Diskuze - Exekutorské hrátky s neviňátky

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 96 komentářů)

25. 6. 2021 1:37 | BOGGITEL LLC

I am MR. BOGGITEL LLC, a business start-up and investment consultant, I work with NEW USA FUNDING INVESMENT VENTURE, private investors/Lenders, LLC, Venture Funds, Investment companies and other financing sources that are privately seeking opportunities to invest their funds in Viable Business, such as, *Real Estate funding, *Oil and Gas companies, *Bio-energy, *Automobile/Aviation Companies, *Manufacturing Industries etc. That can generate a good Return of profit for their private investment portfolio. If you have projects or opportunities or know anyone/associate who has a viable project that need funding, do get in touch with me at this E-mail: newusafinancialfunding@gmail.c om
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2019 8:15 | Lubomír Krátký

....není možno platit a naříkat,.při jakékoli neshodě o dluhu a zabírání celého majetku a bytu, můžete okamžitě na exekutora podat trestní oznámení za nevhodné zacházení jak z majetkem, tak nemorální jednání. Exekutor sice má možnost jednat, ale musí zachovat kodex chování o odhadu dluhu a zabavené věci. Dále nejste povinni si nechat olepovat celý byt, pokud dlužíte cca 17000,obraťte se na soudního odhadce a nechte si odhadnout byt, jak věci, tak vybavení bytu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2019 6:05

dobry den ja mam snim spatne zkusenosti take home credit,vrazil k nam do bytu 3+1 kde jsem ja manzel a 3 deti z catky necelych 10 000 mam 59tisic a le jiz preplaceno a stele ode me vymaha dodnes uz ho platim 9 let a nema mi kdo pomoci
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 2. 2013 8:41 | SEZEMSKÁ

vVČERA JSEM BYLA SVĚDKEM PSYCHICKÉ ÚJMY NA ZDRAVÍ U MÉ DCERY , KDY DO ZAMČENÉHO BYTU SE DOSTALI DVA EXEKUTORŠTÍ VYKONAVATELÉ. V BOTECH PO CELÉM BYTĚ LEPILI SVÉ EXEKUTORSKÉ LÍSTKY NA VŠECHNO VČETNĚ DĚTSKÉHO POKOJE.DCERA MÁ DVĚ DĚTI 1 A 5 LETÉ. VROCE 2007 DĚLALA NA DOHODU U SOUKROMÉ FIRMY, KTERÁ JI NEPLATILA ZRDAVOTNÍ POJIŠTĚNI. ANIŽ BY JI NĚKDO UPOZORNIL A ONA SAMA NĚCO PŘEVZALA JI JIŽ ZMÍNĚNÍ BOUCHAČI VYBÍLILI BYT.JEDNALO SE ASI O 6000 KČ DLUH A ONI SI PŘIŠLI PRO ASI 30 000 KČ.JEJICH AROGANTNÍ JEDNÁNI A VKRÁDÁNI SE DO BYTU MI PŘIPOMÍNÁ DOBU MINULOU. A NĚCO JAKO OMEZOVÁNI SVOBODY JIM TAKY ASI NIC NEŘÍKÁ. TOTO JE VŠECHNO VĚC NAŠÍ VLÁDY. KRADE SE VE VELKÉM, ALE NA NĚJAKÉ MILIONY TO TA NAŠE EXEKUTORSÁ KOMORA NEMÁ. JO ALE UDĚLAT U TĚCH NEJCHUDŠÍCH Z 1000 NEJMÍN 30 000KČ TO JSOU FRAJEŘI.
+34
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2012 12:28 | hanakarla

KLIDNE TU PETICI PODEPISU METE PRAVDU CHCE TO S TIM NECO DELAT JESTLI MI JAKO OBYCEJNY LIDI NIC NEUDELAME TAK NIKDO.JESTLI SI TO NECHAME LIBYT TAK TO NIKDY NEPRESTANE
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 1. 2012 19:04 | Daniel

Spravedlnost neexestuje , ale myslim si ze i kdyz si exekutori napakujou srajtofle tak stastny nebudou , vzdycky bude nekdo kdo o nich bude vedet a kdo na ne bude ukazovat jako na hajzly , tihle lide maj kamarady zase jenom hajzly a mezi normalni lidi se bojej strcit nos , a to ze se ojebavaj mezi sebou neni nic nenormalniho .
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2009 14:47 | tallismann

Dlužil jsem 6000 kč. i s náklady to vypočítali na 23 000kč a to chtěl ještě připočíst 8000kč za soupis věcí v našem bytě.Oblepil vybavení za 200 000kč.Velkou sedačku za 25 litrů starou tři roky ohodnotil na 420 korun,zánovní bytovou stěnu na 1000kč,stejně tak automatku atd.Slavnému vykonavateli mohlo být asi 25 roků,v životě si rukama na nic nevidělal.Kdo jim dává takové pravomoci.To nebyla exekuce ale KRÁDEŽ nebo PODVOD.tohle by mnělo být trestným činem.Není myslitelné aby vám pro pár tisíc vybílili zařízený třípokojový byt.DACANI.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2008 13:04 | Pavel

