Diskuze - Lidová půjčka od Profireal? Úrok pouhých 50 %

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 162 komentářů)

9. 6. 2023 15:15 | TvujKOnec

BONITA Partner s.r.o. nebo BONITAPARTNER s.r.o. Firmu nepřímo vlastní Viktor LIGOCKÝ, který ji převedl na svého nevlastního otce, protože Ligocký byl odsouzen za zpronevěru na 3roky podmíněně na zkušební dobu 5let a protože sám všude dluží viz jeho insolvenční řízení. Pro ověření mne neváhejte kontaktovat.
Firmu Bonita Partner však ovládá a řídí, úvěry dále předává na Českou úvěrovou pokladnu a.s. Ligocký je také v insolvenci, jelikož dluží kde se podívá, toto si můžete ověřit v insolvenčním rejstříku.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 7. 2022 12:32 | Radek

Dobrý den, moje otázka ale je, kde se skrývá (nebo jestli vůbec něco skrývá), co nevím? Nebo FRIENDLY CASH je opravdu taková, jak vypadá? Budu vděčný za jakékoliv informace o této společnosti.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2021 19:38 | Jennifer

Trenger du et lan?? Trenger du lan for a starte opp en virksomhet?? Har du en bedrift og trenger et lan for bedriften forstorrelse?? Er du i noe okonomisk rot og trenger et lan??? Gjore trenger du et lan for a fjerne gjelden din?? Uansett laneproblemer kan vare, her kommer din hjelp som vi tilbyr lan til lave og rimelige rente. Kontakt oss i dag pa jenniferloancompany552@gmail.c omeller Whatsapp oss +234234 8109187757
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2021 19:37 | Jennifer

Trenger du et lan?? Trenger du lan for a starte opp en virksomhet?? Har du en bedrift og trenger et lan for bedriften forstorrelse?? Er du i noe okonomisk rot og trenger et lan??? Gjore trenger du et lan for a fjerne gjelden din?? Uansett laneproblemer kan vare, her kommer din hjelp som vi tilbyr lan til lave og rimelige rente. Kontakt oss i dag pa jenniferloancompany552@gmail.c omeller Whatsapp oss +234234 8109187757
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2021 8:50 | Vladimír

Mám zájem si vzít půjčku
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2020 22:34 | Karel

Jsem si taky vzal uvěr, u všech bank to nešlo a až tady byli vstřícní ale jak jsem se opozdil hned vyhružky a exekuce, jsem si pujčil 45tiíc a dostal 33tisíc to chtěli i uroky ikdyž jsem zplácel vcekku včas.Bohužel jsem přišil pak o místo a neměl jsem ani na nájem, sebral mi exekutor nábitek i postel!Dokonce i televizi s antenou a ledničku, na to nemají narok. Já bohužel namem na advokáta, taky mi už nikdo nechce pronajmout bit, takže bidlím na ubytovně a platím 8tisíc v Ohrazenících za měsíc!!!Hrozný doba
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2012 7:41 | J.H.

Moje zkušenost. Pro "profireal" jsem se rozhodl, protože jsem v bankovním registru měl zápis pro nepovolený debet ve výši 700 Kč. Doložený příjem, půjčka ve výši 100t, vyplaceno 80t. zaplaceno 40t v termínu, 2 splátky později. Kontakt pracovníka v době "neschopnosti" bez úspěchu, kontakt na pobočku -> obratte se na pracovníka. Po 2 měsících že prý už tam nepracuje. Zaplaceno 60t. Rozhodčí nález na 200t, zaplaceno 50t. Nejde o to, že bych nesouhlasil s tím, že "chci" 100t, dostanu 80t. Ale o to, že dostanu 80t, 100t zaplatím, a mám zaplatit dalších 200t. A to bez možnosti hájit se. Jestli můžu radit, dávejte si pozor.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 5. 2012 19:05 | MILAN

Lidi prosim vas Profi Credit je statem doporučena lichva.Jenom majitele Profi Creditu bohatnou na vaši zle fin.situaci, nenechte se okradat. Jeno stat muze za to ,že z vaši vyplaty si nic nemuzete koupit a pak to tak dopada. Probud te se lidičky a podte s tim něco dělat. Bohati bohatnou na ukor vas. Jak se mužete s českym klidem divat na dnešni politiky.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 7. 2011 12:43 | michal

Dobrý den Ono by to chtělo také více číst než-li se něco podepisuje každý chvátá aby už měl penízev kapce a nečte co podepisuje je to svoloč zlodějská a to nejenom tato firma
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2011 23:20 | Marek

Ještě bych chtěl dodat,že tato společnost ty peníze alespoň vyplatí ne jak převážná většina firem který si jen naúčtujou vyřízení a pak o nich neslyšíte.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 3. 2011 23:16 | Marek

Ok taky nemám rád lichvu,ale lidi uvědomte si,kde jinde vám půjčijou když ne v bance,Je mi 23 a vydělávám průměrně 13000 čistýho měsíčně a potřebuju na bydlení s přítelkyní a 2-ma dětma.Veškerý banky mě s tímhle poslaly do háje.Co jiného mi zbývá než přistoupit na podmínky lichváře?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 8. 2010 17:42 | Líba B.

Paní Jarmilo,četla jsem váš příspěvek z března loňského roku a protože mám podobné problémy teď,tak by mě zajímalo jak jste u soudu dopadla.Zdraví Líba
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 8. 2010 12:56 | pedro

Divím se že je možné že tento stát toleruje takovou společnost.Je na místě tuto firmu zažalovat a navíc zažalovat tento stát.Lichva této společnosti je dost výrazná a jen hlupák tuto firmu osloví
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2009 21:40 | pablos

Tady nejde ani tak o úroky. Půjčíte si 20000,- a oni si naúčtují 23000,- "odměnu" za úvěr. Tomu říkám hnus! Bohužel sám patřím k těm, kteří jim v nouzi naletěli a následky ponesu asi celý život :o(
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 4. 2009 18:23 | Iveta Leskovjanová

Dobrý den,chci vám popsat moji zkušenost s touto firmou.Vzala jsem si půjčku podle mého platu mi vypočítali že mi můžou poskytnout půjčku a to 48 000kč ale ve skutečnosti jsem dostala jen 23 000kč,půjčku jsem splácela ale pak jsem se dostala do finančních problémů a tak to nakonec dopadlo tak že jsem dlužila asi 17 000kč aniž by se semnou spojili dali mi exekuci na plat nekdo řekne je to její chyba ale já chci upozornit na to že z 17 000kč si napočítali uroky a to 48 000kč už jesm byla ráda že to bude zaplacené ale není to tak pořád platím urok z uroku a pořád dokola a nikdo vám nepomůže jelikož jak se říka neznalost zákona neomlouvá s touto společností bych už nechtěla mít nic společného a pokud někdo čte tyto řádky tak jim radím at tuto společnost nekontaktují podle mě to jsou Lichváři a dostávají lidi do větších problémů než mají a nikdo naně nemůže.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2008 14:41 | HU

Pokud si vaše peníze ponechal někdo jiný a vy jste je prokazatelně neobdržel, tak po vás tyto peníze nemůže nikdo chtít. Zřejmě nás jen houpete a všechno je nějak jinak...
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 7. 2008 10:10

Také bychom se přidali k žalobě. Naše peníze si nechal jejich pověřený zástupce. Okamžitě tu byla exekuce. Nikoho nic nezajímá. Víc, jak dva roky je zaplaceno a exekuce na barák je stále v katastru.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 7. 2008 7:38

naco žalobu. stačí selský rozum a nic podobného s firmami jako Profi neuzavírat. 1+1=? Nevíte, no přece 2! Takovéto firmy dělají jen to co jim náš stát a hloupost lidí dovolí.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 7. 2008 7:34

teď chceš poradit? Možná pozdě.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 5. 2008 11:54 | jiří

Dnes jsem požádal o pujčku u PROFIREALU až ted jsem si přečetl jisty komentář k tehle firmě!jsem za dluženy až po uši a exekuce mi bouchá na dveře tak ted nevím co mám dělat!!bud si tu pujčku vezmu a budu splacet jako magor a nebo mužu nechat vystěhovat byt rodiču exekutorem a nebo si jit koupit lano!TAK CO MI PORADÍTE!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/9

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ladislav Blažek

podnikatel, pánské oděvy Blažek

František Štěpánek

podnikatel, Sokolovská uhelná

Ladislav Blažek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
František Štěpánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services