Diskuze - Jak žít na dluh

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 11 komentářů)

22. 12. 2014 15:11 | tanguy

Bonjour, besoin de pret d'argent entre particuliers pour faire face aux difficultés financieres enfin de sortir de l'impasse que causent les banques, par le rejet de dossiers de demande de crédits. Je suis un particulier dans les conditions de vous faire des prets a un pourcentage d'intéret de 3% pour le montant dont vous aviez besoin . voici les domaines dans lesquels on peux vous aidez : Pret immobilier Pret a l'investissement Pret automobile Pret personnel Pret pour projets email : tanguyroyer4@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2014 15:10 | tanguy

Dobrý den potřeba peněz úvěry mezi jednotlivci řešit finanční potíže konečně dostat z bezvýchodnosti, bankami, o zamítnutí žádosti úvěru souborů. Já jsem jedince v podmínkách vás k procentní úrok 3 % na množství potřebné úvěry. Zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme pomoci: připraveno nemovitostí úvěr investiční úvěr půjčku půjčky zaměstnanci pro projekty email: tanguyroyer4@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2005 12:21 | 160.218.199.21

Trošku z druhé strany: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2005070701
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2005 9:58 | Honza

A co máte nakoupeno teď?
+35
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 7. 2005 9:06

A Vy (2005 se znaky) jste to přesně předvídal v správný čas v letech 99-01? Vy jte ty akcie koupil a držel? Hovoříme tedy s v tuto chvíli s multimilionářem? JBH
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2005 18:06 | ♥ ♠ ♣ ♥ ♠ ♣ ♥

Do maxima 2004 vyrostly akcie : Komercni Banka +625% od 4.3.1999 do Severoceske Doly +693% od 16.8.2001 Ceska Pojistovna +880% od 1.2.1999
CEZ +420% 2002-2005/3
slo jen o to , zapomenout zprávy a zapomenout doporucení analytiku a zapomenou PRODAT-SIGNALY technicke analyzy a drzet nonstop tyto akcie ceskych tunelu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2005 18:02 | ♥ ♠ ♣ ♥ ♠ ♣ ♥

Já jsem myslel vydelat si s akciemi na byt BEZ PUJCKY ale za vsechny uspory. A zadnou pujcku !
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2005 17:47 | JirkaNeprihlaseny

Pro krista pána, kdo splodil takovou slátaninu. Kolik si vydělal za poslední tři fantastické roky na BCP? Vychodil si vůbec první stupeň ZŠ? Nauč se nejdřív srozumitelně a stručně vyžvejknout a pak něco piš.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2005 17:19 | Karel Brzobohatý

jsem asi trochu natvrdlý, ale já tomu nerozumím. Vy říkáte, nemám nic (proto si půjčuji) a dám to do akcií, tím získám 300% toho nic, co do akcií dám. A navíc budu platit tržní nájem. Tedy takový, aby tomu, kdo mi byt pronajímá, to zaplatilo náklady + zisk (tj. za deset let zaplatím jistě cenu toho bytu) a to vše dokupy mi dá 100% navíc proti tomu než když si půjčím na byt a budu jej 10 let splácet a neplatit nájem? Myslím, že na byt mi půjčí, ale na spekulaci na akciovém trhu určitě ne.
Pokud vezmu, ale to že vlastním např. 5 mil Kč a rozmýšlím se zdali do akcií nebo do bytu. Možná zde může být nárůst o 100% zisku, čemuž nevěřím (dle Vašeho příkladu), ale znovu musím započítat dodatečné náklady na nájem, které v případě vlastního bydlení nemám.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2005 13:20 | opas

V tom pripade byt proda a urcite mu po zaplaceni anuity dost penez zustane...
+38
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2005 12:55 | ♥ ♠ ♣ ♥ ♠ ♣ ♥

Starej Kyiosaki píse v knize : kdo kupuje neco na kredit , ztrácí peníze dvojnásobne. Jednak platí léta úroky k té pujcené sume a jednak mu uniká pres 100% , co mohl vydelat na rústu kurzu a dividendách , kdyby namísto pújcky mel ty peníze v akciích. Priblizne , za dobrého pocasí , teoreticky , by se mohlo vydelat s balíkem penez na rústu kurzu a na dividendách asi 200% , tedy z-3-násobit peníze s akciemi za 10 let a byt , co by se za to koupil by mohl za 10 let svoji cenu z-2-násobit , tedy o 100% více státi. Ale snad dalsích 100% je nutno za tu dobu platit za nájemné z jiného bytu. Tedy platit 10 let nájemné a vydelávat na byt s akciemi a pak koupit byt za hotové za dvojnásobnou cenu nemusí být o moc výhodnejsí , nez koupit byt na kredit a neplatit nájemné. Ale stejne je lepsí nebýt nikdy vysoce zadluzen a vydelat nejdríve na byt s akciemi. Protoze kazdý múze ztratit práci nebo bejt rozveden a uz nemuze platit splátky az do konce.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Libuše Šmuclerová

ředitelka Ringier Axel Springer

Petr Kratochvíl

producent a podnikatel

Libuše Šmuclerová
ÚSPĚŠNOST
25,00 %

z 4 duelů
×
Petr Kratochvíl
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services