Dobrý den,já jsem právě doplatil ex.za pojistné a to tak že jsem dlužil 3500,-a v závěru zaplatil 35000,-Jsem sice sám,ale vždy mne nechali cca7200,-tak nevim jestli vám to nějak pomůže.S pozdravem.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 5. 2011 14:46 | vlaku

Za hlubokého míru jsem byl na návštěvě jednoho stařičkého pána. Ten měl krásný lesoparčík v zahradě.Tam měl postavený domeček plný překrásných a drahých kousků.Gobelíny, platinové a zlaté šperky a spousty jiných cenností. Něco podobného jsem viděl ve filmu Alibaba a...,uvnitř jeskyně.Když mi vyprávěl, jak k tomu všemu došel, tak řekl, že někdy zadarmo, jindy skoro zadarmo. A co jste dělal? Exekutora v minulém režimu. To byl život, to se už nikdy nevrátí. A uzamčel dveře svého zahrdního "domku". Hned jsem si vybavil toto povolání, co asi obnášelo.Krutost, zlodějnu 1.stupně, spojení s mafií. byl už tenkrát stařičký a často se chodil se svým nakradeným pokladem kochat. bylo mu to vlasně za komančů na nic. Nikdo neměl tolik peněz, aby něco koupil a ještě by mu to ukradli "ve prospěch státu", tak jak to měl i stařík. Kolik lidí udělal nešťastnými a zničil jim život. To mu nevadilo, on byl zabezpečený do smrti i s celou rodinou. je to státem organizovaná a provozovaná mafie.Jsou jako supi. Sebero cennost v hodnotě sto tis. a ocení tisícovkou. Hned dávají echo movitým kamarádíčkům, keří to okamžitě poupí.Pak se doma dělí o kořist s exekutorem. Přesně tak, jak se Dělil Aladin o splečný lup.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2011 0:25 | lola

Mi povidej... nové domácí kino za 8 tísíc... ocenili na 600,- Když zabaví třeba LCD televizi... tak si mají zjistit co je to za typ... vzít odhadce a stanovit částku a ne že tam střelí od oka takové směšné částky! Je to svinstvo!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2011 12:01 | Milan popek

Muže mi někdo vysvětlit kdo kontroluje rádoby exekutory jestli se náhodou nepakujou cizíma penězma?já sám jsem mám na krku jednoho takovýho hajzla jménem IGOR OLMA je ze Svitav ted vám tu nastíním situlaci měl jsem houm credit bohužel stratil jsem zaměstnání tudíš jsem to nějaký čas nemohl platit jistě si dovedete představit pokračování když jsem nastoupil do práce došel mímu zaměstnavateli dopis o rozhodnutí jenže muj zaměstnavatel v dopise nenašel žádný číslo účtu kam prachy posílat no milej pan Olma se ozval až skoro o rok později se závratnou sumou 76000 z puvodních tuším 20 000 jeho vykonavatel už ani nevím jak se jmenoval vtrhnul k nám do baráku jak vojsko SS a vyhrožoval moji mámě podotýkám je jí přes 70 let ta se z toho málem sesypala nyní mu sice dlužím už jen 40 000 ale upřímně nyní pobírám 10 000hrubýho jemu musím platit 5000 měsíčně pak další vydaje 2500 na výživným zbejvá mi necelá tisicovka tak že jestli tohle čtou exekutoři hlavně ten hajzl kvuli kterýmu ted' živořím měli by se rovnou na místě zastřelit doufám vy svině že budu u toho když chcípneš a na konec výzva pojd'me sepsat nějakou petici za zrušení těchhle v uvozovkách vykonavaču práva jak dlouho tohle ještě budem tolerovat!!!! to se donekonečna bude někdo pakovat cizím majetkem?
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2009 19:07 | Miloš Paukert

Vůbec nechápu,o jakou novelizaci institutu "EXEKUCE" se vlastně jedná.To,že exekutor může vymáhat maje-tek pouze do výše dlužné částky,platilo už před deseti možná více lety,tak atˇ z toho nedělá MS takovou senzaci.Kontrola nad exekutory ano,protože to,co se tady děje v této oblasti práva je něco neskutečnýho.Exe- kutoři,aniž by při VR posuzovali aktivní legitimitu účastníků řízení /třetích osob/,vykazují následně 100% dobro- volné plnění povinného,aniž se to zakládá na skutečnosti.Je to nehoráznej bordel,za kterej mohou všechny vládní garnitury v průběhu 10-15 let.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2007 23:33

JJ,normal..ja mam dluh 5025,-.....a naklady 12 tis....takhle se v Cesku vydelavaji prachy....!!!
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 3. 2007 17:55

defenestraci na vás
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 12. 2007 11:41 | Luboš Maršík

