CZ vydává společnost Partners media, s.r.o.
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK