Emailová komunikace s bankou: jste v pořadí, nebo odpověď do 20 minut?

Posílali jste někdy bankovní dotaz emailem? Dočkali jste se odpovědi? Odpovědi na svou otázku, nebo se spíš jednalo o náhodný výběr z osudí možných odpovědí? Podívejte se, zda a jak banky komunikovaly s panem Bručálkem.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

11. 3. 2006 9:55, lhajek

Ne zatím s tím nic neudělali, ale pravidelně tak čtyřikrát do roka jim píšu mejl kdy to změní ..... a odpověď je již přez rok stejná ...... prý se změna připravuje :-)

Zobrazit celé vlákno

+41
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 7 komentářů)

6. 12. 2014 11:50 | Alena

Dobrý den,před 24lety jsme si s manželem založili v Rakousku,ve Volksbank vkladní knížku na manželovo jméno!Jsem vdova,mám 71let. Dne 07.11.2014 jsem obdržela na můj e-mail zprávu, že si mám vybrat tuto uloženou částku! Ráda bych VK i zrušila! Ve Volksbank Zlín mě informovali, že musím s touto VK jet do nejbližší Volksbank, ale v Rakousku!Z internetu jsem se dočetla, že nejbližší Volksbank je v Drasenhofenu/pár km za Mikulovem/!Můžete mně poradit,kde mám zjistit úřední hodiny v této bance v Drasenhofenu,ze Zlína je to opravdu pro mne již daleko,ať tam nejedu zbytečně! Moc Vám děkuji za odpověď na můj e-mail co nejdříve! Alena.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 3. 2006 9:55 | lhajek

Ne zatím s tím nic neudělali, ale pravidelně tak čtyřikrát do roka jim píšu mejl kdy to změní ..... a odpověď je již přez rok stejná ...... prý se změna připravuje :-)
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2006 13:25 | Pavel

Tady jde asi trošku o nedorozumění. V čem jsem KB pomlouval, bylo to, že tvrdila, že zrušila poplatek za zrušení účtu, ale ve skutečnosti pouze v položce ceníku nazvané "Poplatek za zrušení účtu" napsala nulu a kompenzovala si to spoustou dalších poplatů, které byl člověk nucen při zrušení účtu platit. Nekritizoval jsem výši poplatků, ale záměrné matení klientů.
Od 1. ledna to KB napravila, a tak mi trochu vadí, že autorka článku šmahem o všech bankách tvrdí, že neuvádějí všechny poplatky spojené se zrušením účtu. A proto zdůrazňuji, že u KB je to opravdu zadarmo.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 3. 2006 7:01 | tony

Jestli chcete všechno zdarma, tak si založte vlastní zdarmabanku. Jsem zvědav jak dlouho na trhu vydržíte :-)
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2006 12:15 | Rafter

Ze by KB udelala neco se svym prisernym inetbankingem, ktery funguje pouze na urcite konfiguraci od Microsoftu???
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 3. 2006 8:01 | JaM

Mám dobré zkušenosti s KB. Mailem jsem se ptal jednou, odpověď takřka okamžitá (v době, kdy šlo hodně podvodných bankovních mailů mi přišel mail od KB, tak jsem se pro jistotu ptal, zda je pravý). I s internetovým bankovnictvím, které mi kdysi nešlo spustit, mi poradili a pomohli, nebylo třeba nic urgovat. Když jsem neměl čas se stavit na pobočce, ozvali se sami. Já jsem s nimi spokojený.
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2006 7:36 | Pavel

Jak jsem KB loni pomlouval, teď se jí musí zastat. Podle sazebníku platného od prvního ledna se v KB neplatí za zrušení ničeho (tedy nejen účtu, ale ani trvalých příkazů, povolení k inkasu, atd). Takže v KB je zrušení účtu skutečně BEZ POPLATKŮ. Nevím, jaká je situace v ostatnich bankách.
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Libuše Šmuclerová

ředitelka Ringier Axel Springer

Petr Chmela

podnikatel, Tescoma

Libuše Šmuclerová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Chmela
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services