Dobrý den, Vaše reakce na vyjádření údajného exekutora je zajímavá a v mnohém reálná. To že se jedná o osobu mdlého ducha svědčí i to, že se nedokázal podepsat. Je to opravdu nešťastník, který si nezaslouží pohrdání či obdiv nýbrž jen soucit. Berme to tak že od pradávna existují lidé, kteří nedokáží samostatně žít a to z jakéhokoliv důvodu, postižení či ať fyzické či duševní umí jen žít životem parazita, který není schopen rozeznat co je dobré a co zlé musí mít nad sebou někoho kdo za něho myslí a říká mu kdy se nadechnout, a kdy jíst. Vlastně jej řídí. Jeho páníček se, vlastně potřebuje obkloupit takovýmito tvory protože on sám je posera, který nedokáže jednat na rovinu, umí jen vydírat a schovávat se za druhé. Proto má kolem sebe pohunky, kteří nemyslí ale udělají to co jim řekne. Takovéto postavy najdete v jakémkoliv starém románě stačí si je jen přečíst. Většinou je to vychytralý ubožík, obklopený mentálně postiženýma tomu dá najíst a podrbe ho za uchem a on pomlaskává. Vezměte si film do hloubi študákovi duše a postava Krhounka. Je jich mnoho.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 12. 2007 22:09

VCáš názor je zajímavý, je potřeba ale říci, že se rýsuje změna k lepšímu, exekutoři budou postižitelní, protože i zákonodárcům dochází trpělivost. Tomu také odpovídá navrhované změny zákona o exekutorech. Doufejme, že tu verbež vezmou trochu u úst. Jak již řekl jeden pisatel do této debaty. Je také potřeba brát exekutory jako právní odpad, normále se nezuživili a tak se dali na tuto dráhu. Přejme jim to fenďáci jsou a budou jen záleží na to jak je poté společnost odmění, jestli tak jako jejich předchůce, kdy byli postaveni oni i jejich rodiní příslušních na okraj společnosti, nesměli být členy VIP klubů atd. V podstatě to bylo stejné i ve středověku podívejte se na katy, stejná verbež. Každý rozumný ví, že jejich práce je potřeba, ale záleží co je to za lidi. I tato práce se dá dělat s grácií a uznáním, bohužel dnešní exekutoři to neumí vlastně ani nemůžou podívejte se na jejich psychologický profil kdo je exekutor, v podstatě osoba neúspěšná a plná komplexů méněcenosti. Ale toho už zde bylo napsáno velmi mnoho.
+38
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 12. 2007 12:15 | exekutor

Je to zajímavá debata . Exekutoři jsou prakticky zločinecká mafie o tom nelze pochybovat. Mají podporu státu a nelze stím nic dělat. nejlepší je nemýt nic . Žádný majetek , žádné peníze, žádný život prostě nic. Věřte bude hůř hlavní vlna exekucí se teprve čeká . Hypotéky, osobní a jiné pujčky do 200 tis atd. ještě něco se krásného rýsuje pladby ve zdravotnictví . budete ve špitále přijde faktura a nemáte naní a máte hned na krku exekutora. tasi polepšíme tobude vejvar to bude super . To budete čumět . už se těíme . EXEKUTOR nejlepší zaměstnání at žijou naši hoši.
+56
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 10. 2007 22:35 | Maršík L.

Doufejme, že zákonodárci se začnou zabývat seriozně tímto zákonem. Sice nejlepší by bylo začít na čistém stole, tedy od nuly. Každý kdo přišel do styku s exekutorem ať jako dlužník, nebo jako věřitel je značně nespokojen. Respektive je zklamán tím kdo jsou exekutoři. Obejvil se i názor, že se jedná o právní odpad to nelze vyloučit ani potvrdit to si každý musí určit sám. je však pravda, že lze jednoznačně říci, že v mnoha případech jednání exekutora je ku škodě věřitele. Názorný příklad je zakoupení domu pana prezidenta exekutorské komory, původní majitel měl kupce s vyšší nabídkou ( prezentovala NOVA ) přesto se prodalo hluboko pod cenou. Je zde na snadě otázka kdy lze použít paragraf trestního zákona na poškozování věřitele. I nad tímto by se mněli naši zákonodárci zamyslet
+30
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 10. 2007 21:34

Výkon práva exekuce je přesným obrazem naší společnosti-země prolezlé grázly,mafií a pseudobolševiků,kdy se jedná podle hesla účel světí prostředky.Zákon o exekutorech a provádění exekuce legalizuje okrádání a v některých případech loupež(myšleno ve vztahu exekutor-nedlužník,dl uhy se samozřejmě platit musí).
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2007 23:39

Taky si myslim..a jeden lepsi jak druhej....smejdi!!!!
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/5

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dalík

lobbista a podnikatel

Martin Dvořák

manažer a podnikatel

Marek Dalík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 5 duelů
×
Martin Dvořák
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services